Coronavirus است انجام شده یک عدد در مینه سوتا را فعال جامعه در حال اجرا

 

زمانی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تحت موج همه گیر اعلام کرد, توصیه های جدید برای انصراف از تجمع بیش از 50 نفر برای هشت هفته در چرخ دنده ها یکی از اولین جاده در حال اجرا حوادث در مینه سوتا به عمل می کنند.

تاریخ مارس 15 و در عرض 24 ساعت این رویداد — که ارائه می دهد پنج نژادهای مختلف و برنامه ریزی شده بود در تاریخ 25 آوریل در مینیاپولیس — اعلام لغو و به هزاران دونده. یک “مناسک بهار” از سال 1978 (به عنوان در چرخ دنده ها با افتخار تماس خود را) از خط خارج شد.

پس از 50 مینه سوتا مسابقات در هشت هفته پنجره شده اند گیریم و یا به تعویق افتاد. سپس یکی دیگر از بزرگ دومینو در هفتۀ گذشته: مادر بزرگ ماراتن. این رویداد, که همچنین شامل یک محبوب نیمه ماراتن و مسابقه دوی 5 کیلومتر بود و انتظار می رود را در 20,000 کسانی که برای آن 44 سال است.

در حال حاضر وضعیت یکی دیگر از 200 مسابقات بین ماه های ژوئن و اکتبر نامشخص باقی مانده است با پرسش از چگونه مسابقات را ادامه دهید.

“زمانی که مادر بزرگ را مجبور به لغو شکی نیست که ضربه ای بود که گفت:” مایک لوگان جمهور از شهرهای دوقلو در حرکت قرار می دهد که در این ماراتن و محبوب TC10 مایل. او گفت: آن را دشوار است به تماشای COVID-19 همه گیر بر کل مسابقه جامعه است.

“حتی اگر stay-at-home سفارشات لغو و یا کاهش می یابد و ما می دانیم که اجتماعات بزرگ در تمام رشته های ورزشی هستند که در ادامه میخوانید.”

مادر بزرگ ماراتن عدم وجود هزینه خواهد شد شهر دولوت رو به بالا 10 میلیون دلار در درآمد از دست رفته با توجه به بازدید Duluth گردشگری ،

Twin Cities in Motion در حال حاضر قرار داده و از آن حوادث است و این سازمان در حال توسعه احتمالات برای آن و حوادث بعد از آن در سال از جمله شهرهای دوقلو مسابقه دو ماراتون در Oct. 4 Logan گفت.

گزینه های شامل ترکیب چند نژاد و جابجایی آنها را یا بیشتر به تعویق و لغو شد. اما یک رویداد قدر از ماراتن دشوار خواهد بود برای برنامه ریزی مجدد. در آن طول می کشد حدود 18 ماه به برنامه ریزی برای مسابقه لوگان گفت.

از دست رفته در سال ؟

Twin Cities in Motion ساخته شده است تا اندوخته سرمایه به حفظ کامل از دست داد سال از مسابقه اما دیگر کوچکتر مسابقه سازمان در سراسر مینه سوتا نیست به عنوان خوش شانس.

با تمام 10 سازمان نژادها در معرض خطر مینه سوتا راه دور در حال اجرا انجمن (MDRA) ممکن است درخواست حقوق و دستمزد کمک از هزار میلیارد دلار pandemic بسته محرک برای شناور ماندن مدیر عملیات سارا McInerney گفت.

“بدون آن من نمی فکر می کنم ما می خواهم آن را” McInerney گفت.

MDRA تا 250.000 دلار سالانه بودجه عملیاتی اما نیمی از آن درآمد ناخالص می آید از برنامه های آموزشی و نژاد نوشته است. پنج مسابقه و نیم آموزش برنامه لغو شده است.

در چرخ دنده ها به شدت متکی به ثبت هزینه ها. در حالی که سازمان دهندگان انتظار 5000 تا 6000 ثبت شده در روز مسابقه آنها تا به حال فقط 2500 قبل از مسابقه لغو شد و مسائل پیچیده.

“هیچ راهی وجود دارد ما شروع آغاز سال با بودجه کافی است که مورد نیاز برای تولید یک رویداد” گفت: Paulette ادنتهل در دنده اجرایی مدیر. “اگر 100 درصد بازپرداخت برای ثبت نام داده شد و در این سال به عقب ما نمی خواهد بود قادر به گرفتن در دنده در 2021.”

در حالی که در دنده نیست به بازپرداخت آن نیست به تنهایی. تقریبا در هر مسابقه در مینه سوتا بدون خط مشی بازپرداخت ساخته شده است به ثبت نام برای هر سناریو.

مادر بزرگ ماراتن دریافت مقاومت در رسانه های اجتماعی. اما مسابقه مدیران در سراسر جامعه اصرار دارند که یک اقلیت; اکثر مردم درک و برخی از آنها ارائه شده به ارسال پول برای کمک به این سازمان گفتند.

“ما تا به حال مردم ما ارسال پول و بگو: سلام هر چیزی که ما می توانید انجام دهید برای کمک به شما برای زنده ماندن این, بنابراین شما هنوز هم می تواند در اینجا در سال آینده’ ” گفت: جان Storkamp که تاسیس Rocksteady در حال اجرا به سازماندهی نوین نژادها در سراسر کشور.

Storkamp در حال حاضر لغو Zumbro استقامت اجرا می شود (100 و 50 و 17 مایل) در اوایل مورد علاقه در دنباله در حال اجرا تقویم که تا به حال 615 دونده ثبت شده برای اجرای اولین تعطیلات آخر هفته در ماه آوریل است. او گفت که او نیست خوش بینانه در مورد ultramarathon در برتر دنباله پیاده روی در مه.

خلاق شدن

یک حرکت جدید از انواع پاسخ به لغو مسابقه.

بسیاری از بزرگترین نژاد در سازمان — از جمله Twin Cities in Motion, مادر بزرگ ماراتن و در چرخ دنده ها — معرفی نژادها مجازی. شرکت کنندگان تشویق می شوند تا اجرا فاصله آنها را تحت پوشش ام و ارسال بار خود را آنلاین به دریافت دان پیراهن و مدال.

این رویکرد به معنی این نیست که شبیه سازی واقعی مسابقه اما به تشویق مردم برای پر کردن جای خالی و همچنان به اجرا در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله.

برای دن Hylton 49 ساله مسکن محقق از مینیاپولیس, توانایی نگه داشتن در حال اجرا کنید و سعی کنید یک مسابقه مجازی کمک کرده است تا از بین بردن استرس. Hylton در رقابت مجازی 10-مسیر مسابقه قرار داده شده توسط غرب میانه بالا دنباله دونده در اوایل این هفته, تکرار یک نیم مایل حلقه در نزدیکی خانه خود را تا زمانی که آمار 10.

“واقعیت این است که من قادر به دریافت و اجرا است و در واقع تشویق شده است یکی از بزرگ تثبیت چیز برای من در این زمان” Hylton گفت. “این سریعترین 10 مایل من تا کنون اجرا شود.”

چندین سازمان و دونده هستند همچنین با استفاده از ناگهانی فاصله به کمک COVID-19 دانست.

مینه سوتا در حال اجرا سری ارائه شده است چندین مجازی مسابقات بین 5K و نیمه ماراتن. کسانی که کمک به باز کردن درب مواد غذایی قفسه همچنین دریافت دان مدال; تا کنون نزدیک به 900 دوندگان کمک کرده اند جمع آوری بیش از $8,000.

Twin Cities in Motion نیز آغاز شده است مجازی در حال اجرا جمع آوری کمک اجرا برای همه شرکت کنندگان اختصاص به اجرا و جمع آوری پول مارس 24-26. کمک های مالی را از مزایای تغذیه مقدم منگنز.

هارون Boike یک زن 31 ساله مربی تناسب اندام شخصی از Golden Valley, بداهه خود را 100 مایل را اجرا کنید. پس از برنامه ریزی برای رقابت در لغو دوره گرد کوه چالش در ایالت واشنگتن Boike مشخص شد برای دیدن نتایج این از آموزش های خود را.

صبح 28 مارس در 1.6 مایل حلقه در Kenwood پارک در مینیاپولیس (با نام مستعار “کوه کنوود” توسط Boike) او مت ون Donsel و دو نفر دیگر از دوستان شروع به اجرای آن خواهد آنها را در اطراف حلقه بیش از 62 بار. چند تن از دوستان و اعضای خانواده متعهد به کمک به منشور مواد غذایی قفسه در دره طلایی. پس از 24 ساعت مبارزه با بارش باران و در زمان برف Boike و ون Donsel به پایان رسید. افراد خود را به سهم خود زدم 50 مایل. اجرا تولید 1600 دلار.

“در ابتدا من فکر کردم آن را خنده دار و نوع مسخره … اما یک تن از سرگرم کننده” Boike گفت. “از آن ساخته شده آن را سرگرم کننده را به عقب کمی و ساخته شده آن کمتر از یک خودخواه تلاش برای انجام این کار است.”

پل Hodowanic یک دانشگاه مینه سوتا در انتساب برای استار تریبیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de