Coronavirus نگرانی: شهرستانهای بگویید بازدید کنندگان برای حفظ

کوچک در شهرستانهای آیداهو فلوریدا و کارولینای شمالی وابسته به گردشگران در حال حاضر گفتن بازدید کنندگان برای ماندن به عنوان ترس در ادامه به کوه بیش از شیوع کروناویروس.

و BuzzFeed, اخبار, گزارش های برخی از شهرستان ها و حتی راه اندازی موانع برای جلوگیری از بازدید کنندگان از در – مگر آنها مدارک و شواهد از یک صفحه اصلی یا دلیل دیگر از ورود.

آن گفت: پلیس در Dare County North Carolina در حال مسدود کردن بازدید کننده از ورود ساحلی, ساحل, جامعه, حتی اگر آنها خود را و خانه های تعطیلات وجود دارد.

“ما اساسا دو راه پیشرو و نمایندگان مستقر در ایست های بازرسی,” دوروتی هستر یک سخنگوی جرات شهرستان گفت: BuzzFeed News.

و بابی Outten جرات شهرستان manager افزود: “بسیاری از بازدید کنندگان ما می آیند از نیویورک و ویرجینیا است.”

او اشاره کرد که بانک های خارجی بیمارستان تنها بیمارستان وجود دارد — فقط 20 تخت و بدون مراقبت ويژه.

جنوب فلوریدا آفتاب-نگهبان با اشاره به مونرو شهرستان کلانتر دفتر اعلام کرد که کلید های فلوریدا بسته به همه گردشگران و بازدید کنندگان به دلیل coronavirus. این شهرستان که تنها 60,000 ساکنان دریافت 5.1 میلیون بازدید کننده در سال 2018 به گفته این روزنامه که ذکر اقتصادی مطالعه است.

این مقامات شهرستان در حال محدود کردن سفر به کلید با توجه به NBC 6.

در ضمن فردا-اخبار گزارش یکی از آیداهو بالا مناطق توریستی است که به درخواست بازدید کنندگان برای ماندن.

رژیم صهیونیستی. براد کمی صادر انزوا سفارش برای Blaine County, شناخته شده برای اسکی آن با استناد به مورد اول در دولت از جامعه انتقال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>