شیکاگو — شیکاگو دانشگاه ایالتی مردان تیم بسکتبال نمی خواهد سفر برای دو نفر به طور منظم برنامه ریزی شده غرب کنفرانس ورزشی بازی های این هفته و آن زنان را تیم میزبان دو بازی مدرسه گفت: اواخر روز سه شنبه با استناد به گسترش coronavirus.

مدرسه در بیانیه ای گفت که آن حرکت را با “سلامت و رفاه جامعه دانشگاه در ذهن داشته باشند.”

لغو اعتقاد بر این بود که برای اولین بار توسط بزرگ ورزشی در ایالات متحده با توجه به این ویروس است.

این دانشگاه گفت: تیم مردان نه, سفر به دانشگاه سیاتل در واشنگتن یا یوتا دره دانشگاه برای WAC بازی در روز پنج شنبه و پنج شنبه. مدرسه نیز گفت: تیم زنان نه میزبان سیاتل یا یوتا دره در پردیس جونز مجلس مرکز در همان روز.

“شیکاگو دولت دو و میدانی views تصمیم ما به عنوان یک تثبیت مجدد از ما تعهد خود را به رفاه و سلامت و ایمنی دانش آموز ما ورزشکاران” شیکاگو دولت مدیر ورزشی چارلز الیوت در بیانیه ای گفت:.

غربی کنفرانس ورزشی و سیاتل کاهش یافته است به نظر در مورد شیکاگو دولت تصمیم.

در سراسر جهان بیش از 93,000 مردم آلوده شده اند و بیش از 3,100 فوت کرده اند اکثریت قریب به اتفاق آنها در چین است. تعدادی از کشورهای در برخورد با این ویروس بیش از 70.

ویروس خوشه در ایالات متحده منجر مدارس و مترو به پاکسازی و گسترش ترس در میان ساکنان خانه سالمندان که به ویژه آسیب پذیر هستند. تعدادی از عفونت ها در ایالات متحده در صدر 100 و مرگ و میر صعود به نه. همه از مرگ و میر در ایالت واشنگتن و بسیاری از آنها ساکنان یک سیاتل-منطقه خانه سالمندان است.

شیکاگو دولت گفت: همچنین برای ارزیابی اینکه آیا برای حضور در هفته آینده WAC مسابقات در لاس وگاس. این مدرسه گفت: این امر تصمیم گیری در مورد مشارکت در اواخر این هفته. این مدرسه همچنین گفته است که بررسی برنامه سفر برای تیم های ورزشی بین دانشکده.

شیکاگو دولت مردان بسکتبال تیم 0-14 در WAC بازی و 4-25 به طور کلی در این فصل است. تیم زنان است 1-13 در کنفرانس و 1-26 به طور کلی.

آسوشیتد پرس ورزشی نویسنده Tim غرفه در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im