گریس مک کالوم اشاره به آن به عنوان “تفکر بر روی انگشتان شما.” هر بار که او انجام ژیمناستیک روزمره یک طرح B در سر او به یک لحظه تنظیم اگر چیزی را اشتباه می رود.

که مهارت در خدمت او به خوبی در هفته گذشته زمانی که نگرانی در مورد کوروناویروس شروع اخلال در ورزشکاران مسیرهای به بازی های المپیک است. مک کالوم از Isanti آماده به طور متناوب در جام جهانی دیدار هفته آینده در اشتوتگارت آلمان. او در بر داشت از روز شنبه آن را به حال شده است لغو می شود که این بیماری همه گیر رهبری حاکم بدن از بسیاری از ورزش های المپیک به تاریخ NBA, NHL, گپ و دیگر سازمان ها در به طور موقت تعطیل رقابت است.

“من فصل است که هنوز هم برای رفتن بر روی” گفت: مک کالوم که قرار است به رقابت در جام جهانی رویداد 28 مارس در بیرمنگام انگلستان است. “اما با همه چیز است که اتفاق می افتد, همه همه جا, تلاش برای کشف کردن چه باید بکنید. برخی از مردم در حال تقلا.”

کمیته بین المللی المپیک تصریح کرد: در هفته گذشته که آن را “کاملا متعهد” به برگزاری بازی های تابستانی به عنوان برنامه ریزی شده در توکیو از جولای 24 Aug. 9. با وجود این که اعتماد به نفس موضع تورنت مقدماتی المپیک حوادث در سراسر جهان نامیده می شدند و یا با تاخیر در هفته گذشته اغلب با هیچ ایده روشنی از چگونه آن را تحت تاثیر قرار خواهد مقدماتی روند. دیگر مسابقات و اردوگاه های آموزشی قرار داده شد و در نگه داشتن بیش از حد اخلال در برنامه است که ورزشکاران تا به حال نقشه برداری از ماه در پیش است.

ژیمناست, Suni لی, St. Paul قرار بود به نمایندگی از ایالات متحده در دیدار با اشتوتگارت. او مربی جس Graba گفت: او می داند که مقامات در حال تلاش برای انجام کار درست برای جلوگیری از گسترش بیشتر coronavirus. اما لغو “واقعا messes تا طرح,” او اضافه شده بدون اشاره از زمانی که عدم اطمینان ممکن است در نهایت.

آن deflating برای لی که موفق به کسب سه مدال در مسابقات قهرمانی جهان در ماه اکتبر به از دست دادن او مدتها در انتظار فصل بازکن. Graba آن را به نام “عمده شوک” که منجر به یک هفته پر تنش.

“Suni بود واقعا به دنبال به جلو به ملاقات” او گفت:. “و من مطمئن هستم که آن را احساس می کند مانند بسیاری از کار سخت فقط رفت پایین تخلیه.

“من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این. من هیچ ایده چه چیزی برای فردا اتفاق می افتد.”

‘دومینو سقوط’

ورزشکاران در بسیاری از ورزش ها در حال آموزش در حال حاضر به اوج برای مسابقات المپیک و دیگران در حال رقابت در حوادث است که آنها را واجد شرایط برای بازی. آنها وارد سال با برنامه ریزی دقیق, برنامه ریزی تمرینات خود را در رقابت و دوره های بهبودی برای حداکثر بهره وری.

Coronavirus است و بسیاری از آنها مجبور به تنظیم مجدد. هفته گذشته مقامات بهداشت عمومی شروع به توصیه در برابر اجتماعات بزرگ, حوادث, از همه نوع بودند به تعویق افتاد. بیشتر آنها نه اعلام تاریخ جدید ترک ورزشکاران در یک الگوی برگزاری.

مقدماتی المپیک در مسابقات بیس بال سه در سه بازی بسکتبال, فوتبال, واترپولو, بوکس و مسابقات سه گانه بودند را در خود نگه دارد. ما قایقرانی المپیک به تعویق افتاد محاکمه مسابقه قایق رانی شرکت که بود برگزار می شود هفته آینده و ایالات متحده آمریکا کشتی خود را اعلام کرد مسابقات المپیک برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 4-5 در پن استیت — می تواند تحت فشار قرار دادند به یک نامشخص تاریخ. برخی از سازمان ها بیشتر رفت; ایالات متحده آمریکا شنا و غواصی در میان کسانی که تعلیق همه فعالیت ها از جمله اردوگاه های آموزشی برای 30 روز.

حسن مید یک سال 2016 المپیک از مینیاپولیس در حال آماده سازی برای رقابت در 10 ، 000 متر در پیگیری و محاکمه صحرایی در ماه ژوئن. او انتظار می رود به پایان مرحله اول خود را در سال 2020 آموزش با نیمه ماراتن روز یکشنبه در شهر نیویورک بود که لغو شد. در حال حاضر مید نمی خواهد رقابت تا استنفورد را Payton اردن دعوتی در ماه مه.

“من یک مقدار زیادی از انرژی را به آموزش برای این مسابقه گفت:” مید سابق لاک پشت نقب زن که در قطار با اورگان آهنگ باشگاه نخبگان. “و در حال حاضر وجود دارد بسیاری از رویدادهای دیگر در حال لغو سفر گرفتن مشکل تر است. آن را قطعا ما را مختل روم.”

آن را مانند تماشای “دومینو سقوط” مید گفت: به عنوان اخبار ورزشی لغو و تعویق تبدیل از یک قطره به بهمن در چند روز زمان. آن را احساس می کند که راه را برای Graba بیش از حد او به عنوان recalibrates پس از دیدار با اشتوتگارت بود به نام خاموش.

لی برنامه ریزی شده برای اولین جدید میله های معمول در آلمان یکی از او شده است پیش نمایش برای هفته ها در رسانه های اجتماعی. او در حال حاضر هدف قرار دادن مسابقات قهرمانی قاره ای در اوایل ممکن است, اما که نمی خواهد اجازه می دهد خرابی Graba می خواهد قبل از اینکه لی رمپ برگشت تا برای ایالات متحده کلاسیک بعد از آن ماه است.

لی است که قرار بود جایگزین برای مک کالوم در مارس 28 دیدار در انگلستان است. Graba نگرانی که ممکن است لغو شود و حتی اگر آن را ندارد, او در مورد سفر خارج از کشور.

“در حال حاضر وجود دارد ترس در مورد آنچه که بعد از چند هفته در حال رفتن به رها کردن” Graba گفت. “در حال حاضر من عصبی هستم و در مورد بازگشت از بیرمنگام. ما می رویم به دریافت آزمایش هنگامی که ما آمده ایم پشت در ؟ آنها قرنطینه و سپس ما را برای یک یا دو هفته انتظار برای دیدن چه اتفاقی می افتد ؟

“این را هیچ کس تقصیر و شما نمی توانید آن را کنترل کنید. اما آن را به یک ظرف غذا. آن را سخت به ماندن متمرکز بر آموزش است.’ “

‘بررسی واقعیت’

چند Minnesotans در میان آخرین موج از ورزشکاران برای شرکت در اردوگاه ها و یا مسابقات قبل از همه چیز رفت و تیره. فرنگی کشتی گیر پت اسمیت سابق لاک پشت نقب زن از Chaska سوم به پایان رسید جمعه در 77 کیلوگرم کلاس در Pan Am مقدماتی المپیک در اتاوا. مسابقات — برگزار شد بدون تماشاگر — مجموعه به ادامه طریق پنج شنبه و کشتی گیران هنوز روی تشک وقتی اعلام شد که آمریکا محاکمه شد و به تعویق افتاد.

مالوری Weggemann یک پارالمپیک مدال طلا در شنا رفت و به فلوریدا برای اردوی تیم ملی در روز پنج شنبه. حتی به عنوان دیگر اردوگاه های کلینیک و تعطیل شده اند او و 14 ورزشکاران دیگر انتظار می رود برای ادامه آموزش تا شنبه.

بین المللی پارالمپیک, کمیته روز جمعه گفت که “برنامه ریزی و آماده سازی برای توکیو 2020 ادامه apace” با پارالمپیک برنامه ریزی برای باز کردن در اوت. 25.

در حالی که Weggemann نگران همه مردم تحت تاثیر COVID-19 او نیست نگران بیمار شدن پس از “ما همه آموزش مالیات بر ارزش افزوده از کلر.” در میان همه این تحولات او سپاسگزار برای یک اردوگاه است که ارائه یک کمی از پیله ظاهر ،

Weggemann که از Eagan گفت: ایالات متحده در المپیک و پارالمپیک کمیته “است, پاسخ, واکنش نیست.”

“آنها در حال بسیار مراقب باشند اما آنها در حال گرفتن زمان به تدوین و فرموله کردن پاسخ در مقابل زانو حرکت تند و سریع, واکنش,” او اضافه شده است.

“ما نمی همه می دانیم آنچه که ما در حال رفتن به خانه آمده برای روز سه شنبه. بنابراین گرفتن برخی از آموزش و قادر به تمرکز بر روی هدف نهایی است که واقعا خوب است در طول زمان آن را نامشخص و پر هرج و مرج.”

مانند کلی جمعیت ورزشکاران در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی را امتحان کنید و سالم بمانید. مک کالوم گفت: سالن دو شهر مقدس در چمپلن است که برای ضد عفونی به طور منظم و دقیق به شستن دست های خود را اغلب.

شورویو بومی کیرا Condie تا به حال حتی یک مسئولیت بیشتر. یک کوهنورد, او در حال حاضر ساخته شده به تیم المپیک ایالات متحده. Condie همچنین یک عضو از ایالات متحده آمریکا نوردی هیئت مدیره و او یک رای هفته گذشته به تاخیر یک قهرمانی ملی در این ماه.

به عنوان یک ورزشکار او می دانست که چگونه نا امید کننده آن خواهد بود. خود را آماده سازی المپیک بودند که تحت تاثیر جام جهانی, رویدادهای, در سوئیس و کره جنوبی برای ماه آوریل و مه بودند تحت فشار قرار دادند به سقوط. اما او گفت که این اطلاعات در هیئت مدیره دریافت شده از بهداشت حرفه ای و اپیدیولوژی کوچک سمت چپ انتخاب کنید.

“این یکی از واضح ترین تماس هیئت مدیره تا به حال در این نوع از مورد گفت:” Condie که قطار در سالت لیک سیتی. “آنها گفتند: آن امکان پذیر خواهد بود برای برگزاری یک رویداد با محدود تماشاگران اما ما تصمیم به محتاط تر. مایه تاسف بود. اما آن را قطعا حق تماس بگیرید.”

سارا Jantzi, مک کالوم مربی گفت که او امیدوار است این تلاش به سرعت گسترش coronavirus اجازه خواهد داد که همه چیز به حالت عادی بازگشت ، در حال حاضر او و مک کالوم خواهد چوب به معمول خود را به عنوان نزدیک که ممکن است.

“ما هنوز در حال آموزش مانند بازی های المپیک می رویم به اتفاق می افتد,” او گفت:. “شما کمتر در مورد آن فکر می کنم و فقط به انجام ژیمناستیک و آنچه به شما عشق شما آماده شود. و اگر آن اتفاق نمی افتد, شما هنوز هم انجام آنچه شما را دوست دارم.”

که سوال — آیا بازی های المپیک اتفاق می افتد ؟ — است که مطرح شده به ورزشکاران در همه جا. دیرین بین المللی المپیک عضو کمیته دیک پوند گفت: آسوشیتد پرس در ماه فوریه که آن را بیشتر احتمال دارد که در بازی های المپیک را لغو و به جای به تعویق افتاد و تصمیم گیری خواهد باید ساخته شده در اواخر ماه مه.

در حال حاضر ورزشکاران گفت: همه آنها می توانید انجام دهید این است که آرامش خود را حفظ و حمل در.

“با جنون مارس گرفتن لغو شد که یک بررسی واقعیت” مید گفت. “اگر جهان نمی تواند حاوی [coronavirus] این امکان وجود دارد که بازی های المپیک می تواند لغو شود. اما آن را خارج از کنترل ما است. شما فقط می خواهید به سالم ماندن و نگه دارید و ببینید که چگونه همه چیز تابه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im