Coronavirus آسیب امواج نیروی کار

کار ضرر و زیان ناشی از شیوع کروناویروس در حال حاضر آغاز شده است به گزارش واشنگتن پست.

در سطح جهان بیش از 115,000 مردم آلوده شده توسط ویروس و بیش از 4200 نفر از یک بیماری همه گیر است که آغاز شده و در ووهان چین.

شیوع این بیماری در حال حاضر باعث شد صدها نفر از اخراج بیش از هفته گذشته و آمار بازار سهام سخت – وال استریت رفت و به یک رکود عمیق چهارشنبه پس از سازمان بهداشت جهانی تعیین شده این ویروس یک بیماری همه گیر.

هتل ها, آژانس های مسافرتی و هواپیمایی و رویداد شرکت داشته اند و تمام شده است ضربه سخت به دلیل coronavirus مربوط به کاهش شغل.

هواپیمایی متحده به عنوان مثال اعلام کرد که از ماه آینده قطع پروازهای بین المللی با 20 درصد و پروازهای داخلی توسط 10 درصد است. دیگر شرکت های هواپیمایی در حال حاضر furloughing کارگران است.

رستوران قطعا احساس بحران به عنوان هزینه رفتارهای تغییر و لغو کنفرانس اصلی رویدادهای ورزشی و اجتماعات نیز ایجاد یک اثر موج دار شدن.

“ما قطعا دیدن یک اثر در مشاغل از coronavirus و این می تواند بسیار زیادی در اوقات فراغت و مهمان نوازی گفت:” جولیا Pollak کار اقتصاددان در ZipRecruiter. “اولین چیزی که ما می بینیم این است که کاهش ساعت. ما از شنیدن گزارش های بسیاری از کارفرمایان لغو کارکنان در همه جا به جز در بهداشت و درمان.”

نرخ بیکاری کاهش یافت و به 3.5 درصد در ماه فوریه با 50 سال اخیر هر چند تهدید برای اقتصاد جهانی از ویروس می تواند مانع استخدام در ماه های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر