Coronavirus بحران را میدزدد دانیل Oturu از فرصت نهایی به دادگاه برای Gophers

– Gophers مردان تیم بسکتبال بیدار پنج شنبه با بریدن از امید. آنها می خواهم برنده بزرگ آن ده مسابقات بازکن یک شب زودتر در برابر شمال غرب و تا به حال outscored گذشته خود دو مخالفان توسط یک ترکیب 49 امتیاز.

اما قبل از Gophers سوار اتوبوس به بانکداران Life Fieldhouse بزرگ ده تاکنون shooing میشیگان و راتگرز بازیکنان خارج از دادگاه. پایان مسابقات. پایان امید است.

مینه سوتا فصل بود. NCAA بعد از آن اعلام کرد که همه باقی مانده از زمستان و بهار مسابقات ورزشی از جمله مردان و زنان ملی بسکتبال مسابقات نیز لغو شد با توجه به coronavirus نگرانی.

“ما احساس بسیار با اعتماد به نفس ما می تواند یک اجرا در این کنفرانس مسابقات” مربی ریچارد Pitino گفت: Gophers رادیو پنج شنبه. “چقدر فاصله دارد ؟ شما فقط هرگز نمی دانید. ما فکر می کنیم می خواهم بازی بسکتبال خوب. … به عنوان سرگرم کننده است که امر شده ایم به بخشی از ما می دانیم که حق تصمیم گیری ساخته شده بود برای همه.”

با همه-امریکا مرکز دانیل Oturu و بزرگ ده نقطه گارد مارکوس Carr پیشبرد گذشته آیووا در روز پنج شنبه به نظر می رسید ممکن است. یک ابتلای پیشنهاد حتی با یک زیر. 500 رکورد نیست دور از ذهن است.

Gophers (15-16) تنها تیم با از دست دادن یک رکورد با بالا 30 سراسر کشور رتبه های KenPom.com. آنها نیز تا به حال پنج ربع 1 برنده در برابر احتمال NCAA مسابقات تیم های ویسکانسین و میشیگان ایالتی پن و ایالتی اوهایو (دو).

Gophers به پایان رسید با یک 8-12 بزرگ ده رکورد, اما شش نفر از کسانی که ضرر و زیان شد و با شش امتیاز یا کمتر از جمله سه با ترکیب شش امتیاز در برابر مریلند و ویسکانسین و آیووا.

در این تیم Indianapolis, هتل, Pitino تا به حال یک رابطه جنسی خشن صحبت با بازیکنان خود را در مورد گرفتن را برای برخی از فرصت های از دست رفته.

“وجود شکستگی پس از آن سوار سرگرم کننده, آیا آن را NCAA tournament کنفرانس مسابقات و یا هر” Pitino گفت. “و پس از آن به پایان می رسد هنگامی که شما با هم و بحث در مورد آن. شما هیجان زده برای بچه ها جوان تر و قدردانی بچه های قدیمی تر. است که واقعا اتفاق می افتد [راه راست را] در حال حاضر پس از آن عجیب است.”

Gophers وفادار باید برای تحقق آنها به احتمال زیاد دیدم Oturu آخرین کالج بازی. طرفداران نیز احتمالا تعجب در مورد وضعیت Pitino را برای فصل آینده است.

Oturu تا به حال 24 امتیاز در مقابل غربی در روز چهارشنبه و همچنین به عنوان اگر آن را احتمالا نهایی خود را در کالج بازی. 6-پا-10 دانشجوی سال دوم می تواند یک فرصت برای انتخاب در ماه ژوئن NBA draft, اگر او را ترک زود است.

پس از آن وجود دارد Pitino سوال. در این زمان فصل گذشته Gophers مدیر ورزشی علامت Coyle دیدم به اندازه کافی به این مربی دو سال تمدید کرد. اما Coyle نشده خطاب Pitino وضعیت از اواخر.

چه خواهد شد با Gophers یک بار Oturu به احتمال زیاد تصمیم به ترک زود ؟ آنها هنوز هم انتظار می رود که چهار استارت بازگشت از جمله Carr که به طور متوسط 15 امتیاز و رتبه دوم را در ده بزرگ با نزدیک به هفت پاس گل در هر بازی.

Coronavirus احتیاطی مجبور Gophers به کتاب خانه پرواز پنجشنبه شب. آنها منعکس شده به سرعت بر روی یک مشکل به پایان فصل و در حال حاضر وجود دارد بسیاری از ناشناختهها با ویروس ها و زندگی روزانه خود را.

“در پایان روز آن را حق تصمیم گیری برای لغو همه چیز” Pitino گفت. “همه ما باید به تکیه بر روی هر یک از دیگر. ما باید به درک که در آن جدی است. این یک شوخی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net