Coronavirus بحران وزرا انجام می دهد سرمایه انسانی ضروری به بخش

به عنوان کسب و کار در سراسر جهان نزدیک به جلوگیری از گسترش coronavirus شرکت هایی که ارائه کالاهای اساسی و خدمات شده اند کشیده نازک برای منابع انسانی.

در سطح جهانی کارگران که بوده ام گذاشته و کارگران در شرکت هواپیمایی و هتل و رستوران و صنایع را حل و فصل به شغل جدید در, بهداشت و درمان, مواد غذایی و خرده فروشی آنلاین بخش است. از چین به آلمان به ایالات متحده آمریکا, شرکت ها و دولت ها تا به حال به را فعال کنید در غیر این صورت خفته کارگران به انجام نقش های کلیدی در سازمان های خود را.

در زمانی که یک رکورد 3.28 میلیون نفر کاربردی برای مزایای بیکاری شرکت های مانند CVS سلامت پارسیان و خارج نیاز به پر کردن نزدیک به 500,000 نقش در عرض چند هفته.

بکی Frankiewicz رئیس جمهور ManpowerGroup, شمال امریکا, نیروی انسانی شرکت می گوید یک نیروی کار شیفت مانند این رخ داده نشده است از سال 1948.

“ده ها هزار نفر از مشاغل باز کردن یک شبه” Frankiewicz گفته وال استریت ژورنال. “ما باید به حرکت در عرض چند ساعت.”

اقتصاددانان می گویند این مشاغل به احتمال زیاد خواهد شد به طور موقت. و آنها پیش بینی نیست که این استخدام اخیر افزایش خواهد تعادل زیان کار است که انتظار می رود در ماه های آینده.

در انگلستان, انگلیسی, پوشاک و مواد غذایی و زنجیره ای مارکس و اسپنسر PLC جایگزین بیش از 4,600 از کارکنان خود را از آن فروشگاه به آن فروشگاه های مواد غذایی.

پس از coronavirus قرار دادن کارکنان از کار در رستوران و تفریح و صنایع و مدیران خود را دست کسانی که کارگران به کسب و کار تجارت الکترونیکی که بودند غرق تقاضا از میلیون ها خانه نشین مشتریان.

حتی مک دونالد است از جان گذشته برای بیشتر کارگران است. زمانی که franchisees مورد نیاز 3,000 کارگران این شرکت عمل کرده و به سرعت.

فست فود غول مجاز است کارکنان خود را به حرکت به کوتاه مدت قرارداد در هر رستوران. این قرارداد جدید به مدت دو ماه و به کارگران یک گزینه برای بازگشت به کار به طور منظم با این شرکت پس از coronavirus همه گیر می میرد.

و مک دونالد انتظار دارد که کارگران جدید را دریافت کنید تا به سرعت به سرعت پس از آن کارگران نیاز به حداقل آموزش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>