Coronavirus (COVID-19) به روز رسانی: FDA طول می کشد گام های بیشتر برای کمک به کاهش عرضه وقفه از مواد غذایی و محصولات پزشکی

SILVER SPRING, Md., مارس 28 سال 2020 /PRNewswire/ — در طول این COVID-19 گیر FDA در حال کار در سراسر ساعت به مطمئن شوید که آمریکایی ها باید دسترسی به غذای سالم و محصولات پزشکی. آژانس به طور مداوم بررسی زنجیره تامین جهانی برای شناسایی هر گونه نگرانی و ارزیابی در دسترس بودن محصولات آمریکایی ها نیاز دارید بیشتر. ما همچنین همکاری با سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) در زنجیره تامین مسائل از جمله واردات مورد نیاز محصولات پزشکی برای حمایت از ایالات متحده در پاسخ. در اینجا یک به روز رسانی وضعیت و جزئیات در برخی از آخرین اقدامات ما گرفته اند:

دستگاه های پزشکی

به عنوان یک پزشک این وضعیت با تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) است و بسیار مورد. ما در حال گرفتن هر اقدام ممکن است ما می توانیم اما ما می دانیم که این وضعیت وخیم است, برای بسیاری از امکانات مراقبت های بهداشتی. ما می خواهیم برای به اشتراک گذاشتن که FDA همراه با بخش خصوصی FEMA و همه از دولت ایالات متحده در حال کار در سراسر ساعت برای پرداختن به این موضوع به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

ما آگاه هستند از کمبود ماسک و صادر اضطراری با استفاده از مجوز (امارات) پوشش خاص ماسک برای فعال کردن آنها را برای استفاده در مراقبت های بهداشتی تنظیمات. از طریق امارات و کمبود صندوق پستی این تیم به کارگردانی ذینفعان به CDC استراتژی برای بهینه سازی ماسک عرضه و توصیه هایی برای استفاده از منقضی ماسک.

اخیرا FDA صادر EUA برای کمک به افزایش عرضه از فیلتر facepiece ماسک توسط اجازه استفاده از برخی از وارداتی یکبار مصرف ماسک که موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی (NIOSH)-تایید شده برای استفاده توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی. ما همچنان به کار بر روی استراتژی برای افزایش در دسترس بودن این دستگاه است.

ما همچنین در حال کار بر روی استراتژی های کاهش برای انواع دیگر تجهیزات حفاظت فردی از جمله فولاد ماسک ، روپوش و دستکش. ما باید صادر اطلاعات برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و ارائه شده اند توصیه می شود استراتژی حفاظت برای این مهم PPE.

ما در حال کار با تولید کنندگان نساجی از جمله طراحان لباس در مورد چگونه ما می توانیم repurpose خود ساخت خطوط تولید آنها را به استفاده از ماسک است. این ماسک را می توان مورد استفاده برای فولاد یا دیگر روش های جداسازی به عنوان مزایای استفاده از آنها را بیشتر از خطرات تحت شرایط فعلی.

ما در حال ارائه حداکثر نظارتی انعطاف پذیری که در آن ما می توانیم.

ما نیز باز به واردات PPE و سایر دستگاه ها و دستورالعمل های ارائه شده به تولید کنندگان برای کمک به ما در اجرای این ضرورت مناسب است. آژانس گام به منظور تسهیل واردات از PPE به آمریکا و ما آماده و در دسترس برای تعامل با واردکنندگان برای به حداقل رساندن اختلال در روند واردات. این بدان معنی است که هنگامی که محصولات در خارج از کشور مجوز خود را از طریق ما EUA قدرت اجازه می دهد تا آنها را به سرعت وارد این کشور است. این محصولات نیست و مانع از ورود و ما در حال حاضر مشخص در میان معیارهای دیگر که شناخته شده و بالقوه مزایای این محصولات استفاده می شود در مراقبت های بهداشتی تنظیمات بیشتر شناخته شده و خطرات بالقوه.

FDA رسیده به بیش از 1000 دستگاه تولید سایت ها در سراسر جهان با تمرکز بر ضروری دستگاه های. توسعه تا کنون متمرکز شده بر روی دو نوع اصلی از ضروری دستگاه: کسانی که در تقاضای بالا هستند با توجه به شیوع همه گیر مانند PPE و هواکش و دستگاه های که ممکن است در معرض ابتلا به پتانسیل کمبود در صورت وجود اختلال در عرضه.

ما بیشتر تشخیص نیاز به پنکه, پنکه, لوازم جانبی و دیگر دستگاه تنفسی ممکن است سبقت گرفتن عرضه در دسترس به امکانات مراقبت های بهداشتی. ما صادر کرده اند بلافاصله در اثر هدایت ترسیم سیاست در نظر گرفته شده برای کمک به افزایش در دسترس بودن هواکش و لوازم جانبی آنها و همچنین سایر دستگاه تنفسی. در علاوه بر این به راهنمایی FDA صادر کرده است که EUA که اجازه اضطراری استفاده از فن بیهوشی و گاز و ماشین های اصلاح شده برای استفاده به عنوان هواکش و فشار مثبت تنفس دستگاه های اصلاح شده برای استفاده به عنوان هواکش (در مجموع به عنوان “هواکش”) یک لوله اتصالات و لوازم جانبی ونتیلاتور که FDA تعیین دیدار با معیارهای مشخص شده برای ایمنی و عملکرد و برچسب زدن. پیش بینی ما این اقدام را افزایش می دهد تعدادی از بیماران که می تواند دسترسی به دستگاه تهویه مصنوعی یا مشابه ماشین آلات برای زجر تنفسی مهم است که برای بدحال COVID-19 بيمار

به عنوان با قبل از شرایط اضطراری FDA گرفته گام فعال برای ایجاد و باقی می ماند در تماس با تولید کنندگان تجهیزات پزشکی و دیگران در زنجیره تامین از جمله بیمارستان ها و خرید گروه سازمان. این آژانس همچنین تشویق تولید کنندگان و امکانات بهداشتی برای گزارش هر گونه اختلال در عرضه به دستگاه کمبود صندوق پستی [email protected]. این پستی است که از نزدیک نظارت و ثابت کرده است که با ارزش نظارت منابع به تقویت FDA تلاش برای شناسایی و کاهش بالقوه اختلال در زنجیره تامین.

انسان مواد مخدر و بیولوژیک و داروهای دامی

ما همچنان به همکاری نزدیک با تولید کنندگان به مطمئن شوید که آنها همچنان به اطلاع FDA به عنوان اوایل به عنوان ممکن است از دائم قطع و یا هر گونه وقفه در تولید است که به احتمال زیاد منجر به اختلال در عرضه است. این ارتباط و همکاری کامل از شرکت های ارائه خاص و اطلاعات لازم ضروری است به منظور برای ما به یک درک دقیق از عرضه چشم انداز و کار به اقدامات پیشگیرانه برای کاهش کمبود. برای کمک به انسان تولید کنندگان مواد مخدر ارسال به موقع و اطلاع رسانی, اطلاعیه, آژانس از انتشار یک راهنمایی برای اجرای فوری در مورد اهمیت این اطلاعیه جدول زمانی برای تولید کنندگان به دنبال اطلاع رسانی FDA و جزئیات آنها را برای ارائه در مورد قطع و یا وقفه در تولید است. ما می دانیم که در حالی که برخی از اختلال در عرضه و کمبود نمی توان پیش بینی کرد و یا مانع از اوایل ارتباطات و دقیق اطلاعیه از تولید کنندگان به آژانس نقش قابل توجهی در کاهش شيوع و تاثیر و مدت.

ما تلاش های فدرال و همکاران و داروخانه های گروه همچنان به ایجاد استراتژی های کاهش و جلوگیری از طولانی مدت کمبود عرضه. در این زمان که در آن حاد وجود دارد تقاضا برای برخی از محصولات و اختلال در زنجیره تامین ما در حال برداشتن گام فعال به مطمئن شوید که بیماران می توانند دسترسی به داروها هستند که از نظر پزشکی مناسب و لازم است. خرده فروشی برخی از داروخانه ها شروع اجرای سیاست های طراحی شده برای محدود کردن overprescribing و overdispensing از برخی از داروها به منظور حفظ عرضه در سراسر کشور. ما نیز آگاه است که تعدادی از کشورها اقدام به محدود کردن توزیع داروهای خاص از جمله کلروکين و hydroxychlorquine.

ما کمبود دارو لیست هستند تا به تاریخ با انسان ها و داروهای دامی و فرآورده های بیولوژیک است که ما مصمم به کمبود. این کمبود به همه نتایج COVID-19 با بسیاری موجود قبل از همه گیر به عنوان نتایج حاصل از تغییرات بازار و عرضه چالش است. ما در حال به روز رسانی این لیست به طور منظم و برقراری ارتباط در زمان واقعی به طوری که بیماران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید اطلاعات بیشتر در حال حاضر بر روی محصول کمبود در آمریکا

این سازمان تصمیم گرفته است آن را به قصد اعتراض به ثبت نام, برون سپاری امکانات با استفاده از هیدروکسی کلروکین. با وجود این, اقدام, این مهم است که توجه داشته باشید که در حال حاضر هیچ مورد تایید FDA درمان و یا مواد مخدر برای درمان یا جلوگیری از COVID-19; وجود دارد مورد تایید FDA درمان است که ممکن است کمک به کاهش علائم COVID-19.

در نهایت ما قدردانی صنعت تمایل به کمک به عرضه ضد عفونی کننده دست به این بازار برای پاسخگویی به افزایش تقاضا برای مصرف الکل بر اساس دست عفونی در طول COVID-19 بیماری همه گیر. به عنوان بخشی از تعهد ما به ارائه به موقع راهنمایی برای حمایت از تداوم و پاسخ تلاش در طول این همه گیر این سازمان منتشر کرده است guidances به ارائه انعطاف پذیری برای کمک به دیدار با تقاضا برای ضد عفونی کننده دست.

خون

خون تامین شده اند به طور چشمگیری کاهش می یابد با توجه به اجرای اجتماعی فاصله و لغو خون بالا. حفظ سطوح کافی از ملت ما خون حیاتی است. افرادی که خون اهدا معادل برای کسانی که کار در زیرساخت های حیاتی صنایع. ما همچنان به تشویق افرادی که سالم هستند و قادر به اهدای خون است. اهدای امن است و تنها کمی از وقت خود را. در بسیاری از اهدای خون, مراکز کسانی که علاقه مند هستند در اهدا می توانید یک قرار ملاقات برای به حداقل رساندن زمان لازم برای اهدای خون است. اطلاعات تماس محلی برای جمع آوری خون سایت و برای برنامه ریزی قرار ملاقات را می توان در FDA سایت.

انسانی و حیوانی مواد غذایی

به طور کلی خرده فروشی زنجیره تامین قوی باقی می ماند و ما در حال کار با تولید کنندگان مواد غذایی و فروشگاه های مواد غذایی نزدیک به نظارت بر انسانی و حیوانی مواد غذایی زنجیره تامین برای هر دولتی ، آژانس است که در تماس نزدیک با صنعت و انجمن های صنفی که در تماس با اعضای خود در مورد زنجیره تامین مسائل.

تولید مواد غذایی و تولید – برای هر دو افراد و حیوانات پراکنده در سراسر ایالات متحده و ما با خوشحالی به ارائه گزارش در حال حاضر وجود دارد هیچ گسترده اختلال گزارش شده در زنجیره تامین است. خالی کردن قفسه های مواد غذایی تا حد زیادی به دلیل تقاضای بی سابقه ای – و نه از فقدان ظرفیت تولید فرآیند و ارائه. تولید کنندگان و خرده فروشان در حال کار در سراسر ساعت برای دوباره پر کردن قفسه.

همان درست است برای حیوانات غذا. FDA نظارت بر در دسترس بودن مواد غذایی برای دام و حیوانات خانگی. وجود دارد هیچ کمبود و هیچ زمان اختلال در حیوان خانگی و دام مواد غذایی زنجیره تامین است.

من سپاسگزار برای کارگران در مواد غذایی و کشاورزی پر حیاتی و ضروری است, نقش در جوامع است. توانایی خود را برای ادامه کار در طول دوره از جامعه محدودیت های اجتماعی فاصله و بسته شدن سفارشات در میان دیگران بسیار مهم است به جامعه تداوم و جامعه پذیری. این تقویت شد DHS در آن راهنمایی ضروری در زیرساخت های حیاتی نیروی کار: حصول اطمینان از جامعه ملی و انعطاف پذیری در COVID-19.

دامپزشکی

ما مرکز دامپزشکی در حال همکاری با دامپزشکی ذینفعان گروه به هشدار دامپزشکی حرفه ای برای اتخاذ PPE استراتژی حفاظت را بیشتر از زمان عرضه اقلام مانند ماسک و دستکش. ما نیز تشویق به تعویق افتادن غیر فوری/روال دامپزشکی روش های پزشکی در طول این بیماری همه گیر. علاوه بر این ما شده اند هماهنگی با دامپزشکی و پزشکی عرضه کنندگان و توزیع کنندگان برای کشف چگونه برخی دامپزشکی تجهیزات پزشکی مانند سواب استریل و دستگاه های مانند هواکش می تواند به هدایت می شوید آدرس بحرانی کمبود در مراقبت از سلامت انسان.

منابع اضافی:

رسانه های تماس: جرمی کان, 301-796-8671
مصرف کننده استعلام: ایمیل یا 888-اطلاعات-FDA

FDA یک سازمان در درون وزارت بهداشت و خدمات انسانی محافظت از سلامت عمومی اطمینان از ایمنی و اثربخشی و امنیت داروهای انسانی و دامپزشکی واکسن و فرآورده های بیولوژیک برای استفاده انسان و دستگاه های پزشکی. این آژانس همچنین مسئول ایمنی و امنیت کشور ما را تامین مواد غذایی و آرایشی و بهداشتی و مکمل های غذایی, محصولات, که به خارج از تابش الکترونیکی و برای تنظیم محصولات توتون و تنباکو.

منبع غذا و داروی آمریکا

لینک های مرتبط

http://www.fda.gov

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>