به ظاهر بی پایان مالی و هرج و مرج اقتصادی سوخت coronavirus همه گیر می ایستد را آلوده و در عین حال یکی دیگر از بیمار: امنیت اجتماعی است.

امنیت اجتماعی شده است مجبور به استفاده از ذخایر خود را یک به اصطلاح صندوق برای پرداخت مزایای دلیل سیستم نیست در پول نقد به اندازه کافی از مالیات حقوق و دستمزد است که چگونه این برنامه تامین شده است.

به عنوان MarketWatch را پل Brandus توضیح میدهد: “قبل از رکود اقتصادی—یا سقوط—که ما در حال حاضر تجربه این صندوق پیش بینی شده بود به اجرا از پول 2035.”

و از آنجا که برخی از 22 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست در چهار هفته اخیر کسانی که آواره کارگران پرداخت نمی مالیات حقوق و دستمزد به سیستم امنیت اجتماعی است.

“و در بالای پول بسیار کمتر در آینده خیلی بیشتر خواهد شد به زودی بیرون رفتن. چرا که افرادی که در حال حاضر از کار و واجد شرایط به منظور جلب منافع ممکن است به زودی انجام این کار را محض اقتصادی نیاز” Brandus پیش بینی کرد.

او در ادامه به توضیح است که این یکی-دو پانچ می تواند به معنای تخلیه صندوق زودتر از 2035. چگونه به زودی ؟ شاید دو سال پیش—2033—برآورد یکی از کارشناسان برجسته کشور در امنیت اجتماعی, Alicia H. Munnell مدیر مرکز تحقیقات بازنشستگی در کالج بوستون و یک MarketWatch مقاله نویس.

“ما در حال رفتن به از دست دادن مقدار زیادی از مالیات حقوق و دستمزد و درآمد در این سال” Munnell می گوید در حالی که “هزینه های نگه داشتن در به طور منظم خود را, سرعت, اگر نه در یک بلافاصله بالاتر, سرعت, آنجا که افراد مسن تر که می تواند کار پیدا کند ممکن است به نوبه خود به این ادعا زود است.”

“صندوق بوده است پر کردن آن شکاف” Munnell می افزاید: “اما همانطور که شکاف بزرگتر می شود این صندوق استفاده خواهد شد تا سریع تر است.”

Munnell تخمین زده 2033 تخلیه برآورد شده است دو سال زودتر از آنچه که تامین اجتماعی امنا برآورد شده در سال گذشته است.

نیوز مکس سرمایه گذاری خودی ترور Gerszt موافق با 2033 تاریخ در حالی که او نیز صدا شبیه زنگ خطر درباره امنیت اجتماعی اشاره کرد که “این هیچ راز آن است که سیستم تامین اجتماعی است در قتلگاه.”

“اگر شما انتظار تامین اجتماعی را تشکیل می دهند بخش قابل توجهی از درآمد بازنشستگی خود را, شما در حال رفتن به می خواهید برای شروع به برداشتن گام در حال حاضر به اطمینان حاصل شود که شما باید دیگر منابع درآمد در دوران بازنشستگی” Gerszt به تازگی توضیح داده شده در یک Newsmax سرمایه گذاری خودی ستون.

“با این سیستم در حال حاضر در مرحله اول از کاهش نمی توانیم صبر کنید تا زمانی که آن را به طور کامل فرو می ریزد و در غیر این صورت شما را تا پایان در دوران بازنشستگی به طور قابل توجهی با درآمد کمتر از شما تا به حال برای امیدوار” Gerszt هشدار داد.

“حتی زمانی که مستندات ها برداشته آن را در یک مدت زمان طولانی برای کسب و کار به عقب بر گردیم به حالت عادی. رستوران ها در خصوص سخت خواهد بود-از ضربه به عنوان بسیاری از شما به احتمال زیاد به زیر قبل از آنها قادر به بازگشت به عملیات. که می تواند امنیت اجتماعی و مالیات حقوق و دستمزد بسیار پایین تر برای سال, افزایش نرخ که در آن صندوق کشیده شده است پایین” Gerszt گفت.

“پس از تامین اجتماعی به صندوق اعتماد تهی است امنیت اجتماعی درآمد مالیاتی تنها انتظار می رود به ارائه پول به اندازه کافی برای حدود 75-80 درصد از پیش بینی سود outlays. و کسانی که پیش بینی ها از سال گذشته گزارش. با بدتر شدن اقتصاد تا کنون این سال, کسانی که پیش بینی های مالی می تواند حتی بدتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im