محدودیتهای سفر به چین به دلیل coronavirus آمده اند فقط به عنوان Apple Inc.’s مهندسین معمولا جت به آسیا کامل تولید این پاییز جدید اپل کارمندان سابق و زنجیره تامین کارشناسان و گفتگو کرد.

حجم بالا تولید برنامه ریزی شده است تا در تابستان اما اولین ماه از سال هستند که اپل آهن از مجمع فرآیندهای با شرکای مانند Hon Hai Precision Industry Co را Foxconn دو نفر از کارکنان اپل گفت.

“آنها احتمالا یک خط مونتاژ آنها در حال تلاش چیزهایی” گفت: یکی از کارمندان سابق که خواسته بود به نام بحث تولید مهم است.

“آیا اپل مهندسین با Foxconn مهندسین? اگر آنها, آنها احتمالا در حال پیشرفت است. اما اگر آنها نمی, اگر آنها در حال تهدید است که می تواند بد باشد.”

در حالی که اپل با استفاده از قرارداد های دیگر تولید کنندگان مانند Wistron پارسیان به برخی از اپل تایوان Foxconn تمایل برای رسیدگی به معرفی مدل های جدید به دلیل قابلیت های آن در حال پیشرفته ترین زنجیره تامین ،

Foxconn بزرگترین قرارداد, الکترونیک, ساز, تاخیر در بازگشایی کلید آی فون کارخانه در شنژن و Zhengzhou پس از سال جدید قمری تعطیلات اما امیدوار به از سرگیری نیمی از آن تولید چینی تا پایان مارس.

ارشد Foxconn مقامات شده اند که کار از راه دور از تایپه پس از تعطیلات هنوز بازگشت به چین در مقیاس بزرگ یک فرد با آگاهی از این موضوع به رویترز گفت صحبت از مقامات شرکت به طور کلی.

اپل کاهش یافته است به نظر. Foxconn بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

هفته گذشته اپل هشدار داد سرمایه گذاران بعید بود برای دیدار با اهداف درآمد برای سه ماه اول سال 2020 و جهانی آیفون منابع محدود خواهد بود به عنوان سایت تولید در چین بودند ramping تا تولید به عنوان به سرعت به عنوان انتظار می رود.

Foxconn گفت: در این ماه که شیوع کروناویروس خواهد کاهش درآمد خود را در این سال است.

در اوایل این ماه شرکت هواپیمایی متحد است که فاش شده است که اپل این است که عمده مشتری گفت که لغو همه دعوا به چین تا اواخر آوریل است. اپل در عین حال گفت: در Jan. 28 بود که آن را محدود کارمند برای سفر به چین به “کسب و کار بحرانی” شرایط.

همکاری بحرانی

برای مدل های آی فون جدید انتقال از نمونه به مجمع میلیون واحد شروع می شود به صورت جدی که سال جدید قمری در چین به پایان می رسد در اواخر ژانویه و اوایل فوریه افراد آشنا با روند گفت.

که در آن نقطه, اپل آزمایش های متعدد نمونه های اولیه است و در اواخر مرحله از آنچه که به نام مهندسی, اعتبار سنجی است که در آن کارگران Foxconn جمع آوری تعداد کمی از دستگاه های در حالی که مهندس از هر دو شرکت های عیب یابی.

اگر تاخیر رخ می دهد در این مرحله آن را به زمان اپل نیاز برای نهایی کردن سفارشات برای چیپس و دیگر قطعات تقریبا تمام است که سفارشی ساخته شده برای آی فون است.

از آنجا که از حجم مورد نیاز “آنها نمی توانید صبر کنید به جزء انتخاب” گفت: Ron کیت بنیانگذار زنجیره تامین منابع است که با این نسخهها کار با سازندگان لوازم الکترونیکی, مانند حروف الفبا, Inc آشیانه.

در مارس و آوریل مهندسان اپل به طور معمول کار با Foxconn همتایان به راه اندازی جدید خطوط مونتاژ و انجام آزمایشی اجرا می شود قبل از تنظیم نهایی در آوریل و مه. هدف این است که به خطوط تولید بالا و در حال اجرا در ماه ژوئن تا دیگران را می توان اضافه شده به تدریج به سطح شیب دار تا خروجی.

“این بسیار پیچیده است. وجود دارد بنابراین بسیاری از متغیرها در محیط زیست از جمله عوامل کوچک مانند آلودگی هوا” یکی از افراد آشنا با روند گفت.

آنا کاترینا Shedletsky سابق اپل مهندس و بنیانگذار Instrumental, راه اندازی متمرکز در کارخانه های اتوماسیون مبتنی بر در مانتین ویو کالیفرنیا گفت: بر روی زمین مهندسی همکاری حیاتی برای محصولات جدید.

“شما می توانید پرواز کسانی که مهندسین در جایی دیگر اما دانش در مورد چگونه شما را به یک محصول است که در محیط زیست است. این است که نمی توان آن را آموخت اما یک چیز سخت به حرکت,” او گفت:.

در حالی که زنجیره تامین کارشناسان و صاحبان صنایع می گویند اپل هنوز زمان برای نگه داشتن سالانه خود را از آی فون برنامه در مسیر محدودیت های مسافرتی را ترک کرده اند و آن را در یک نقطه سخت.

“وجود دارد هیچ چهره به چهره کار در حال انجام” یک مدیر اجرایی در یک شرکت نیمه هادی است که منابع شرکت های گوشی های هوشمند و کار با تیم های چین گفت: صحبت کردن به طور کلی در مورد تلفن از چرخه تولید.

“و کلمه است, که احتمالا نمی خواهید به تغییر برای یک ماه دیگر در بهترین حالت. شما واقعا صحبت کردن در مورد دو از دست ماه است که در لوازم الکترونیکی مصرفی چرخه بزرگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de