آریزونا گزارش coronavirus مورد شمارش شد 44 صبح روز پنج شنبه با شش دولت 15 شهرستانهای گزارش بیماران آلوده, دولت, داده ها را نشان می دهد.

چوب خط حساب کردن از تایید و presumptive موارد مثبت جدید کروناویروس که باعث COVID-19 در 22 در Maricopa شهرستان که بالاترین تعداد مورد هر شهرستان در دولت است. مورد شمارش در Maricopa شهرستان دو برابر شده بین دوشنبه و پنج شنبه صبح.

Pinal County 10 موارد پیما شهرستان دارای هفت Navajo County سه و Coconino و گراهام شهرستان ها هر کدام یک دولت دادهها نشان داد.

بیست و شش از موارد مثبت بودند شناسایی شده توسط Arizona state آزمایشگاه و 18 بودند شناسایی شده توسط آزمایشگاه خصوصی که شروع تست در هفته گذشته. وجود 130 در انتظار آزمون از صبح روز پنجشنبه آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی گزارش شده است.

تعداد موارد گزارش شده در دولت است که به احتمال زیاد بسیار بالاتر از اعداد منعکس کننده به دلیل محدود تست در دسترس است. بسیاری از Arizonans گزارش کرده اند که بیمار با COVID-19 اما قادر به تست. علائم تب و سرفه و تنگی نفس.

Coconino County, گزارش اولین مورد در اواخر بعد از ظهر چهارشنبه به عنوان یک مرد از این بیشتر فلگستفف منطقه است که بیش از 60 سال است جدا شده و در خانه آزادی از Coconino County بهداشت و خدمات انسانی می گوید.

لوقا پایگاه نیروی هوایی را 56 بال جنگنده فرمانده اعلام کرد در Facebook پست چهار شنبه شب که دو نفر از این پایه است که در Maricopa County, آزمایش مثبت برای COVID-19. دو و خانواده خود را “جدا شده اند که در خانه خود را پس از اولین نمایش علائم” پست گفت. آن دو مورد را هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده توسط دولت و یا مقامات شهرستان.

ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان نيز اعلام کرد شنبه شب که یک سوم از اعضای northern Arizona قبیله تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

سومین بیمار 62 ساله از Chilchinbeto آریزونا همان منطقه به عنوان دو مورد اول. ناواهو سلامت فرماندهی عملیات مرکز در حال حاضر با توجه به صدور یک پناهگاه در محل سفارش برای Chilchinbeto نیاز ساکنان باقی می ماند در خانه خود نيز گفت: در انتشار اخبار.

آریزونا وزارت بهداشت خدمات این هفته خود را به روز رسانی توصیه های اجتماعی فاصله. مقامات بهداشتی دولت پیشنهاد لغو و یا به تعویق انداختن تجمعات از 10 یا بیشتر مردم است و آنها پیشنهاد کار از خانه زمانی که ممکن است.

آریزونا سم و دارو, مرکز اطلاعات در دسترس برای پاسخ به سوالات در مورد COVID-19 در 844-542-8201. آریزونا ارائه دهندگان می توانید تماس بگیرید برای تست و هدايت بيمار. عموم می توانید تماس بگیرید برای کسب اطلاعات در مورد آزمایش جداسازی و قرنطینه.

دانشگاه جانز هاپکینز COVID-19 مرکز منابع بود گزارش 227,743 موارد در سراسر جهان که از صبح روز پنجشنبه از جمله 9,318 مرگ و میر. ایالات متحده در مورد تعداد نیز پنج شنبه بود 9,415 از جمله 149 مرگ و میر. واشنگتن تا به حال کمترین تعداد مرگ و میر گزارش شده به تاریخ: 68.

رسیدن به خبرنگار در Stephanie.Innes@gannett.com یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de