تماشای بیس بال است که بخشی از اندرو Luedtke طبیعی بهار و تابستان معمول اما این بار چیزی جز عادی و روزمره.

برای مقابله با دوقلوها فصل به طور نامحدود به تعویق افتاد و در پی coronavirus شیوع Luedtke به ارمغان می آورد کمی از گذشته به حال هر روز. در حالی که کار از خانه در رابینزدیل او در پس زمینه پخش هر روز یک بازی دوقلوها از 2019 — حسن نیت ارائه میدهد از ارائه رایگان از MLB.tv.

“بزرگترین چیزی که برای من این است که با داشتن قسمت های تکراری از سال گذشته بازی های آرام بخش. بیس بال است که بخش عظیمی از زندگی من” گفت: Luedtke بود که تماشای اواخر ماه آوریل 2019 دوقلوها در مقابل Astros بازی سه شنبه. “بدون توجه به آنچه در جریان است در زندگی همیشه یک فرار از جهان برای چند ساعت. این ما تفریح و سرگرمی برای یک دلیل.”

Luedtke ممکن است در خانه ماندن اما او تنها نیست. دیگر ورزش ها طرفداران خود را ثابت از تماشای دوباره بازی های کلاسیک و یا حتی به دنبال مبهم ورزشی — گاهی اوقات با شرط در بازی. دیگران در حال بازی بسیاری از بازی های ورزشی و یا سازماندهی مجازی حوادث. هنوز هم بیشتر در حال گرفتن خلاق برای فعال ماندن و شرکت در هر راه را با ورزش آنها را دوست دارم.

فرار به گذشته

با مقدار زیادی از کانال های ارائه تکرار از بازی های کلاسیک شده است وجود دارد هیچ کمبود طرفداران غواصی به کسانی که خزانه — با بیس بال و NCAA men’s basketball, مسابقات کلاسیک اثبات میان محبوب تر انتخاب این زمان از سال به دلیل آنها پر خاص حفره در اواخر ماه مارس و اوایل آوریل است.

برای برخی از طرفداران تماشای بازی های قدیمی هیچ درخواست تجدید نظر. آنها یا در نظر گرفتن آنها ضعیف جایگزین برای چیزی که واقعی هستند یا بیش از حد شلوغ با نگه داشتن اخبار روز و یا برنامه های شلوغ به اختصاص زمان به تماشای آنها.

شاید تاپیک, خوب, خوشحال, متوسط?

موزیسین مت ویلسون گفت: او به تازگی دوباره به تماشای یک تیمبرولوز بازی از اوایل این فصل و تشبیه آن به “خوردن یک کیسه از آب نبات.”

هر گونه شادی و حتی کوتاه مدت است که به خوبی به دست آورده در حال حاضر.

“به تماشای بازی ها, حتی اگر من در حال حاضر دیده می شود آنها را به من ارمغان می آورد که احساس فرار و صلح” Luedtke گفت. “2019 شد و یک سال بزرگ نه تنها برای دوقلوها اما شخصا به عنوان به خوبی. قادر به بطور منظم احساس برخی از آن خاطرات را از طریق بیس بال و برگ من با حس شادی است که بسیار مورد نیاز, اگر تنها برای چند ساعت در هر روز در این نامشخص زمان است.”

اختراع یا کشف بازی ها

دیگر Minnesotans در حال گرفتن خلاق در تلاش خود را به ماندن متصل به ورزش است. جوی سفید سازمان مجازی ورزش, چیزهای بی اهمیت. Sean O’Mara و اچ شده اند ایجاد توییتر سنجی — مانند که بهتر بود: Michael Jordan یا LeBron James — و شرط بندی بر روی نتایج.

حتی بدون پول در این خط وجود دارد سرگرم کننده بود. به عنوان یکی توییتر پیرو گفت: “همسایه من و اجتماعی فاصله یک ساعت یک مبارک در جلوی خانه. [ما] را زنده بازی توسط بازی به عنوان یکی دیگر از همسایه و پسر خود را ایفا P-I-G در جلوی خانه خود.”

دیگران در حال بازی مقدار فراوان از بازی های ورزشی — همه آنهایی که شما می خواهم تصور کنید به علاوه برخی از شما ممکن است بدانید در مورد.

“من بدست واقعا پیچیده در شبیه ساز بیس بال از پارک بیس بال” گفت: Ryan Glanzer سابق مینیاپولیس مقیم در حال حاضر زندگی در آستین تگزاس. “من موفق دوقلوها به 2064 فصل است.”

بالا بردن دست خود را اگر شما نمی توانید صبر کنید برای دیدن آنچه که یک 80-چیزی Nelson Cruz انجام خواهد شد که در آن سال.

دیگران در حال گرفتن بسیار به مبهم مسابقات — همه چیز از تاس پرتاب به سنگ پرش به سنگ مرمر مسابقه. بله شما به عنوان خوانده شده که به درستی.

Devin Vander Schaaf, 33, مینیاپولیس گفت: “تصادفا در سراسر حرفه ای سنگ پرش. … من خسته و من از دست های ورزشی. و اجازه دهید فقط می گویند سنگ پرش دقیقا نمی پر ورزشی درجه اعتبار ساقط است.”

اما او در یادگیری برخی از بزرگ جدید سنگ-پرش lingo که او امیدوار است برای کار به صحبت های گاه به گاه. شاید Vander Schaaf پسر لیام 7 در حال انجام یک کار بهتر. او را اختراع یک “آب نبات براکت” برای دوستان و خانواده خود را در ازای مارس جنون.

Twitter follower @davidmerdbag نوشت: “دوستان من و من را برداشت تیم برای سنگ مرمر مسابقه [Marbula 1] در یوتیوب و ما هیجان زده و به تماشای یک فیلم جدید در هر زمان که یک مسابقه جدید بیرون می آید.”

حیاط خلوت بار توپ را روی گوه

دیل Wessel اذعان خود گلف است که “عجله” و “بهترین کار من” اما او شارژ رو به جلو با این وجود با 18 سوراخ, 450-حیاط البته در حیاط خود را.

سوراخ 1 “Wesselwood,” به پایان رسید اوایل این هفته یک dogleg به سمت راست. آن را فقط یک زن و شوهر چیپس اما نیاز به یک لمس ظریف.

“در این روزهای سخت ما هنوز هم برای برخی از سرگرم کننده است. من مطمئن بود روز گذشته گفت:” وسل, 67, Eagan. “هنگامی که ما بودند در این دوره به عنوان بچه های ما را حیاط خلوت بازی گلف. این به ارمغان می آورد بسیاری از خاطرات از ساده زمان و مکان است.”

تیم Freitag است تلاش برای انجام همان چیزی که برای پسرش, کالوین, 7 که نقش هاکی در الک ریور جوانان سیستم. او با قرار دادن یک حلقه بسکتبال و یخ در گاراژ خود را برای ایجاد موقت منطقه است که در آن Calvin می تواند فعال باقی بماند.

شاید برخی از این نوآوری ها و راه حل را باید در قدرت ماندن حتی زمانی که چشمگیر اجتماعی فاصله اقدامات در محل نیست. اما این تصور که همه از این است که هر دو برای خوب بیشتر و امیدوارم موقتی به نظر می رسد به عنوان یک نیروی وحدت بخش حمل تعداد زیادی از طرفداران از طریق.

“من امیدوارم که من لازم نیست به تماشای تمام 101 برنده قبل از ما به دیدن بیس بال در سال 2020” Luedtke گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net