پلیس متوقف شده که الیاس McClain اخراج بیش از سبد, عکس

یکی از سه افسر پلیس متوقف شده که الیاس McClain اخراج شده بیش از عکس نشان دادن همکاران reenacting از سبد استفاده می شود قبل از زمان فوت در سال گذشته با توجه به اسناد و مدارک از دادستان.

ماموران پس از متوقف McClain در خیابان در ماه اوت گذشته برای “بودن” مشکوک شفق افسر Jason Rosenblatt سعی کردم به استفاده از یک سبد, اما نمی تواند به دلیل موقعیت خود را پس از یک افسر دیگر آیا یک گزارش از دادستان گفت.

دو ماه بعد Rosenblatt دریافت عکس ها از سه همکار افسران که با لبخند به آنها تقلید یک سبد در سایت که در آن McClain متوقف شد که تا به حال تبدیل شدن به یک مکان یادبود. او پاسخ داد: “سلام.”

Rosenblatt و دو افسر که به نظر می رسد در عکس ها از کار اخراج شدند از شفق قطبی اداره پلیس پس از تحقیقات داخلی ارشد جمعه اعلام کرد. افسر که میدادند chokehold در این عکس استعفا داد و این هفته است.

McClain مرگ کردم جدید توجه زیر را در سراسر کشور بازداشت معترضان به خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است. لیبریا Jared پلیس در هفته گذشته به دستور دادستان کل برای بازگشایی McClain مورد پس از دادستان ها در سال گذشته کاهش یافته است به اتهام افسران که در مواجهه او.

موقت رئیس پلیس ونسا Wilson هزینههای چهار افسر درگیر با عکس گفته خود توضیح است که آنها “در تلاش برای تشویق یک دوست با ارسال این عکس.”

اتحادیه پلیس به نام این تحقیقات بیش از عکس ها را با عجله در قضاوت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de