‘سرد پیاده رو’ آزمایش کمک به برنامه ریزان شهری پیدا کردن راه هایی برای سهولت افزایش درجه حرارت

دانشگاه ایالتی آریزونا آب و هوا دانشمند آریان Middel راه می رفت خیابان های خالی از یک محله در حومه لس آنجلس در ماه ژوئیه گذشته. او تا به حال غیر معمول همراه در دو: استادانه درست شده سنسور حرارتی نصب شده به یک باغ سبد خرید.

اکثر مردم سعی کنید برای جلوگیری از ظهر گرما اما Middel و کلی Turner, یک برنامه ریزی شهری محقق از UCLA شد جمع آوری اطلاعات در مورد چگونه به اصطلاح “سرد پیاده رو” ممکن است تاثیر راه عبور و مرور تجربه های حرارتی در محله خود.

لس آنجلس سرنشین یک آزمایش است که مسئولان شهرستان امید می تواند کمک به کاهش سطح و درجه حرارت با پوشش خیابان سطوح با انرژی خورشیدی بازتاب “رنگ” است که نشان دهنده انرژی از نور خورشید به جای ذخیره آن و تبدیل آن به گرما.

به عنوان ققنوس تمپه و شهرهای آریزونا کار با ابزار برای کاهش اثرات افزایش دمای سوخت تغییر آب و هوا و جزیره حرارتی شهری اثر Middel و ترنر در حال تلاش برای درک اینکه چگونه “سرد پیاده رو” که باعث کاهش دمای سطح خیابان ها نیز تاثیر می گذارد چگونه یک فرد راه رفتن در امتداد خیابان که احساس گرما.

نتایج مخلوط شده اند. محققان گفت: این مهم به توسعه استراتژی با استفاده از ترکیبی از ابزار است که رسیدگی به نیازهای خاص از شهرستان های مختلف بلوک ها و محله ها به جای one-size-fits-all رویکرد است.

بیشتر مطالعات در این تکنولوژی تا کنون شده است مبتنی بر مدل به این معنی است که محققان زد شبیه سازی های کامپیوتری برای پیش بینی چگونگی انعکاس ممکن است کاهش اثر جزیره ی گرمایی و دمای هوا در شهرهای Middel گفت.

“شده اند وجود دارد نه اندازه گیری بر روی زمین است که در واقع می تواند مورد استفاده قرار گیرد به اعتبار این مدل” Middel گفت. “از آنجا که محیط شهری بسیار پیچیده آن را واقعا دشوار است برای شبیه سازی چه چیزی اتفاق می افتد مگر اینکه شما را اندازه گیری بر روی زمین است.”

در جزایر حرارتی شهری

Middel ساخته شده به همراه سنسور ایستگاه اندازه گیری “میانگین دمای تابشی” است که کل بار حرارتی که بازدید بدن کسی را از تمام جهات مختلف در حالی که راه رفتن در امتداد خیابان های شهرستان. که اندازه گیری چیزی است که الهام گرفته از تدبیر نام: مارتی مختصر برای میانگین دمای تابشی. مارتی است که قادر به تعیین کمیت کل تابش که بازدید بدن از جمله نور خورشید و گرمای ساطع شده از سطوح مانند آسفالت.

برای چندین دهه دانشمندان سعی کرده اند به پایین شهری با درجه حرارت سرد پیاده رو, به خصوص به عنوان آنها شروع به درک بهتر اثر جزیره حرارتی شهری. شهرستانها در حال داغتر از مناطق روستایی به خاطر آنها تحت پوشش در بیشتر تیره و سطوح نفوذ ناپذیر که جذب گرما از نور خورشید است. به عنوان آنها گرم آنها گرم و درجه بالا. نور-سطوح رنگی با کنتراست منعکس بیشتر از آن نور خورشید به فضا از لحاظ نظری نگه داشتن شهرستانها کولر.

نقشه کشی در پژوهش موجود در “سقف های داغ” لس آنجلس شده است در خط مقدم این آزمایش است. در سال 2017, این شهرستان آغاز شده پوشش مسکونی خیابان با نور رنگی درزگیر در نظر گرفته شده برای منعکس کننده گرما دور. آزمایش های اولیه پیشنهاد روش می تواند در کاهش درجه حرارت سطح به اندازه 10 درجه است.

کولر هوایی به نوبه خود می تواند به کاهش مقدار از دود و یا گاز ازن به دلیل واکنش های شیمیایی که تولید ازن آهسته که دما کاهش می یابد. ققنوس برخی از بالاترین سطح ازن آلودگی در کشور است.

در تابستان گذشته Middel و ترنر راه می رفت مارتی در امتداد این تازگی با روکش خیابان در محله های مختلف در L. A. تا ببینید که چگونه فن آوری مشغول به کار بود در سطح زمین است.

Middel و ترنر مطالعه منتشر شده در ماه گذشته تا به حال نتایج مخلوط. آنها دریافتند که سطح متوسط از “سرد پیاده رو” جاده بود تا 6 درجه سردتر از جاده ها به طور منظم در بعد از ظهر. در عین حال در یک خشک مارتی اندازه گیری نشان داد که یک فرد می تواند احساس 4 درجه گرمتر در بازتاب جاده ها به عنوان یک مخالف عادی blacktop اساسا نافی هر گونه گرما عامل محدود کننده.

این مطالعه همچنین نشان داد که پوشش ندارد یک تاثیر بزرگ در درجه حرارت تنها نیم درجه در بعد از ظهر و 0.1 درجه در شب.

در Middel و ترنر در بر داشت که “سرد پیاده رو” نوش دارو نیست بلکه یک ابزار اضافی است که می تواند در ترکیب با استراتژی های دیگر مانند افزایش شید.

“گسترده ای درس است برای انجام با این واقعیت است که ما باید حساس به متن در زمانی که ما تصمیم گیری گفت:” ترنر. “اگر هدف نهایی است جزیره حرارتی شهری کاهش, پس از آن ما می خواهیم به انجام کاری متفاوت از اگر ما هدف نهایی این است که عابر پیاده راحتی. آنها همان چیزی است و نمی توان آنها را تلفیق شدهاست.”

No one-size-fits-all solution

گرما و چگونه مردم تجربه آن را پیچیده تر از روزانه گزارش آب و هوا. سطح متوسط دمای محیط و دمای تابشی هستند متمایز از یکدیگر و نیاز به راه حل های متفاوت وقتی که می آید به کاهش گرما.

برای مثال اگر هدف این است که کولر دمای سطح در یک زمین بازی به طوری که کودکان نمی سوختگی پای خود انعکاسی پوشش ممکن است بهترین. اما اگر هدف این است که برای کاهش بار حرارتی در مردم کاشت درختان و یا ارائه سایه می تواند بیشتر موثر است.

اما چه اتفاقی می افتد اگر یک شهر و ترکیبی از درختان با سرد پیاده رو ؟ آیا سرد پیاده رو از دست دادن توانایی خود را برای کاهش دمای سطح? یا سرد آسفالت هزینه برای حفظ هنگامی که درختان خود را رها برگ ؟

“این فعال پژوهش سوال” Middel گفت. “این واقعا بستگی دارد که با استفاده از آن فضا برای چه مدت و چه بهترین مداخله برای این وضعیت است. آن قطعا متفاوت است در میان شهرها و مناطق اما آن می تواند متفاوت باشد تا آنجا که به دنبال در محله های مختلف. یک مداخله ممکن است خوب برای یک محله دیگر نه.”

این تابستان Middel قصد دارد به گسترش تحقیقات خود را به تمپه و استقرار مینی مارتی دستگاه یا MaRTinies (تلفظ “martinis”) در زمین های بازی و پارک ها.

او در حال حاضر با همکاری ققنوس و تمپه در دیگر گرما کاهش پروژه های مانند جنگلداری شهری و سایه پژوهش است.

این MaRTinies نه تنها اندازه گیری که چگونه انسان تجربه گرما بلکه تعداد افرادی که تمپه بهتر می تواند درک چگونه بسیاری از مردم با استفاده از این فضا در چه زمان.

“این اطلاعات مفید خواهد بود به این شهر از آنجا که پس از آن آنها می توانند پیدا کردن سایه جایگزین در مناطق که در آن آنها می توانند لزوما گیاه و درختان” Middel گفت. “هستند بسیاری از مفاهیم سیاست در این است.”

‘چقدر دیگر؟’

تمپه را طرح اقدام آب و هوا اولویت پرداختن به گرمای شدید و افزایش سایه گفت: برادن کی این شهر مدیر پایداری. Middel پژوهش شده است ضروری به توسعه خود گرما-کاهش استراتژی, او گفت:.

“به خصوص وقتی که می آید به گرما اگر شما در حال رفتن به باید مردم محور زیرساخت است که باعث می شود مطمئن شوید که مردم راحت در محیط های شهری شما نیاز مردم محور اطلاعات” کی گفت. “سطح متوسط است نه مردم-محور داده است. سطح متوسط است یکی از راه گفت که آن را داغ اما این لزوما می گویند که چگونه مردم در حال تجربه گرما.”

سطح کلان داده ها مانند درجه حرارت سراسر شهر بود و جزیره حرارتی شهری اثرات کمک به شهرستانها تصمیم می گیرید که در آن زیرساخت های خنک کننده باید قرار می گیرد, کی گفت. سه سال پیش این شهر استفاده می شود این نوع از داده ها برای سرمایه گذاری در یک طرح جنگلداری شهری.

از سوی دیگر سطح خرد داده بود که جمع آوری شده توسط مارتی کمک می کند تا شهرستانها تصمیم گیری در مورد خاص زیرساخت های طراحی.

“چه ما در حال تلاش برای انجام در حال حاضر قرار داده است از این همه با هم” کی گفت. “ما بدانند چگونه به استفاده از این افراد در مرکز داده ها در یک راه است که ما کمک می کند تا محل زیرساخت و بهتر طراحی و پیاده سازی است که زیرساخت ها است.”

هیچ یک از این مواد یک گلوله نقره ای است اما تحقیقات مانند Middel و ترنر ضروری است به درک تفاوت های ظریف در گرما کاهش تکنیک های در حال توسعه به خصوص زمانی که بیشتر شهرها در حال تلاش برای انطباق با گرمای شدید و سرمایه گذاری در زیرساخت ها است.

در نهایت هر چند گرما کاهش تلاش ها نمی تواند تدریجی کی گفت. انواع حرارت-کاهش فن آوری در سطح منطقه خواهد بود به احتمال زیاد به نگه داشتن آریزونا قابل زیستن. مطالعات نشان می دهد که در 30 سال بیشتر ققنوس ممکن است احساس بیشتر شبیه کویر شهرهای عراق که در آن درجه حرارت می تواند به صعود بیش از 120 درجه فارنهایت در طول موج گرما در تابستان.

“ما شب درجه حرارت افزایش یافته و هفت درجه و ما هنوز در ساختمان همان پارکینگ با استفاده از همان مصالح” کی گفت. “چقدر دیگر ما رفتن به اجازه دهید که گذشته است؟”

ارین سنگ را پوشش می دهد و محیط را برای آریزونا جمهوری و azcentral.com. ارسال داستان نکته ها و ایده ها در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @Erstone7.

محیط زیست پوشش در azcentral.com و در آریزونا جمهوری است که توسط یک کمک مالی از نینا ماسون Pulliam خیریه اعتماد. دنبال جمهوری زیست محیطی گزارش تیم در environment.azcentral.com و @azcenvironment در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im