بحث سر Maricopa County animal shelter استعفا

مری مارتین بحث برانگیز مدیر Maricopa County حیوانات مراقبت و کنترل ترک آریزونا برای اجرای یک یوتا حیوانات سازمان است. استعفای او پس از یک سال از روابط خصمانه با کارکنان و داوطلبان و رفاه حیوانات غیر انتفاعی.

مارتین ارسال یک ایمیل به کارکنان خود در هفته گذشته اعلام کرد او را ترک Maricopa شهرستان به کار برای حیوانات بهترین دوستان جامعه است. آخرین روز جمعه است.

“من می خواستم با تشکر از شما برای صبر و شکیبایی شما و کار سخت از طریق چند سال گذشته است. موفقیت های خود را باور نکردنی هستند و من قدردان و سپاسگزار این فرصت را به دریافت به دانستن و کار با شما” مارتین نوشت.

Maricopa County, استخدام مارتین را بیش از آن پناهگاه حیوانات سیستم در اواخر سال 2016 سال های پس از مسائل با مدیر قبلی. پس از حدود یک سال در نقش اعضای مترو ققنوس و رفاه حیوانات جامعه شروع گزارش با نگرانی مارتین به عنوان به خوبی.

جمهوری بررسی در معرض تعارض

آریزونا جمهوری منتشر شده یک تحقیق به دنبال به محل کار فرهنگ منابع مالی و شیوه های Maricopa County حیوانات مراقبت و کنترل در ماه دسامبر.

بسیاری از مسائل در شهرستان سرپناه به سر آمد و در تابستان گذشته پس از مارتین “اخراج” سه برجسته داوطلبان.

شهرستان اصرار اخراج شد merited به دلیل نظرات داوطلبان ساخته شده در یک Facebook پیام خصوصی اما داوطلبان اعتقاد خود اخراج شد و تلافی ابراز نگرانی در مورد درمان پناهگاه حیوانات.

خود را اخراج موجب خشم و انزجار در میان دیگر داوطلبان و آریزونا حیوانات رفاه جامعه در بزرگ که با عجله به داوطلبان دفاع و اصرار آنها می تواند دوباره به طوری که آنها می تواند ادامه کمک به سگ های بی خانمان.

این مقاومت از داوطلب مسئله نشان داد یک میزبان از دیگر فرهنگ محیط کار مسائل در سیستم سرپناه.

بسیاری از کسانی که نگرانی های پشتیبان گرفته در یک شخص ثالث گزارش تکمیل شده در سال گذشته که خلاصه کردن فرهنگ محیط کار در Maricopa County حیوانات مراقبت و کنترل در دو کلمه: “بسیار ناسالم است.”

جمهوری را بررسی همچنین ریختن نور را در بحث حمل و نقل برنامه که منجر Maricopa County حیوانات مراقبت و کنترل به کشتی بیش از 4000 سگ و گربه به پناهگاه های حیوانات در یوتا, واشنگتن, آیداهو, جدید مکزیک و فراتر از آن در طول 19 ماه.

این ناشی از عمده اختلافات محلی حیوانی نجات که گفت: حمل و نقل برنامه اضطراري خارج از دولت نجات بیش از آنهایی که محلی.

این مقاله همچنین نشان داد که پناهگاه سیستم تا به حال مسائل مالی عمده — انحراف مسیر حدود 6.5 میلیون دلار در صندوق ذخیره برای عملیات عمومی از سال 2012.

دیگر تغییرات کارکنان

از آنجا که جمهوری مقالات دو برجسته دیگر کارکنان باید در سمت چپ این بخش به عنوان معاون مدیر جیمی Rullo و اطلاعات عمومی افسر خوزه سانتیاگو.

شهرستان سخنگوی زمینه Moseley گفت: این شهرستان آغاز خواهد شد استخدام برای یک مدیر جدید در مارس 8. ضمنا دستیار شهرستان مدیر والری بکت را به عنوان مدیر.

Mosely گفت: بکت به عنوان مدیر موقت در سال 2016 به عنوان به خوبی.

“او را نمودار یک دوره ساختمان در موفقیت برنامه های در حال حاضر در محل” Moseley گفت.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 480-694-1823. او در توییتر دنبال کنید @jboehm_NEWS.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im