تماس با ردیابی مورد نیاز است برای مدیریت COVID-19. در حال آریزونا, شهرستان, آماده به آن را انجام دهد ؟

به منظور مدیریت COVID-19 به عنوان دولت شروع به بازگشایی برخی از کسب و کار و کارشناسان بهداشت عمومی تماس بگیرید برای تست بیشتر قوی تماس با ردیابی و جداسازی موارد مثبت و تماس های شخصی.

اما آریزونا 15 استان ها در سطوح مختلف از آمادگی از نظر تجهیزات و پرسنل مورد نیاز برای مدیریت مناسب تست و تماس با ردیابی.

تماس با ردیابی است که این عمل از ادارات بهداشت ردیابی تماس از موارد مثبت برای شناسایی و تست آن در معرض COVID-19.

این عمل کمک می کند تا مقامات بهداشت به دنبال موارد جدید و ایده آل کمک می کند تا سرعت گسترش این بیماری شامل عفونت های جدید. در حقیقت می توان آن را دشوار است با توجه کمبود منابع و یا بزرگتر شهرستانهای این impracticality یا ناتوانی از تماس با هر کسی که می تواند آلوده شده اند.

کاخ سفید را بازگشایی دستورالعمل های توصیه قوی تماس با ردیابی به عنوان یکی از ضروری آمادگی اقدامات متحده است.

در بسیاری از نقاط ایالت آریزونا است که هنوز به سطح شیب دار این است.

دکتر کارا مسیح, Arizona Department of Health Services, مدیر گفت: در مارس 4 در کنفرانس خبری که برخی فدرال مراقبت در قانون بودجه را به ادارات بهداشت محلی برای آنها را به “خود را افزایش و زمان تماس ردیابی استراتژی.”

ادارات بهداشت در سراسر کشور کار کرده اند در حال گسترش تماس با ردیابی به عنوان یک عنصر کلیدی در مدیریت مثبت دیگر موارد نظارت بر موارد بالقوه و برنامه ریزی برای جداسازی و قرنطینه و بازگشایی.

به عنوان جامعه به تدریج بازگشایی تعداد موارد مثبت به احتمال زیاد افزایش خواهد یافت با توجه بیشتر به تعامل اجتماعی پس از تماس با ردیابی تبدیل خواهد شد و حتی بیشتر ضروری برای جلوگیری از گسترش بیشتر.

بزرگترین شهرستانهای استان در صورت ردیابی مشکلات

آریزونا دو تا از بزرگترین شهرستان, Maricopa و Pima County باید در مواجهه با چالش های در به اندازه کافی تست لوازم و تعهد کامل تماس ردیابی برای تمام موارد مثبت.

همانطور که از دوشنبه, Maricopa County بود 5,988 تایید موارد مثبت و Pima County بود 1,602 موارد با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

Maricopa شهرستان نیاز بیشتر آزمون و لوازم شخصی تجهیزات حفاظتی به منظور تست بیشتر مردم سخنگوی ران کلمن گفت. شهرستان انجام داده است “برخی از فرم تماس با ردیابی” برای مخاطبین از تایید موارد مثبت اما امیدوار به انجام بیشتر.

هدف این است که برای شهرستان به بازگشت به “سنتی بهداشت عمومی تماس ردیابی” است که در آن یک محقق مذاکرات به هر تماس به جای “واسطه تماس با ردیابی” آن انجام شده است که در آن محققان هنوز مصاحبه صورت مثبت اما از آنها بخواهید به ارائه اطلاعات به مخاطبین خود است.

شهرستان مقامات بهداشت اعلام کرد, مارس 23 طرح به سطح شیب دار بالا تماس ردیابی تا 10 برابر ظرفیت فعلی 25 کارکنان با استفاده از مراقبت های قانون بودجه از دولت فدرال است. برخی از موقعیت های شغلی شده و شهرستان ادامه خواهد داد به استخدام و مصاحبه و استخدام تا اهداف برآورده شده است Coleman گفت.

متقاضیان علاقه مند می توانند درخواست برای باز کردن موقعیت ارسال شده آنلاین. متقاضیان به نمایش در آمد و برخی از خواهد بود مصاحبه. هنگامی که استخدام کارکنان را دریافت خواهد کرد به طور کلی آموزش در COVID-19 تماس با تحقیقات و شهرستان جهت به دنبال “کار خاص آموزش پایدار بسیاری از هفته های” کلمن گفت.

در Pima County, تست است و هنوز هم کافی نیست با توجه به موقت سلامت مدیر Dr. Bob انگلستان است. این وضعیت بهبود یافته است اما امکانات هنوز هم نیاز به اولویت بندی که برای تست, او گفت:.

برای تماس با ردیابی این شهرستان با تمرکز بیشتر بر روی اطلاع و پیگیری خانواده و دیگر مخاطبین به جای سنتی تماس با ردیابی از رسیدن به هر کسی که ممکن است آلوده شده اند. انگلستان گفت: برای به عنوان یک عفونت شایع و گسترده به عنوان جدید coronavirus microlevel تماس با ردیابی معنا ندارد عملا. اگر COVID-19 آلوده 5 درصد از جمعیت واقعا تهاجمی تماس با ردیابی معنی بسیاری از مردم خواهد بود در زیر برخی از مرتب کردن بر اساس از قرنطینه و یا نظارت انگلستان گفت.

“در برخی از نقطه آن فقط معنی ندارد چرا که بسیاری از مردم شده اند در معرض این,” او گفت:.

بدون بهتر تست برای دریافت دقیق تر حس که چگونه بسیاری از آنها آلوده تماس, ردیابی فراتر از اعضای خانواده ممکن است بسیار موثر انگلستان گفت.

“هنگامی که شما متوجه است که آن را در حال رشد است و شما تنها می دانم که در مورد یک مورد در 50 وجود دارد هیچ نقطه ای در تماس با ردیابی هنگامی که شما از دست رفته 49 از 50 اولیه موارد است. سپس همه شما می توانید انجام دهید این است که پتو آموزش پتو هشدارها و نوع اجتماعی کاهش است که شما را دیدم در محل قرار داده” انگلستان گفت. “اگر شما نمی دانید که در مورد بسیاری از موارد تماس, ردیابی بی ارزش است. شما در حال جلوگیری از بسیار کمی.”

برخی از شهرستانهای استان به خوبی انجام می دهند در حال حاضر

یک تعداد انگشت شماری از شهرستان ادارات بهداشت گفت: جمهوری آریزونا انجام می دهند خوب از نظر تست لوازم و تماس با ردیابی منابع است.

Apache County (بخش جنوبی به استثنای بخشی در ملت ناواهو), Cochise County and Graham County نشان داد که مقامات کافی تست عرضه به آزمون از همه کسانی که به آن نیاز دارد.

و مقامات با Pinal, Yavapai, Cochise, Apache, Gila, Mohave, گراهام و La Paz شهرستان گفت: آنها در حال حاضر قادر به انجام کامل تماس ردیابی تحقیقات از جمله مصاحبه با موارد مثبت و ارائه راهنمایی به طور بالقوه آلوده تماس با ما.

تماس با ردیاب در Graham County حتی پیگیری روزانه با تلفن تماس به مخاطبین گفت: برایان داگلاس مدیر شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

ادارات بهداشت در Yavapai, Cochise, Apache و Gila استان ها گفت: آنها باید منابع اضافی و کارکنان آموزش دیده آماده به انجام تماس ردیابی اگر مورد تعداد را افزایش دهد. Gila شهرستان حتی می توانید مسئولیت رسیدگی به سه تا چهار بار در آن زمان مورد بار و هنوز هم ادامه تماس با ردیابی با توجه به COVID-19 حادثه فرمانده جاشوا بک.

اگر موارد گسترش Pinal County خواهد شد نیاز به کمک های بیشتر و بیشتر روت محققان سخنگوی James Daniels گفت. Apache County است که در روند آموزش بیشتر محققان در مورد آنها مورد نیاز است.

سایر استان ها در مبارزه برای منابع

سایر استان ها در حال پیدا کردن که تست لوازم و تماس با ردیابی منابع ناکافی برای دیدار با تقاضا.

تماس با ردیابی علاوه بر تست و جداسازی عوامل کلیدی هستند که نیاز به با خیال راحت بازگشایی جامعه و اقتصاد گفت: Michael Worobey رئیس دانشگاه آریزونا دپارتمان بوم شناسی و زیست شناسی تکاملی و یک بیماری عفونی متخصص.

Worobey گفت: برخی از اماکن تا حد زیادی داد تا در تماس با ردیابی به عنوان به زودی به عنوان آنها تا به حال بیش از چند مورد.

“من فکر می کنم وجود دارد که یک بیت از یک نوع defeatist نگرش” آه خوب, وجود دارد بنابراین بسیاری از مردم آلوده در حال حاضر آن را خیلی دیر به انجام تماس, ردیابی,’,” او گفت:. “این است که چنین نیست. آن را خیلی دیر نیست و در واقع تست ردیابی و جداسازی است و ما تنها مسیر دیگر از یک واکسن برای گرفتن چیزی است که زندگی نزدیک به طبیعی و صرفه جویی در اقتصاد است.”

Pinal County می کند به اندازه کافی تست — هر دو تشخیصی و آنتی بادی های موجود به دلیل زنجیره تامین مسائل. دولت ارائه شده است برخی از کیت های تست تشخیصی اما آن نشده است به اندازه کافی Daniels گفت.

سایر استان ها مانند Yavapai شده اند باعث تقویت دولت های آخر هفته تست حمله رعد اسا برنامه اما هنوز هم عدم انجام تست کیت لوازم مورد نیاز به آدرس شیوع بیماری در مکان های خاص.

شیوع بیماری در Mingus کوه آکادمی می توانست از بیشتر منابع آزمون به عنوان مثال گفت: Terri Farneti یک سخنگوی Yavapai وزارت بهداشت.

در Gila شهرستان علامتی مردم قادر به گرفتن تست شده اما وجود دارد نه به اندازه کافی منابع برای آزمون تماس نزدیک و یا دیگران که ممکن است در تماس با یک مورد مثبت بک گفت.

“ما در هر نقطه نزدیک به قادر بودن به آزمون با توجه به زمان سفارشات ایستاده,” او گفت:.

La Paz County قادر به شناور باقی می ماند با آن تماس ردیابی و نظارت می تواند نشانه ای از مخاطبین برای 14 روز. وجود دارد نگران است که اگر تعداد مورد افزایش به دلیل تست حمله رعد اسا شهرستان می تواند تبدیل به ضعف است. La Paz همچنین انتظار می رود برای دریافت ابوت سریع دستگاه تست از دولت, اما هرگز, وارد, سخنگوی جینا McDaniel گفت.

Graham County سرپرست دنی اسمیت گفت: او شگفت زده شد زمانی که شهرستان خود را مورد اول که دولت در بخش بهداشت و درمان به نظر نمی رسد تاکید بر تماس با ردیابی آنجا که آن را با دیگر شیوع بیماری در گذشته مانند سل یا سیاه سرفه.

“در این وضعیت به اعتقاد من وجود دارد به نظر می رسید به یک گربه در حال حاضر در خارج از کیسه اعتقاد یا رویکرد” از ADHS اسمیت گفت: در 24 آوریل مصاحبه با جمهوری.

به نظر می رسید مانند وزارت بهداشت دولت فکر این شهرستان را برنامه ریزی برای مخاطب گسترده ردیابی شد فراتر از آنچه مورد نیاز بود و ممکن است مثمر ثمر خواهد بود گفت: اما این شهرستان همچنان تلاش های خود را.

اسمیت گفت: این شهرستان در تماس با پدر و مادر از حدود 160 پنجم و ششم دانش آموزان کلاس به دلیل قرار گرفتن در معرض در یک مدرسه ابتدایی. گراهام شهرستان در بخش بهداشت و درمان برگزار شد درمانگاه به ارزیابی و آزمون دانش آموزان در این مدرسه یک Facebook پست از شهرستان نشان می دهد. شهرستان خواسته دانش آموزان به صورت داوطلبانه در خانه بماند.

اسمیت گفت که او معتقد است که این شهرستان را به تلاش در تماس با ردیابی و آزمایش افرادی که ممکن است در معرض مانع از گسترش بیشتر. او گفت: جالب بوده است برای دیدن افزایش بحث از اهمیت تماس ردیابی در هفته های اخیر با توجه به زودتر پیام. اما اسمیت اذعان کرد که مردم و سازمان ها در سراسر جهان گرفتار کردن گارد و شد غرق جدید کروناویروس.

“این فقط احساس می کنیم به صحبت کردن به یک سازمان دیگر کسی ما تا به حال هرگز به صحبت در رویکرد خود را به تماس با ردیابی در آغاز” اسمیت گفت. “آن را مانند این افراد چه کسانی هستند و آنچه شما انجام می شود با وزارت بهداشت خدمات ؟ من فکر می کنم آنها فقط غرق شده است.”

گراهام شهرستان در بخش بهداشت و درمان و آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی پاسخ نمی دهند به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد اسمیت ادعا می کنند.

دولت راه اندازی سیستم ردیابی آنلاین

وزارت خدمات بهداشت و درمان اعلام کرد در هفته گذشته به ایالت سیستم برای کمک به, تماس, ردیابی در سطح شهرستان. اطلاعات تماس قادر خواهد بود به گزارش علائم برای مدت 14 روز از طریق امن سیستم های الکترونیکی و توسط تلفن های متنی و یا آنلاین.

“این اجازه خواهد داد که ما ادارات بهداشت کار به کارآمد به جمع آوری این اطلاعات” گروه نوشت: در یک پست وبلاگ.

گروه گفت: همچنین beefing تا تماس خود را ردیابی نیروی کار آموزش کارکنان دولت, همکاری با دانشگاه ها برای استفاده از استادان و کارکنان و دانش آموزان و همکاری با CDC بنیاد برای جذب و آموزش جدید تماس با ردیاب. این طرح به کارکنان تا 40 تیم از “بهداشت عمومی محققان است که می تواند مستقر در ایالت” برای کمک به ادارات بهداشت محلی با توجه به پست وبلاگ.

تعدادی از استان ها گفت: دولت شده است مفید در ارائه برخی از منابع مانند تست مواد و تجهیزات حفاظت شخصی, اما آنها هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود هر گونه پیشرفت با تماس با سیستم ردیابی و یا کمک.

Mohave County, یکی از دو میله میله برای علامت-گزارش برنامه آزمایشی را که جزئیات این برنامه که از روز شنبه در سلامت مدیر دنیس Burley.

Pima County, انگلستان است آگاه از برنامه آزمایشی و به دنبال به جلو به داشتن مخاطبین قادر به ثبت علائم خود را از طریق سیستم الکترونیکی به طوری شهرستان می تواند آنها را ردیابی.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.