ضریب اطمینان مصرف کننده به طور غیر منتظره بالا می رود در میان امداد پرداخت

ضریب اطمینان مصرف کننده ایالات متحده ارسال شده است یک افزایش در اوایل ماه مه در میان گسترده ویروس-امداد پرداخت و تخفیف برای بلیط موارد هر چند بدبینی عمیق تر در مورد دراز مدت چشم انداز و درآمد و اقتصاد است.

دانشگاه میشیگان اعلام شاخص تمایلات افزایش 1.9 امتیاز از هشت سال اخیر به 73.7 با توجه به داده های جمعه. که در مقایسه با متوسط برآورد برای یک کاهش به 68 در یک نظرسنجی بلومبرگ از اقتصاددانان.

اندازه گیری شرایط فعلی افزایش 8.7 امتیاز به 83 در حالی که شاخص انتظارات کاهش 2.4 امتیاز به 67.7 پایین ترین سطح از سال 2013.

“اعتماد به نفس رشد شاخص رو به بالا در اوایل به عنوان ممکن است به مراقبت تسکین چک بهبود مصرف کنندگان منابع مالی و گسترده قیمت تنزیل افزایش خرید خود را نگرش” ریچارد Curtin, مدیر بررسی در بیانیه ای گفت. “با وجود این دستاوردهای مالی شخصی چشم انداز سال پیش رو ادامه داد: به تضعیف میکند.”

یک گزارش جداگانه جمعه نشان داد خرده فروشی در روز در ماه آوریل با بیشترین سابقه بوده است.

تخفیف عمیق

میشیگان گزارش گفت که بهبود در شرایط خرید برای کالاهای بادوام منعکس تخفیف عمیق به خصوص در خودرو و همچنین به عنوان نرخ بهره پایین است. کمک کرد که جبران نگرانی در مورد شغل و درآمد چشم انداز.

اندازه گیری ضریب اطمینان در پاسخ دهندگان’ زمان شرایط مالی بهبود یافته از ماه قبل با توجه به درآمد و سود. اما شخصی مالی چشم انداز سال پیش رو شد که کمترین میزان در تقریبا شش سال است.

اگر چه برخی از موارد هستند که به شدت با تخفیف قیمت در حال افزایش است, برای ملزومات روزمره مانند غذا. میشیگان گزارش نشان داد انتظارات تورمی در سال پیش رو افزایش به 3 درصد که بالاترین سطح از سال 2018 است.

در مورد خواسته های خود را بالا نگرانی های مرتبط با بیماری همه گیر 57 درصد از پاسخ دهندگان اشاره به سلامت پایین کمی از 61% ماه قبل در حالی که 17 درصد گفت: امور مالی و 21 درصد گفت: انزوای اجتماعی. که نشان می دهد “رشد هزینه های انزوای اجتماعی و پتانسیل خود را برای تغییر نظرات در مورد بازگشایی اقتصاد” Curtin گفت.

در حالی که تعدادی از کشورهای در حال شروع به اجازه دهید کسب و کار بازگشایی آن معلوم نیست چقدر اعتماد به نفس را در کوتاه مدت افزایش. اقتصاددانان انتظار دارند که قابل انتخاب کنید تا در فعالیت در سه ماهه سوم اما بازگشت به حالت عادی است که هنوز هیچ جا در چشم به ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها در حال حاضر از کار و مدارس بسته باقی می ماند.

این بررسی انجام شد مارس 22 مارس 13. در طول آن دوره وزارت کار ایالات متحده گزارش داد که بیش از 20 میلیون نفر شغل خود را از دست ارسال نرخ بیکاری به بالاترین حد خود از زمان رکود بزرگ عصر.

میشیگان گزارش همچنین نشان داد گسترده حزبی شکاف در اعتماد به نفس تداوم بین دموکرات ها و جمهوری خواهان هر چند تفاوت تنگ است پس از همه گیر آغاز شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de