هزینه های ساخت و ساز ایالات متحده پروژه لبه پایین اندکی 0.2% در ماه دسامبر بسته شدن از یک سال است که ساخت و ساز کل ثبت نخستین کاهش سالانه در هشت سال است.

وزارت بازرگانی آمریکا روز دوشنبه گفت که این کاهش برای اولین بار بود ماهانه افت 0.9 ٪ کاهش در ماه ژوئن. برای سال, ساخت و ساز, هزینه 0.3% اولین شکست پس از 2.6 درصد کاهش در سال 2011.

سقوط کردن نشان دهنده ضعف در nonresidential construction, که, کاهش 1.8 درصد بیشترین شکست قطره از آوریل. هزینه های عمده ترین دسته از ساختمان اداری به مراکز خرید کاهش یافته است.

صفحه اصلی ساختمان رز جامد 1.4%. این رده در ادامه به بهره مندی از کاهش نرخ وام مسکن و قوی بازار کار است.

هزینه های دولت فدرال در پروژه های ساخت و ساز افزایش یافت تیز 2.1 درصد در ماه دسامبر به بالاترین سطح خود در هفت سال بود اما جبران 0.6% افت بزرگتر دولت و دولت های محلی دسته.

0.3% کاهش در هزینه های ساخت و ساز برای سال 2019 به دنبال هشت سال راست از دستاوردهای چپ و کل هزینه های خود را در $1.3 تریلیون دلار در سال 2019 از $1.31 تریلیون دلار در سال 2018 یک سال زمانی که صرف افزایش یافته است 3.3%.

این اولین شکست سالانه پس از یک دوره پنج مستقیم کاهش سالانه از سال 2007 تا سال 2011 به عنوان صنعت ساخت و ساز شد ضرب و شتم یک رکود عمیق بود که باعث ترکیدن از رونق مسکن در وسط دهه گذشته است.

برای سال گذشته ساختمان خانه پایین بود 4.7% در حالی که nonresidential construction اساسا مسطح و ساخت و ساز عمومی ارسال یک 7.1 درصد افزایش یافته است.

اقتصاددانان بر این باورند صفحه اصلی ساختمان را نشان می دهد بیشتر دستاوردهای این سال, کمک های فدرال رزرو تصمیم به کاهش نرخ بهره سه بار در سال گذشته در تلاش برای محافظت از اقتصاد ایالات متحده از رکود جهانی و اثرات نامطلوب ایالات متحده-چین تجارت جنگ است.

1.4% افزایش در ساخت و ساز مسکونی در دسامبر منعکس 2.7% پرش در ساخت خانه های تک خانواری که جبران 1.8% افت کوچکتر و بیشتر فرار آپارتمان بخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im