مقامات در مینیاپولیس-سنت پل فرودگاه بین المللی به مدت طولانی توصیه می شود مسافران برای رسیدن به حداقل دو ساعت قبل از خروج اجازه می دهد تا زمان کافی برای پارک بررسی چمدان و از طریق امنیت است.

در حال حاضر وجود دارد یک دلیل برای در نظر اجازه می دهد حتی بیشتر زمان: عمده پروژه ساخت و ساز جاده.

آب و هوا اجازه مینه سوتا بخش حمل و نقل در یک هفته آغاز خواهد شد تعمیرات اساسی Hwy. 5 راه که می گذرد در مقابل ورودی اصلی به ترمینال 1 لیندنبرگ ترمینال. ساخت و ساز را به مدت شش ماه گذشته و شامل بازسازی بزرگراه بین خیابان 34 در بلومینگتون و Hwys. 55 و 62 در نزدیکی فورت Snelling و مندوتا پل. این رو به مشرق خطوط بسته خواهد شد برای اولین بار از اوایل ماه آوریل تا اواسط ماه جولای. این westbound خطوط خواهد شد در ماه اوت با هدف داشتن آنها را به عقب باز قبل از اینکه محبوب MEA, سفر آخر هفته در اواسط ماه اکتبر آژانس گفت.

اضافه کردن به هرج و مرج خدمه نیز خواهد بود تعمیر رمپ در بزرگراه. 62, Bloomington, جاده بین ایالتی 494 و کسانی که منتهی به فرودگاه اصلی ترمینال.

“شما همیشه قادر خواهید بود برای دریافت در داخل و خارج از فرودگاه” گفت: MnDOT سخنگوی دیوید Aeikens.

آن را فقط ممکن است آسان نخواهد بود.

برای کمک به کسانی که رانندگی به فرودگاه از جمله شاتل اپراتور سوار-به اشتراک گذاری ارائه دهندگان و تاکسی — MnDOT راه اندازی یک وب سایت جدید به نام AroundtheAirport.com. این سایت دارای یک نقشه از منطقه آسیب دیده همراه با پیشنهاد بیراهه و راهنمایی برای کمک به مسافران خود طرح راه ها و شاید بیشتر حكيم مشاوره از همه: “خودتان را به یک ساعت اضافی در جاده ها اگر شما به رهبری فرودگاه.”

“ما در حال انجام همه ما می تواند به حد اختلال به رانندگان گفت: MnDOT مترو مهندس مایک بارنز.

اگر وجود دارد هر گونه تسلی تحول برای رانندگان خواهد بود محدود به یک فصل ساخت و ساز. به طور معمول یک پروژه مثل این با به چالش کشیدن جغرافیا در این منطقه را دو سال بارنز گفت.

ساخت و ساز نمی خواهد تاثیر ورود مسافران از طریق حمل و نقل مترو آبی خط. مسافران زرنگ و دانا می توانید کاهش یافته است در نزدیکی ایستگاه راه آهن به جای فرودگاه و هاپ قطار از وجود دارد. این گزینه ها عبارتند از: 28th خیابان و بلومینگتون مرکزی ایستگاه.

حمل و نقل مترو مسیر 54 اتوبوس را انحراف به دور از بزرگراه. 5 ساخت و ساز. سواران را در انتقال به خط آبی در آمریکا بلوار ایستگاه در بلومینگتون.

در مورد پارکینگ دوچرخه

آیا قانونی برای قفل کردن دوچرخه به یک اتوبوس تابلو راهنما? رابین Garwood می خواستم به می دانم که پس از او صادر شد یک پارکینگ مشاوره توسط حمل و نقل مترو پلیس که او متصل دوچرخه خود را به علامت توقف قطب خارج از Capella ساختمان در 6 خیابان در مرکز شهر مینیاپولیس.

“وسیله نقلیه خود را در نقض یک پارکینگ قانون” توجه کنید به عنوان خوانده شده. “از آنجا که شما ممکن است آگاه باشید که شما در حال پارکینگ غیر قانونی شما در حال دریافت یک مشاوره به جای استناد.”

Garwood می خواستم به دانستن آنچه که قانون و یا شهر فرمان او تجاوز شده و یک تصویر از مشاوره در توییتر.

“من کاملا مطمئنم که قانونی نیست,” او در مصاحبه با درایو.

برای ثبت دوچرخه را می توان قفل شده است و از نظر قانونی به دوچرخه قفسه علائم راهنمایی و جدید متر پارکینگ دوچرخه قفسه های ارائه شده آنها نمی توانند مانع از “عادی و معقول حرکت عابر پیاده و یا دیگر ترافیک” فرمان می خواند. دوچرخه نمی توان قفل شده است و به نرده درختان خیابان قطب یا نور ترافیک لهستانی.

به دنبال اخبار در مورد ترافیک و رفت و آمد در رانندگی در startribune.com. کردم ترافیک و یا حمل و نقل سوال و یا ایده ؟ E-mail drive@startribune.com صدای جیر جیر @stribdrive و یا تماس با تیم هارلو در 612-673-7768.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de