تثبیت توزیع برق اطلاع داده حادثه

ایروینگ تگزاس, مارس 15 سال 2020 /PRNewswire/ — تثبیت توزیع برق (“CED”) به دست آورد برخی از دارایی های Sun Valley برق و انرژی الکتریکی توزیع از وارنر Holdings, LLC (گفت: دستیابی بسته شده در مارس 6, 2019). سیستم ایمیل CED دریافت شده از وارنر Holdings, LLC معرض خطر بود قبل از کسب نادانسته به احزاب و دسترسی به سیستم ایمیل به دست آورده بود توسط یک بازیگر ناشناخته در اوایل مارس 26 2019 هنگامی که آن را هنوز هم متعلق به وارنر Holdings, LLC.

و یا در مورد جولای 11, 2019, CED آگاه شد از فعالیت غیر معمول در برخی از کارمند حساب های ایمیل. CED تحقیقات با کمک یک شخص ثالث قانونی محقق به تعیین کامل طبیعت و دامنه از آنچه رخ داده است. از طریق این تحقیقات CED مشخص است که یک بازیگر ناشناخته به دست اورد دسترسی به این حساب های ایمیل بین مارس 26 2019 و ژوئیه 22 2019. ایمیل, اعتبار, تغییر شد و حساب های ایمیل امن هستند.

محتوای این حساب بررسی شد از طریق یک وقت گیر دستی و برنامه ریزی فرایند تعیین داده های حساس ممکن است در دسترس است. CED تایید نوع از حفاظت اطلاعات موجود در بیاورد و حساب های ایمیل و مکان افراد و کسب و کار که مربوط به اطلاعات. اگر چه CED غافل است از هر گونه واقعی و یا اقدام به سوء استفاده از هر گونه اطلاعات CED ارائه اطلاع از این حادثه از فراوانی از احتیاط.

در حالی که برای, به, تاریخ, تحقیقات نشان داده است هیچ شواهد واقعی و یا اقدام به سوء استفاده از اطلاعات CED را تعیین می کند که حساب های ایمیل تحت تاثیر این حادثه ممکن است شامل نام پرداخت, کارت, اطلاعات, شماره امنیت اجتماعی, مالی, حساب, اطلاعات, تاریخ تولد, شماره گذرنامه گواهینامه رانندگی و یا دیگر دولت صادر شده و شماره ID, درمان, اطلاعات بیمه خدمات درمانی, اطلاعات, نسخه پزشک و یا دارو اطلاعات ارائه دهنده اطلاعات بیمار شماره حساب و/یا نام کاربری و رمز عبور.

پس از یادگیری از این حادثه CED تنظیم مجدد کلمه عبور حساب و به سرعت گام خود را برای تعیین محتوای نهفته حساب و شناسایی بالقوه نهفته افراد و اشخاص. CED نیز اطلاع لازم است نهادهای نظارتی. در فراوانی از احتیاط CED آگاه است متوجه به طور بالقوه نهفته افراد و اشخاص. علاوه بر این در حالی که ما پادمان در محل برای محافظت از اطلاعات در مراقبت از ما, ما در حال کار برای بررسی و افزایش این حمایت به عنوان بخشی از تعهد مداوم به اطلاعات حریم خصوصی و امنیت.

در مارس 3, 2020, CED شروع پستی متوجه نامه به افراد و کسب و کار به عنوان مناسب که اطلاعات ممکن است در حال حاضر در بیاورد و حساب های ایمیل. CED ارائه شده به افراد مبتلا دسترسی به اعتبار نظارت و هویت مرمت برای یک سال بدون اتهام. CED است همچنین تشویق افراد هوشیار باشند و در برابر حوادث از سرقت هویت و تقلب به نقد و بررسی اظهارات حساب و نظارت بر گزارش های اعتباری و توضیح مزایای اشکال برای فعالیت های مشکوک و برای تشخیص خطاها و همچنین به عنوان ارائه اطلاعات بیشتر در مراحل افراد ممکن است به محافظت از اطلاعات شخصی.

CED راه اندازی یک اختصاص داده شده به کمک خط برای پاسخ به سوال در مورد این حادثه است. افراد و کسب و کار که سوالی در مورد این حادثه را تشویق به تماس CED اختصاص داده شده به کمک خط در 1-866-755-4209 دوشنبه الی جمعه بین 8:00 صبح و 5:30 p. m. CT (به استثنای ایالات متحده تعطیلات). اطلاعات بیشتر در مراحل افراد ممکن است به محافظت از اطلاعات شخصی نیز در دسترس می باشد www.svesupply.com و در زیر.

مراحل شما می توانید برای محافظت از اطلاعات شخصی

نظارت بر حساب های خود را

تحت قانون ایالات متحده مصرف کنندگان به عنوان یک اعتبار رایگان گزارش سالانه از هر یک از سه عمده اعتباری گزارش دفاتر. به سفارش شما گزارش اعتبار رایگان بازدید www.annualcreditreport.com و یا تماس بگیرید تلفن رایگان 1-877-322-8228. شما همچنین ممکن است تماس, سه دفاتر اعتباری عمده به طور مستقیم به درخواست یک کپی رایگان از گزارش اعتبار خود را.

مصرف کنندگان حق دارند که به جای “امنیت یخ” در یک گزارش اعتبار آن را منع مصرف کننده گزارش آژانس از انتشار اطلاعات در اعتبار مصرف کننده گزارش بدون بیان مجوز. امنیت یخ طراحی شده است برای جلوگیری از اعتبار وام و خدمات از مورد تایید بودن در نام خود را بدون اجازه شما. اما شما باید آگاه باشند که با استفاده از یک امنیت یخ را به کنترل بیش از که می شود دسترسی به اطلاعات شخصی و مالی در گزارش اعتبار خود را ممکن است تاخیر تداخل با و یا منع موقع تصویب هر گونه پس از آن درخواست و یا نرم افزار شما را در مورد وام و اعتبار وام مسکن و یا هر حساب دیگری مربوط به گسترش وام و اعتبار. به موجب قانون فدرال شما را نمی توان متهم به محل و یا بالابر امنیت یخ در گزارش اعتبار خود را. شما باید تمایل به محل امنیت یخ لطفا تماس بگیرید عمده مصرف کننده گزارش آژانس ذکر شده در زیر:

Experian

PO Box 9554

آلن 75013

1-888-397-3742

www.experian.com/freeze/center.html

 

TransUnion

P. O. Box 160

وودلین PA 19094

1-888-909-8872

www.transunion.com/credit-freeze

Equifax

PO Box 105788

آتلانتا 30348-5788

1-800-685-1111

www.equifax.com/personal/credit-report-services

 

به منظور درخواست امنیت یخ, شما نیاز به ارائه اطلاعات زیر است:

  1. نام کامل خود را (از جمله میانه اولیه و همچنین جونیور, Sr, II, III, و غیره).
  2. شماره امنیت اجتماعی;
  3. تاریخ تولد;
  4. اگر شما نقل مکان کرد و در گذشته پنج (5) سال ارائه آدرس جایی که شما زندگی می کردند بیش از قبل از پنج سال;
  5. اثبات آدرس فعلی مانند قبض برق فعلی و یا قبض تلفن;
  6. یک فتوکپی خوانا از یک دولت-صدور کارت شناسایی (دولت گواهینامه رانندگی یا کارت شناسایی نظامی, شناسایی, و غیره).
  7. اگر شما یک قربانی سرقت هویت شامل یک کپی از هر دو پلیس گزارش تحقیقی گزارش و یا شکایت به سازمان اجرای قانون در مورد سرقت هویت.

به عنوان یک جایگزین برای امنیت یخ مصرف کنندگان حق دارند به محل اولیه یا تمدید “هشدار تقلب” در یک پرونده اعتباری بدون هیچ هزینه. اولیه هشدار تقلب 1-سال هشدار قرار داده شده است که در اعتبار مصرف کننده فایل. پس از دیدن یک هشدار نمایش در اعتبار مصرف کننده فایل یک کسب و کار مورد نیاز است را به گام به منظور بررسی مصرف کننده هویت قبل از گسترش اعتبار جدید است. اگر شما یک قربانی سرقت هویت شما مجاز به تمدید کلاهبرداری هشدار است که یک کلاهبرداری هشدار ماندگار هفت سال است. باید به شما مایل به قرار دادن یک هشدار تقلب, لطفا تماس با هر یک از سازمان های ذکر شده در زیر:

Experian

P. O. Box 9554

آلن 75013

1-888-397-3742

www.experian.com/fraud/center.html

TransUnion

P. O. Box 2000

چستر 19016

1-800-680-7289

www.transunion.com/fraud-victim-resource/place-fraud-alert

Equifax

P. O. Box 105069

آتلانتا 30348

1-888-766-0008

www.equifax.com/personal/credit-report-services

اطلاعات اضافی

شما بیشتر می توانید آموزش خود را در مورد سرقت هویت و تقلب هشدار امنیتی انجماد و مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان را از طریق تماس با مصرف کننده گزارش آژانس با کمیسیون تجارت فدرال یا دولت خود را دادستان کل.

کمیسیون تجارت فدرال را می توان در رسید: 600 خیابان پنسیلوانیا, NW, Washington, DC 20580, www.identitytheft.gov, 1-877-ID-THEFT (1-877-438-4338); TTY: 1-866-653-4261. کمیسیون تجارت فدرال نیز تشویق می کند کسانی که کشف کنند که اطلاعات خود را سوء استفاده شده است به شکایت با آنها. شما می توانید به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به پرونده از جمله شکایت از طریق اطلاعات تماس ذکر شده در بالا. شما حق دارید به فایل گزارش پلیس اگر شما تا کنون تجربه سرقت هویت و یا تقلب. لطفا توجه داشته باشید که در فایل گزارش با اجرای قانون برای سرقت هویت شما به احتمال زیاد نیاز به ارائه برخی از اثبات است که شما یک قربانی شده اند. موارد شناخته شده یا مظنون به سرقت هویت نیز باید گزارش اجرای قانون و دولت خود را دادستان کل. این توجه نشده است تعویق اجرای قانون است.

برای کارولینای شمالی ساکنانوکیل ممکن است در تماس: 9001 خدمات الکترونیکی, مرکز, Raleigh, NC 27699-9001, 1-877-566-7226 یا 1-919-716-6000, www.ncdoj.gov. شما می توانید به دست آوردن اطلاعات از دادستان کل و یا کمیسیون تجارت فدرال در مورد جلوگیری از سرقت هویت.

برای نیومکزیکو ساکنانشما باید حقوق به موجب قانون اعتباری گزارش عادلانه از جمله حق بود گفت: اگر اطلاعات در فایل های اعتباری خود را است علیه شما استفاده می شود حق به دانستن آنچه که در پرونده اعتباری خود حق درخواست برای نمره اعتباری خود و حق اختلاف و اطلاعات ناقص و یا نادرست. بیشتر به موجب قانون اعتباری گزارش عادلانه مصرف کننده گزارش آژانس باید اصلاح یا حذف نادرست و ناقص و یا هرگونه اطلاعات; مصرف کننده گزارش آژانس ممکن است گزارش منسوخ شده اطلاعات منفی; دسترسی به فایل های خود را محدود است; شما باید رضایت خود را برای گزارش های اعتباری ارائه می شود به کارفرمایان; شما ممکن است محدود “prescreened” ارائه می دهد اعتبار و بیمه شما بر اساس اطلاعات موجود در گزارش اعتبار خود را و شما ممکن است به دنبال خسارت از متخلفان. شما ممکن است اضافی حقوق در قانون اعتباری گزارش عادلانه نیست خلاصه در اینجا. قربانیان سرقت هویت و وظیفه فعال پرسنل نظامی خاص اضافی حقوق به موجب قانون اعتباری گزارش عادلانه. ما شما را تشویق به بررسی حقوق خود را به موجب قانون اعتباری گزارش عادلانه با مراجعه به www.consumerfinance.gov/f/201504_cfpb_summary_your-rights-under-fcra.pdf و یا با نوشتن مصرف کننده پاسخ مرکز اتاق 130-A کمیسیون تجارت فدرال 600 پنسیلوانیا Ave. N. w. Washington, d. C. 20580.

منبع تثبیت توزیع برق, Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im