محافظه کار مورد علاقه Vought به بیش از بودجه دفتر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی او جایگزین اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney با تشکر. علامت مراتع R-N. C.

چند ساعت بعد یک دولت منبع گفت: “نیوز مکس دیگر موقعیت Mulvaney شد کنار رفتن — مدیر دفتر مدیریت و بودجه به زودی به معاون او و اقدام OMB مدیر اهل Vought.

Vought کار کرده و چندین محافظه کار مجلس.

“Russ شده بود اقدام OMB رئیس در حالی که میک اقدام شد رئیس ستاد اما هنوز برگزاری این رئیس ستاد کار” منبع به ما گفت. “پس با میک رفتن [تهمت شنود گذاشته او را به عنوان ویژه ایالات متحده در ایران به ایرلند شمالی] آن را تنها طبیعی است که اهل حرکت است.”

Vought, 43, قبلا برای سابق محافظه کار ایالت فیل Gramm, R-تگزاس بود مدیر اجرایی محافظه کار جمهوری خواه کمیته مطالعه و صرف هفت سال به عنوان معاون رئیس جمهور از میراث عمل (که به سختی رأی به اعضای کنگره خود را محافظه کاری).

با تسلط بر اعداد و ارقام بودجه و در عمق آگاهی از روند Vought تحت تاثیر خبرنگاران ماه گذشته با جلسات در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بودجه برای سال مالی 2021.

جان Gizzi ارشد, مقاله نویس سیاسی و کاخ سفید خبرنگار نیوز مکس. برای اطلاعات بیشتر از گزارش خودبه اینجا بروید در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im