یک کافی شاپ در لارگو, فلوریدا, ساخت نور از بخش های سیاسی اما در حال پاره پاره برای سوخت رسانی آن را بیش از حد.

به نام محافظه کار در زمینه, این فروشگاه به فروش می رساند “قهوه سیاه و مسائل” تی شرت, را امریکا بزرگ دوباره کلاه و وزن تماس با قهوه بدون کافئین “خواب آلودگی جو” واشنگتن پست گزارش شده است.

“این یک محل برای محافظه کاران به احساس خوش آمدید” مالک صخره Gephart محلی گفت Fox-13. “وجود دارد و نمی شود هر کسی پرتاب یک نوشیدنی در صورت خود را از آنجا که شما با پوشیدن یک MAGA کلاه.”

و یا پس او امیدوار است.

“جامعه ما نیست به عنوان پلاریزه به عنوان این باعث می شود ما به نظر می رسد” دارما کاوا سالن مالک اندرو Apted در همان مرکز نوار. گفت: پست. “این تقسیم ما بیش از قهوه از همه چیز و قهوه نباید ما را تقسیم چرا که همه ما مانند قهوه است.”

وجود دارد opportunties به گرفتن عکس با مقوا, cutouts از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania.

“من احساس نمی مانند ما غذا به یک حزب” Gephart خود اعلام کرد جمهوری خواه گفت: پست. “این در مورد یک محافظه کار و شیوه زندگی است.”

همچنین در مورد دادن محافظه کاران یک محل به قهوه در پاسخ به اخبار سال گذشته پلیس تا به حال ساخته شده به مشتریان در آریزونا کافی شاپ ناراحت کننده در هر پست.

“این در مورد احترام به افسران پلیس برای اجرای قانون” Gephart گفت: پست.

اما Apted استدلال آن است که یک محل به دنبال ترساندن و دور لیبرال.

“اگر آنها در حال هل دادن دور لیبرال ها وجود دارد, در پایان روز آنها ساخته شده است یک فضای امن برای مردم است که خود را به اشتراک بگذارید ایدئولوژی تنها,” او گفت: پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im