ارتباط خلاقیت و تجربه: آموزش والدورف

LONGMONT, Colo., مارس 17 سال 2020 /PRNewswire/ — آموزش از طریق “سر و قلب و دست” بوده است مشخصه والدورف مربیان برای چند دهه. ایده پشت این عبارت این است که آموزش باید شامل تمام انسان ها می شود و بر اساس مربوطه و چند حسی است که در تعامل با تجارب و الهام بخش هر دانش آموز است.

با کلاس های درس در سراسر جهان توقیف و اکثر دانش آموزان در حال حاضر یادگیری در خانه, چگونه در حال والدورف مدارس در ادامه به تعامل با کل کودک ؟ چه یادگیری تجربی نگاه کنید مانند در خارج از کلاس است ؟


ادامه مطلب

والدورف معلمان در حال افزایش است به وظیفه به چالش کشیدن آنها را در تطبیق و کار خلاقانه را نه فقط ارائه برنامه درسی, اما مطمئن شوید که دانش آموزان در ادامه به احساس امنیت خوش آمدید, پشتیبانی و بخش بزرگتر جامعه یادگیری. در حالی که آموزش از راه دور ممکن است مناسب تر نسبت به ارائه حافظه کوتاه مدت یادگیری مانند حقایق لیست واژگان یا math worksheets, والدورف مربیان همچنان به تمرکز بر روی اعمال و ارتباط یادگیری مفاهیم گسترده تر تجربه. حفظ این مشخصه والدورف درسی است که در آن خلاقیت با آموزش از راه دور واقعا به بازی می آید.

نگاهی به عنوان مثال چگونه هفتم-تاریخ کلاس دانش آموزان در مدارس والدورف در حال یادگیری در مورد سن اکتشاف و در حال دریافت تکالیف را انتخاب کنید و تحقیقات اکسپلورر آنلاین. باقی مانده از درس تجربی آفلاین واگذاری از جمله نوشته شده است و نشان داده شده بیوگرافی قرار داده شده در صفحه اصلی درس و کتاب و در پورتلند والدورف مدرسه دانش آموزان درگیر در ایجاد یک بازی هیئت مدیره هر دو ترسیم و gamifying سفر ساخته شده توسط خود را کاشف از انتخاب.

زبان هنر درس در شفق والدورف مدرسه شامل همه گیر مجلات برای کلاس 7 و 8 به دانش آموزان طراحی شود با درک آنچه که یک مجله نیاز به یک روز استفاده می شود به عنوان تاریخی منبع اولیه مواد.

ریاضی times tables هنوز هم می تواند به طناب; بخش و واحد اندازه گیری برای پخت و پز; هندسه به دست کشیده اشکال هندسی; و جامد افلاطونی به مدل سازی 3D با مواد ساده ارسال به یا موجود در دانش آموزان’ خانه.

در حالی که مراقبت در برنامه درسی آدرس سر و دست و قلب است که هنوز هم مساوی اولویت و والدورف مدارس و معلمان را در بر داشت راه های جدید برای تمرکز بر جامعه و ارتباط. منابع برای پدر و مادر هستند بخشی جدایی ناپذیر از جامعه پشتیبانی ارائه شده توسط مدارس و اغلب شامل حمایتی دستورالعمل آهنگ ها, صنایع دستی و دیگر منابع آنلاین پدر و مادر ممکن است نیاز به افزایش هر دو یادگیری زمان و بدون ساختار پخش در صفحه اصلی.

تجربی آموزش و پرورش است که در قلب آن در مورد انطباق و نوآوری در اطراف دانش آموزان یادگیری منحصر به فرد و نقاط قوت و نیازهای. مانند آن است که هیچ جای تعجب است که والدورف مربیان گرفته اند آموزش از راه دور در گشاد گشاد راه رفتن و که نمونه برنامه های ابتکاری تحویل و جامعه سازی در حمل و گسترش در جوامع ما به عنوان مدرسه تعطیلی ادامه خواهد داد.

رسانه های تماس: بورلی Amico, [email protected]

تصاویر مرتبط

the-waldorf-school-of-philadelphia.jpg
والدورف مدرسه فیلادلفیاریاضی از راه دور

منبع انجمن مدارس والدورف از شمال امریکا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im