واشنگتن — بالا-سطح مذاکرات بین کنگره و کاخ سفید نوتبوک در اواخر شب پنج شنبه بیش از یک در حال حاضر نزدیک به 2 تریلیون دلار بسته نجات اقتصادی به عنوان coronavirus بحران عمیقتر ملت تعطیل و اولین سناتور ایالات متحده آزمایش مثبت برای این بیماری است.

به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به روی سکو در اتاق جلسه کاخ سفید و وعده داده شده برای کمک به آمریکایی ها که احساس ترس و جدا شده به عنوان اپیدمی گسترش سنا رای دادند در برابر پیشبرد نجات بسته است. اما مذاکرات ادامه داد: در کاپیتول هیل.

“من فکر می کنم شما می خواهید وجود دارد. برای من خیلی پیچیده نیست: ما باید برای کمک به کارگر. ما باید برای نجات شرکت های” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

بعد رئیس جمهور پیشنهاد راه حل ممکن است بیشتر و مضر تر از واقعی شیوع تعهد به ارزیابی مجدد پس از 15 روز از خاموش کردن. “ما نمی توانیم اجازه درمان بود بدتر از این مشکل به خودی خود” او است.

داخل در غیر این صورت خالی از کنگره پیش نویس لایحه کمک اعلام شد کافی توسط دموکرات ها که استدلال آن را کج و به سمت شرکت ها و انجام بیش از حد کوچک برای کمک به کارگران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. خواهان بازگشت به میز مذاکره است.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin خروج کنگره فقط قبل از نیمه شب رخ داد توجه داشته باشید خوش: “ما بسیار نزدیک است,” او گفت:, و اضافه کرد مذاکره کنندگان کار می کنند از طریق شب.

با یک جمعیت در لبه و پوسته-شوکه بازارهای مالی آماده برای هفته کاری جدید واشنگتن زحمت کشیده تحت اندازه و دامنه نجات بسته است که بلند پروازانه تر از هر در سالهای اخیر — بزرگتر از سال 2008 کمک مالی بانک و 2009 بازیابی عمل ترکیب شده است.

“ملت ما نمی توانیم یک بازی مرغ” هشدار رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., صدای خود را افزایش در سنا طبقه یکشنبه شب. هدف او این است که به رای جمعه. سنا را دوباره تشکیل جلسه در ساعت 12 ظهر EST.

اما دموکرات ها می گویند که تا حد زیادی ایران به رهبری تلاش ها نمی تواند به اندازه کافی برای ارائه مراقبت های بهداشتی و امدادگر و نتواند به قرار دادن محدودیت بر روی یک پیشنهاد 500 میلیارد دلار “دوغاب صندوق” برای شرکت های بزرگ. آنها رای دادند برای جلوگیری از پیشروی آن است.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر D-n. y. پس از جلسه چند بار با Mnuchin گفت: پیشرفت بود و….

“وجود دارد یک شانس خوب ما باید به یک توافق” شومر گفت: به عنوان سنا gaveled نزدیک, مدت کوتاهی قبل از نیمه شب. “ما در حال مبارزه برای بهتر لایحه است.”

دموکرات ها موفق به کسب یک امتیاز به ارائه چهار ماه از گسترش مزایای بیکاری به جای فقط سه نفر به عنوان پیشنهاد به طور رسمی اعطا گمنامی به بحث خصوصی شد. از بیکاری پرداخت نیز گسترش برای خود اشتغالی و به اصطلاح “فرفره” کارگران است.

در حالی که رهبران کنگره کار به شب آلارم بودند که صدا از ساحل به ساحل در مورد موج coronavirus موارد در مورد به سقوط بر روی سلامت کشور سیستم.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio, حال وخیم, خبر فوری از همه گیر متحده در کانون: “آوریل و مه در حال رفتن به یک مقدار زیادی بدتر او گفت:” در ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

د Blasio اما خواهش کرد که واشنگتن برای کمک به تهیه هواکش و سایر لوازم پزشکی. او را متهم به رئيس جمهور از “نه بلند کردن انگشت” برای کمک به.

مغلوب ساختن پیشی جستن از کنگره خواست برای دریافت یک معامله انجام می شود و در طول پنج شنبه جلسه در پاسخ به انتقاد که دولت او کند بود به عمل می کنند. وی همکاری خود را با سه کشور سخت ترین ضربه — نیویورک واشنگتن و کالیفرنیا و استناد به یک اندازه به فرمانداران انعطاف پذیری در فراخوانی گارد ملی تحت کنترل خود در حالی که دولت فدرال را پوشش می دهد این لایحه است.

اما حتی به عنوان تهمت تاکید کرد فدرال-محلی مشارکت برخی از فرمانداران از جمله گرگ ابوت جمهوری خواه از تگزاس ابراز ناخشنودی واشنگتن پاسخ. رئیس جمهور خود را در زمان یک ضربه تند وشدید زدن ساعت زودتر در رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر, D-Ill., و گفت که او و “یک گروه بسیار کوچک از برخی دیگر از فرمانداران هم با خبر جعلی” نباید “سرزنش دولت فدرال برای خود کاستی.”

این آمد و به عنوان اولین سناتور جمهوریخواه رند پل از کنتاکی اعلام کرد او آزمایش مثبت برای coronavirus. پل که یک دکتر و متحد نزدیک رئیس جمهور گفت: در یک صدای جیر جیر او نشان دادن علائم و در قرنطینه.

پل دیده می شد در مذاکرات هستهای با ناهار روز جمعه و شنا در سنا بدنسازی استخر در صبح روز یکشنبه تشدید نگرانی ها شده است. دفتر خود گفت: او را ترک سنا بلافاصله پس از یادگیری خود را تشخیص.

یک لیست در حال رشد از قانونگذاران باید حدودا در داخل و خارج از انزوا پس از قرار گرفتن در معرض و دو نفر از اعضای مجلس گفته اند که آنها آزمایش مثبت است. پنج سناتور شد و در قرنطینه یکشنبه شب و نمی تواند رای.

در روزهای اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن استناد به دفاع و حفاظت از قانون به ندرت استفاده می شود چندین دهه قدرت است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای وادار کردن بخش خصوصی به تولید مورد نیاز تجهیزات پزشکی مانند ماسک و هواکش. مقامات روز یکشنبه گفت که این امر می تواند مورد استفاده قرار گیرد به طور داوطلبانه و کسب و کار خواهد بود و نه مجبور به عمل می کنند.

“ما یک کشور نه بر اساس ملی ما کسب و کار” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها برافراشته در برابر سوسیالیسم در خارج از کشور و در میان دموکرات ها.

دو روز پس از او به شدت انتقاد کرد و در یک خبرنگار که پرسید در مورد پیام خود را به وحشت آمریکایی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: `برای کسانی که نگران و می ترسم لطفا می دانم که زمانی که من رئیس جمهور شما, شما می توانید احساس اعتماد به نفس است که شما یک رهبر است که همیشه برای مبارزه با شما.”

اما چند دقیقه بعد وقتی که او متوجه شدند که رقیب سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا یکی از کسانی که در انزوا او اعلام کرد: “رامنی در انزوا? هی که بیش از حد بد است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او در حال تبادل نظر.

ضرورت عمل به نصب است به عنوان مدعیان موشک وار رفتن و بازارهای مالی در حال تنظیم دوباره باز دوشنبه مشتاق نشانه هایی است که واشنگتن می تواند نرم کردن ضربه از بحران بهداشت و درمان و چه کارشناسان می گویند یک بلندی رکود است. آتی سهام به شدت کاهش یافته است به عنوان تهمت صحبت یکشنبه شب.

مقامات اواخر روز شنبه با قرار دادن برچسب قیمت از بالونی بسته نجات در نزدیک به 2 تریلیون دلار. که شامل اقدامات بیشتری گرفته توسط فدرال رزرو برای تقویت اقتصاد است.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin بود که منجر به یک سوم روز بدون توقف مذاکرات در کاپیتول هیل گفت: این طرح به منظور سرپا نگه داشتن این کشور را تضعیف اقتصاد برای 10 تا 12 هفته است.

مرکزی به این بسته است که تا آنجا که $350 میلیارد دلار برای کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن حقوق و دستمزد در حالی که کارگران مجبور به ماندن در خانه. نیز وجود دارد یک بار تخفیف بررسی حدود 1200 $در هر فرد و یا $3,00 برای یک خانواده چهار و همچنین تمدید مزایای بیکاری.

بیمارستان Mnuchin گفت: دریافت حدود 110 میلیارد دلار برای انتظار هجوم افراد بیمار.

وزیر خزانه داری گفت: بخش قابل توجهی از این بسته شامل کار با فدرال رزرو تا 4 تریلیون دلار نقدینگی برای حمایت از اقتصاد با “گسترده مبتنی بر برنامه های وام دهی.”

اما دموکرات ها از جمله مجلس نانسی پلوسی را تحت فشار قرار دادند برای اضافه کردن فایرفاکس از جمله امنیت غذایی کمک وام کسب و کار کوچک و دیگر اقدامات برای کارگران است.

آنها هشدار داد پیش نویس این طرح را 500 میلیارد دلار برای شرکت ها قرار نیست به اندازه کافی محدودیت در کسب و کار گفت: ممنوعیت سهام شرکت را خرید-پشت ضعیف است و محدودیت در اجرایی پرداخت تنها برای دو سال.

“ما در اینجا برای ایجاد یک دوغاب صندوق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خانواده خود و یا یک دوغاب صندوق برای وزارت خزانه داری قادر به دست کردن به دوستان خود گفت:” ماساچوست ایالت الیزابت وارن. “ما اینجا هستیم برای کمک به کارگران ما اینجا هستیم برای کمک به بیمارستان.”

رئیس جمهور در هنگام فشرده توسط یک خبرنگار dodged سوال که آیا کسب و کار خود را دنبال بودجه فدرال.

با روز یکشنبه نتوانست رای مک کانل با عصبانیت سرزنش پلوسی که در بازگشت به واشنگتن در سطح بالای جلسه گفته او “ریخت و آب سرد” بیش از پیش نویس طرح است. اما هر اندازه گیری از مجلس سنا نیز نیاز به تصویب مجلس.

این جزئیات هستند که از پیش نویس از هر دو صورتحساب گردش در میان لابی اما هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است. آنها به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im