کنگره خواست به پاس مبارزه با دوپینگ لایحه قبل از بازی های المپیک

سر از آمریکا در آژانس ضد دوپینگ از کنگره خواست در روز چهارشنبه به تصویب یک لایحه جرم بین المللی دوپینگ توطئه قبل از تابستان امسال در توکیو المپیک گفت: این امر می تواند یک عامل بازدارنده قوی در غیاب کافی مجازات برای گذشته دوپینگ.

USADA مدیر عامل شرکت تراویس Tygart شهادت قبل از کمیته بازرگانی مجلس سنا. مجلس به اتفاق آرا به تصویب Rodchenkov ضد دوپینگ به عمل نام برای مسکو مدیر آزمایشگاه که منفجر سوت در روسیه حمایت دولت دوپینگ در سال 2014 بازی های المپیک سوچی و این لایحه — که همچنین شامل حفاظت خبرچین — دارای حمایت هر دو حزب در مجلس سنا.

“همه ما در حال حاضر یک بار در طول عمر فرصت برای رفع جهانی ضد دوپینگ سیستم” Tygart گفت. “ما میزبان لا المپیک در 2028 و ما می خواهیم آن را واقعی و نه تقلب.”

این سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ که دریافت کمک های مالی بیشتر از سوی ایالات متحده بیش از هر کشور دیگری است که لابی برای تغییرات گسترده ای به این لایحه. در نامه ای به مجلس سنا این هفته وادا گفت: لایحه “باید عواقب ناخواسته شکنانه ضد دوپینگ سیستم” در صورت تصویب بدون تغییر.

این لایحه که اجازه می دهد ایالات متحده دادستان پس از دوپینگ طرح در رویدادهای بین المللی است که در آن آمریکایی ها درگیر هستند به عنوان ورزشکاران حامیان مالی و یا پخش. WADA به نگرانی در مورد “برون مرزی” صلاحیت این لایحه پیشنهاد می کند. ایالات متحده بسیاری از قوانین مبارزه با فساد از جمله کسانی که مورد استفاده برای محاکمه فیفا مدیران در فوتبال-مناقصه رسوایی همچنین اجازه می دهد تا اتهامات جنایات خارج از کشور.

“در حال حاضر وجود دارد عناصر از عمل است که می تواند نتیجه معکوس و می تواند معکوس برای حفاظت از پاک کردن ورزش در سراسر جهان” WADA مدیر کل Olivier Niggli روز سه شنبه گفت.

پرسید: پس از شنیدن این که آیا او احساس بیشتر فوریت به تصویب این لایحه قبل از بازی های المپیک که در ماه جولای دیابت راجر ترکه یا چوب کوتاه می سی سی پی یک جمهوری خواه و رئیس کمیته گفت: “من فکر می کنم تا.”

Tygart گفت: این لایحه این است که سازگار با WADA ضد دوپینگ مقررات و WADA مخالفت این سازمان تضاد منافع است.

“این روشن است که (کمیته بین المللی المپیک) اجرا می شود WADA و آنها تبدیل به یک بی شرمانه سیاسی سازمان با استفاده از اطلاعات غلط و تاکتیک ترساندن,” Tygart گفت. “کمیته بین المللی المپیک است که به دلیل ترس از سطح فساد که در معرض شده است.”

Tygart و USADA همراه با ضد دوپینگ سازمان از ده ها تن از کشورهای دیگر استدلال کرده اند به صورت کاملا مستقل WADA می کند که عبارتند از مقامات که سود مالی از ورزش آنها قرار بود به پلیس.

Tygart همچنین با انتقاد WADA برای اقدامات خود را در بلند مدت در حال اجرا روسیه مورد. ورزشکاران روسی اجازه داده شد به رقابت در سال 2018 Pyeongchang المپیک تحت خنثی پرچم و وادا صادر کرده است همان تحریم روسیه برای توکیو — ناامید کننده برخی از ضد دوپینگ طرفداران که به نام یک پتو ممنوعیت تمام رقبای.

روسیه درخواست کرد که تحریم های جدید به دادگاه داوری برای ورزش است. دولت ایالات متحده را فراهم می کند در حدود 2.5 میلیون در سال به WADA و Tygart گفت: مواد مخدر-رایگان ورزشکاران بدهکار هستند توضیح در مورد چرا روسیه صورت گرفته سال به حل و فصل و به همین دلیل WADA است که با استفاده از پول مالیات دهندگان برای لابی علیه اصلاحات.

“من مصرانه از شما را به دادگاه آورد و در رئیس کمیته بین المللی المپیک را در رئیس جمهور WADA و پرسش دشوار در مورد اینکه چرا این است که تا زمانی” Tygart گفت.

WADA در بیانیه ای گفت که Tygart ادعا در مورد شکست خود را برای پاسخ سریع به رسوایی دوپینگ شد “به سادگی نادرست” و آژانس اشاره کرد و آن را به حال شده است دعوت به شرکت در چهار شنبه شنوایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر