واشنگتن — کاپیتول هیل مذاکرات در اورژانس هزینه برای مبارزه با شیوع کروناویروس به احتمال زیاد برای تولید یک لایحه که دو یا حتی سه برابر $2.5 میلیارد دلار طرح درخواست توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فقط روز پیش.

قانونگذاران و دستیاران درگیر در مذاکرات می گویند که آنها در حال اقدام هست و به احتمال زیاد به تولید قانون در 6 میلیارد دلار به 8 میلیارد دلار متغیر است. هر دو حزب دموکرات کنترل خانه و عربستان-برگزار سنا مشتاق هستند برای تکمیل کار بر روی اندازه گیری در دو هفته آینده.

همه طرف می گویند $2.5 میلیارد کاخ سفید coronavirus طرح — که تنها $1.25 میلیارد دلار خواهد بود بودجه جدید — ناکافی است. و تهمت خود را به نظر می رسد در هیچ خلق و خوی را انتخاب کنید یک مبارزه در این موضوع با رقبای دموکرات مانند مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا یا بالا سنا دموکرات چاک شومر از نیویورک است.

“کنگره حاضر است به ما خیلی بیشتر از ما حتی درخواست برای” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آن را به خوبی برای تغییر است.”

در روز پنج شنبه شومر و Pelosi وزن با فهرستی از خواسته ها از جمله بهره وام برای کسب و کارهای کوچک آسیب شیوع و بازپرداخت برای دولت های ایالتی و محلی برای هزینه های متحمل شده در مبارزه با کروناویروس.

شومر برداشت برخی از سرفصل شنبه با ترسیم یک $8.5 میلیارد دلار طرح برای مبارزه با کروناویروس حتی به عنوان او انداخت و او را حمایت دو حزبی مذاکرات با بالا اعضای مجلس نمایندگان و سنا کمیته تخصیص بودجه.

“او اولویت مبارزه با کاخ سفید بیش از به سادگی اجازه تصاحب کار خود را انجام دهد” گفت: رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky. “‘آن را به نظر می رسد ما باید یک فرصت برای قرار دادن این بدبینی پشت سر ما به سرعت و حرکت رو به جلو در راه متحد.”

با هر دو مجلس نمایندگان و سنا در نظر گرفتن یک زنگ تفریح در دو هفته و مقامات بهداشتی آمریکا هشدار عمومی برای آماده سازی برای گسترش این ویروس قانونگذاران تحت فشار برای تصویب بودجه به سرعت. آنها همچنین یک بلندی مارس 15 مهلت انقضای نظارت الکترونیکی مقررات نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند که ابزار کلیدی در جنگ علیه تروریسم است. حدس و گمان وجود دارد که مک کانل ممکن است جفت این دو موضوع با هم برای راحتی خاطر اما جفت اسکناس را به اثبات بحث برانگیز است.

با عجله به تصویب بودجه به نبرد coronavirus بسیار متفاوت از تلاش طولانی چهار سال پیش در برابر Zika ویروس است که می تواند باعث قبر نقص هنگام تولد. جمهوری خواهان پس از آن در کنترل از خانه کشیده پاهای خود را به ماه قبل از 1.1 میلیارد دلار آمریکا بسته تصویب به کنگره موکول برای انتخابات 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im