متضاد اتهامات مربوط به میشل رابرتسون roil گلندیل را شهرداری مسابقه

یک گلندیل شهرداری, نامزد, سال گذشته متهم به همکاری کارگر از سوء رفتار جنسی. حالا مرد می گوید: او به دروغ متهم کرده است.

میشل رابرتسون دیرین گلندیل ساکن که در حال اجرا است در Aug. 4 رای برابر فعلی شهردار جری Weiers ادعا می کند او از نظر جنسی مورد آزار و اذیت توسط Cartwright منطقه مدرسه سابق رئیس امور مالی.

زیک Ojeh CFO در یک اعلامیه ادعا می کنند در برابر این منطقه در ماه مارس رابرتسون معتقد به دروغ او را متهم کرد به عنوان بخشی از یک گسترده تر طرح به سرنگونی او به صورت بالقوه در معرض فساد در منطقه است.

“این یک کلاسیک کاران مورد” Alden توماس یک وکیل برای Ojeh گفت. “ما با اعتماد به نفس آقای Ojeh پیروز خواهد شد. این منطقه موفق به پاسخگویی به ما اطلاع از ادعا تا ما خواهد بود اقدام به دادخواهی.”

رابرتسون به نام Ojeh ادعای بی اساس است. او شکایت اصلی به منطقه در ماه سپتامبر متهم Ojeh از موارد متعدد آزار جنسی و سوء رفتار.

“هیچ معنی ندارد. این یک بیانیه روشن,” او گفت:. “من نمی تواند متوقف کردن گریه. من فکر کردم این رو برای جلوگیری از.'”

Ojeh ادعای شامل تصاویری از پیام های متنی گفته رابرتسون از ناحیه کارمند به Ojeh که حاوی صریح و عکس ها و پیام های. این ادعا مدعی است که رابرتسون “بی وقفه دنبال” Ojeh.

رابرتسون گفت: Arizona Republic که او دیده است و نه اطلاع از ادعای Ojeh زمینه با منطقه مدرسه. او گفت: Ojeh مورد آزار و اذیت و ضرب و شتم او.

او گفت که او هرگز مورد آزار و اذیت Ojeh.

“من از نظر جنسی آزار و اذیت این مرد” او گفت:. “ما تا به حال یک دوستی اما ما تا به حال یک درک روشنی از مرزهای; مرزهای فیزیکی و چیزهایی مانند آن. وجود دارد خواهد بود ماه که در آن ما نمی توانیم به بحث در سطح شخصی.”

رابرتسون متولد شد و در توسان و نقل مکان به گلندیل به عنوان یک نوجوان. او برای فرار Maricopa County سرپرست در سال 2016 و شرکت در محلی نادیده گرفتن و پیکارهای.

در این دوره از مبارزات انتخاباتی رابرتسون مطرح شده است و نزدیک به $53,000 با توجه به مالی مبارزات انتخاباتی ، Weiers مطرح شده بیش از $233,000.

1.5 میلیون دلار قرارداد تلفن همراه

Ojeh در ادعای خود می گوید که او می خواست به مطمئن شوید که او صرفه جویی در منطقه پول زمانی که ممکن است.

در ماه جولای 2019, LeeAnn Aguilar-Lawlor, Cartwright سرپرست گفت Ojeh که او و سه نفر اعضای هیئت مدیره مدرسه می خواستم به جایزه $1,475,000 قرارداد به Mitel, یک شرکت مخابراتی, به جای منطقه تلفن سیستم با توجه به این ادعا است.

به طور خاص او می خواست قرارداد به طریق خاص Mitel فروشنده ادعا متحده است.

Ojeh پرسید که چرا با توجه به این ادعا و Lawlor گفت که او باید انجام آنچه او گفت. این ادعا می افزاید که “چند تن از اعضای هیئت مدیره در حمایت از این قرارداد به این دلیل که آنها دوستان” با Mitel فروشنده.

در یک ایمیل متصل به اطلاع ادعای Ojeh نوشت: به Lawlor در ماه اوت سال 2019 که دو تن دیگر از فروشندگان می توانند با ارائه گوشی جدید سیستم برای 500.000 $به $600,000 نیمی از قیمت یک قرارداد با Mitel.

Ojeh سپس پرسید وکلای منطقه می رساند. آنها نوشت که منطقه خواهد بود و نه مطابق با تدارکات دولت قانون اگر آن را نمی شرکت در مناقصه رقابتی روند.

این قرارداد را از طریق رفتن.

منطقه سخنگوی ورونیکا سانچز گفت: سرپرست و هیئت مدیره به دنبال قانون و نه اصرار بر Mitel.

“سرپرست منطقه نه اصرار بر تعویض گوشی, قرارداد,” او نوشت. “Alternate phone قرارداد گزینه های ارائه شده به هیئت مدیره به درخواست هیئت مدیره حاکم است.”

اتهام یک طبیعت جنسی

یک ماه پس از گرد و غبار تا بیش از این قرارداد Ojeh متحده در این ادعا Lawlor گفته او وجود داشته است “معتبر شکایت از یک طبیعت جنسی” ساخته شده و در برابر او. او ارائه نامه او اطلاع او خواهد بود reassigned به کار از خانه.

او مدعی شد رابرتسون یک معلم سابق و فعلی Cartwright منابع انسانی کارمند.

رابرتسون ادعا که Ojeh تجاوز و آزار او چندین بار با در نظر گرفتن دست او و وادار کردن او برای گرفتن آلت تناسلی خود را, بوسیدن او را بدون رضایت او بازی گرنه یک جدول در یک جلسه و ارسال کارت و هدیه به خانه خود را تا کنون که بدون درخواست آدرس.

منطقه دریافت ضبط مکالمه بین رابرتسون و Ojeh در سپتامبر سال 2019 و شروع به تحقیق با توجه به سانچز.

در ضبط رابرتسون به نظر می رسد برای مقابله با Ojeh در یک مکالمه تلفنی در مورد بوسیدن او در کار است.

“مرز نداشت بوسیدن من در محل کار, و ما تا به حال یک رابطه فیزیکی خارج از محل کار,” او می گوید در ضبط. “چرا شما عبور از مرز?”

Ojeh پاسخ می دهد: “من نمی دانم چه بگویم. من واقعا نمی دانم چه چیزی برای گفتن وجود دارد.”

در ضبط رابرتسون توصیف تعامل که در آن او را بوسید و پس از یک جلسه. او می پرسد اگر او به خاطر قرار دادن دست خود را بر روی آلت تناسلی خود را.

او پاسخ می دهد و “اگر من آن را یک عمل غیر ارادی … نبود مثل من برنامه ریزی برای انجام این کار است.”

انتخابات سال 2020: در اینجا نامزدها در حال اجرا برای شهردار, شورای, در آریزونا

Ojeh در این اعلامیه ادعا را رد می کند از نظر جنسی آزار رابرتسون. Ojeh گفت که او تا به حال یک رضایت طرفین مخ زن رابطه با رابرتسون اما این دو هرگز از لحاظ فیزیکی صمیمی.

با توجه به Ojeh ادعای او ذخیره پیام های متنی از رابرتسون. تصاویری از متون ارائه شده تاری Ojeh پیام و تنها نشان می دهد چه رابرتسون گفته می شود نوشت.

در یک مورخ در سال 2017, او متون “ما باید دوستیابی. شما در حال جذب است که در راه به من؟”

در مجموعه ای از متون در این ادعا به تاریخ فوریه 2019 قبل از رابرتسون شکایت به منطقه رابرتسون گفته می نویسد: “این جدی است. من می خواهم به ارائه یک فرصت برای شما به آدرس و همه چیز روشن است. شما می توانید تماس بگیرید و امشب یا فردا.”

رابرتسون در او شکایت ادعا شده که Ojeh تا به حال مواجه او در دفتر منطقه پارکینگ. او گفته است که او بعد از پیامک او را به خاطر او می خواست برای ایجاد مرزهای واضح تر.

یک وکیل برای Ojeh نوشت که در ماه فوریه 2019 او خواسته بود او را برای جلوگیری از تماس با او را بیش از مسائل شخصی “است و او علاقه مند بود در یک رابطه صمیمی.”

Ojeh مطلع این منطقه در ماه سپتامبر سال 2019 در نامه ای از طریق وکلای خود که او نمی خواهد به دنبال تمدید قرارداد.

Ojeh در ادعای خود او مدعی است که درد و رنج و ناراحتی عاطفی بودن یک افشاگر اطلاعاتی و درخواست برای $750,000.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @LilyAlta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im