مینه سوتا گزارش بیش از 100 مورد جدید از رمان coronavirus روز یکشنبه اول سه رقمی افزایش روزانه از ویروس به نظر می رسد در این دولت بیش از یک ماه پیش.

در حالی که مینه سوتا تا کنون اجتناب گریم تلفات در نقاط داغ در سراسر کشور این تعداد همچنان به رشد در اینجا به عنوان به خوبی. شش تازگی گزارش شده مرگ و میر به ارمغان آورد و در مجموع به 70 تقریبا دو سوم از آنها را مردم در جمع مراقبت از تنظیمات. تعداد COVID-19 بیماران در بیمارستان ها افزایش یافته و به یک جدید با کیفیت بالا از 157 از جمله 74 در بخش مراقبت های ویژه.

در مجموع 1,621 موارد این بیماری ویروسی بوده است, تایید شده توسط آزمون در مینه سوتا است. تعداد واقعی موارد اعتقاد بر این است بسیار بالاتر است اما ناشناختنی از آنجا که وجود ندارد به اندازه کافی تست برای رسیدن به یک قابل اعتماد برآورد.

سازمان غذا و داروی آمریکا ساخته شده است آن را یک اولویت ملی برای دریافت بیشتر COVID-19 آزمون به دست از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی هر چند نگرانی های تازه در حال ظهور در مورد دقت و صحت آزمایش جدید که جاری شدن سیل بر روی بازار ایالات متحده است.

روز یکشنبه غذا و دارو کمیسر Stephen هان گفت: این سازمان مشغول به کار بود به اعتبار برخی از آنتی بادی آزمایش که در حال حاضر در بازار است. بر خلاف مولکولی آزمون است که واکنش نشان می دهند به مواد ژنتیکی منحصر به فرد به این ویروس تست آنتی بادی به دنبال سلول های سیستم ایمنی بدن باعث می شود به طور طبیعی برای مبارزه با ویروس.

تحت تجدید نظر در قوانین FDA حداقل 30 مولکولی آزمون را دریافت کرده اند “اورژانس با استفاده از مجوز” برای رفتن به بازار با حداقل اعتبار سنجی در حالی که حداقل 70 بیشتر آنتی بادی آزمایش را در مجموعه ای به رفتن به بازار با هیچ مستقل FDA بررسی استار تریبیون گزارش کرده است. هیچ تلاش ملی برای تست و آزمون و دیدن که دقیق ترین.

حدود 4 درصد از COVID-19 آزمایشات انجام شده در مینه سوتا باید دوباره مثبت برای این ویروس در حالی که کشورهای اطراف مانند آیووا و داکوتای جنوبی و ویسکانسین داشته اند مثبت در 7 تا 9 درصد از تست های خود را که می تواند نشان می دهد که Minnesotans انجام می دهند قابل به خوبی در زیر بهداشت عمومی قوانین.

در برفی یکشنبه عید پاک کلیسا pews در سراسر کشور خالی باقی مانده در پایبندی به اجتماعی فاصله راهنمایی.

“این بسیار مهم است برای همه Minnesotans به انجام بخشی خود را در این تلاش با پیروی اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و دیگر مکان های عمومی بهداشت و درمان توصیه های” مینه سوتا وزارت بهداشت کمیسر جان مالکوم در بیانیه ای گفت: روز شنبه که همراه با به روز رسانی روزانه از COVID-19 آمار.

دولت در بخش بهداشت و درمان منتشر شد دو COVID-19 بالغ در روز یکشنبه. در ابتدا مقامات دولتی وجود دارد گفت: تا به حال شده است 1,536 موارد به عنوان حدود 4 بعد از ظهر روز شنبه. که تا 109 از روز گذشته بزرگترین واحد روز پس از افزایش شیوع این بیماری آغاز شده است.

دوم شمارش نشان داد در مجموع 1,621 مواردی که آزمایش مثبت از طریق حدود 8 p. m. روز شنبه. بیش از گذشته در هفته دولت اضافه شده است به طور متوسط 85 موارد جدید در هر روز است.

حدود 80 درصد از افرادی که به COVID-19 پس از ابتلا به SARS-CoV-2 coronavirus خواهد شد که علائم خفیف است که نیازی به هیچ گونه مراقبت در بیمارستان در حالی که حدود 5 درصد از موارد ممکن است نیاز به مراقبت ويژه است.

از 70 COVID-19-مربوط به مرگ و میر گزارش شده از طریق پنج شنبه شب, 47 اتفاق افتاده است به مردم که زندگی در دراز مدت جمع زندگی تنظیمات از جمله خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی.

Minnesotans که با درگذشت COVID-19 در سن از محدوده 56 تا 100 با متوسط سن مرگ بودن 88.

مقامات دولتی از نزدیک نظارت بر تعداد بيماران ICU و تعداد فشرده-تخت های مراقبت در دولت به عنوان کار می کنند برای اطمینان از مینه سوتا به اندازه کافی ظرفیت برای دیدار با اوج تقاضا در ماه های آینده برای بدحال COVID-19 بيمار.

با توجه به بهداشت عمومی مدلسازی منتشر شده توسط وزارت امور خارجه روز جمعه در ایالت مینه سوتا است 2,770 تخت های مراقبت ويژه از جمله 525 به طور منظم تخت بیمارستان است که می تواند تبدیل به مراقبت های ویژه در چند روز زمان. فقط تحت 850 تخت ICU اشغال شد که از جمعه کمتر از 10 درصد از آنها توسط COVID-19 بيمار.

اگر چه افراد مبتلا به این ویروس به طور کلی تصور می شود بسیاری مسری زمانی که آنها در حال نشان دادن علائم مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: برخی از مردم می توانید آن را در حالی که آنها نه علامتی.

که منجر شده برخی از بهداشت عمومی سازمان ها از جمله CDC توصیه می شود استفاده از پارچه پوشش صورت در هنگامی که آن را دشوار است به ماندن شش فوت از هم جدا برای جلوگیری از گسترش قطرات در نفس در هنگام عطسه یا صحبت کردن.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz است نه موظف به استفاده از پوشش صورت در مینه سوتا هر چند او را پوشیده است و یک — برای محافظت از دیگران از او. دیگر مقامات دولتی اشاره کرده اند که ساکنان نباید استفاده N95 ماسک به ترک خانه به عنوان کسانی که ماسک باید حفظ برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

 

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im