مینه سوتا اضافه 109 موارد جدید COVID-19 روز یکشنبه به عنوان دولت شمارش از تایید coronavirus موارد پیشی گرفتن از 1500 و ادامه صعود در نرخ سازگار.

در ضمن شش جدید مرگ و میر گزارش شده است که افرادی که به این بیماری پنج نفر از آنها زندگی می کردند در دراز مدت مراقبت از تنظیمات مقامات دولتی گفت. دولت را کشته بود در 70 روز یکشنبه.

شده اند وجود دارد 1,536 موارد این بیماری ویروسی تایید شده توسط آزمون در مینه سوتا پس از اولین مورد گزارش شده در اینجا در 6 مارس. تعداد واقعی موارد اعتقاد بر این است بسیار بالاتر است اما ناشناختنی از آنجا که وجود ندارد به اندازه کافی تست برای رسیدن به یک قابل اعتماد برآورد.

دولت سایت در ابتدا گزارش روز شنبه که در ایالت مینه سوتا تا به حال 1,621 موارد اما یک سخنگوی با مینه سوتا وزارت بهداشت تایید کرد که شمارش از موارد تایید شده است 1,536.

حدود 80 درصد از افرادی که به COVID-19 پس از ابتلا به SARS-CoV-2 coronavirus خواهد شد که علائم خفیف است که نیازی به هیچ گونه مراقبت در بیمارستان در حالی که حدود 5 درصد از موارد ممکن است نیاز به مراقبت ويژه است.

سازمان بهداشت جهانی می گوید مردم ممکن است این ویروس تا 14 روز قبل از توسعه علائم. که می گوید: شایع ترین علائم تب و خستگی و سرفه های خشک. افراد مسن و کسانی که با شرایط پزشکی مانند آسم و دیابت و بیماری های قلبی ممکن است بیشتر در معرض اثرات شدید بیماری.

این است که در حال توسعه داستان.

 

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im