تایید آریزونا coronavirus موارد در نزدیکی 1,300 با 24 شناخته شده مرگ و میر

آریزونا موارد COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید در حال حاضر حدود 1,300 با 24 شناخته شده مرگ و میر با توجه به شماره های جدید ارسال شده توسط Arizona Department of Health Services در روز سه شنبه.

کل شناسایی موارد در آریزونا است 1,289 با توجه به های اخیر دولت آمار و ارقام. همه آریزونا 15 شهرستانهای استان حداقل یک مورد ثبت شده.

که افزایش 132 مورد تأیید یا 11 درصد از دوشنبه زمانی که دولت گزارش 1,157 شناسایی موارد و 20 مرگ و میر.

همانطور که از صبح روز سه شنبه Pima County ثبت شش مرگ و میر مربوط به COVID-19. Maricopa County تا به حال هشت و Coconino County, سه, با توجه به وب سایت های مربوطه. Navajo County اعلام کرد یک مرگ به علت COVID-19 روز یکشنبه.

ماریکوپا شهرستان در بخش بهداشت و درمان ارائه اطلاعات دقیق تر در آن موارد. دولت پایگاه داده را نشان می دهد شهرستان 788 موارد در حالی که این شهرستان را در وب سایت می گوید: 791 تایید کرد. از 791 این شهرستان اعداد نشان می دهد:

  • تایید موارد افزایش 102 از دوشنبه به سه شنبه.
  • اکثر موارد 421 یا 53 درصد مرد هستند.
  • 17 نفر زیر سن 19 را آزمایش مثبت است.
  • افراد در سنين 20 تا 44 را تا 39 درصد از موارد مثبت و به دنبال آن مردم 45-64 سال در 36 درصد و مردم بیش از سن 65 سالگی در 23 درصد است.
  • 18 درصد یا 140 موارد بستری هستند.
  • 6 درصد و یا از 51 موارد در واحد مراقبت های ویژه. این تعداد شامل هر موردی است که در ICU در طول بیماری خود را در این شهرستان می گوید.
  • احتمال بستری یا در ICU با سن افزایش می یابد. از کسانی که سن 20-44, 22 در بیمارستان بستری شدند و هفت نفر در ICU. برای افراد سالخورده 45-64, 48 در بیمارستان بستری شدند و 18 نفر در ICU. در میان کسانی که بیش از سن 65 سالگی وجود دارد 70 بستری و 26 در ICU.
  • هشت نفر کشته شده اند.

به گزارش روز سه شنبه وزارت امور خارجه به روز رسانی, Maricopa County تا به حال 788 شناسایی موارد و Pima County تا به حال 202. Navajo County تا به حال 91, موارد, در حالی که Coconino تا به حال 81. Pinal County تا به حال 62, Yavapai County تا به حال 21, Apache County تا به حال 16, Yuma County تا به حال نه Mohave County تا به حال هفت Cochise County تا به حال چهار و Graham County, La Paz شهرستان و شهرستان سانتا کروز هر دو.

Greenlee شهرستان و Gila شهرستان تا به حال هر یک از ثبت یک مورد. Greenlee در جنوب شرقی آریزونا, شهرستان گذشته به رکورد یک مورد. آن را تا به حال 35 آزمون تکمیل دولت داشبورد نشان می دهد.

Cochise County, با چهار مورد است که در حال حاضر اعتقاد بر این باید در جامعه گسترش این شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت: در آزادی مطبوعات در روز دوشنبه. شهرستان تعیین می شود آن را به حال جامعه گسترش پس از یک ماده بالغ قرارداد virus بدون هیچ گونه سفر اخیر.

در یک مصاحبه مطبوعاتی در دوشنبه Yuma County گفت: در حال حاضر آن را تا به حال 12 مورد هر چند نه همه منعکس شد در دولت داشبورد. همه مربوط به سفر و در انزوا در حال حاضر.

دولت در بخش بهداشت و درمان اعلام کرد در یک مصاحبه مطبوعاتی در روز یکشنبه که در آن COVID-19 داشبورد افزایش یافته بود. دولت قبلا ارائه شده تنها یک دامنه محدود از این موارد است. داشبورد جدید فراهم می کند یک مطلب جامع از دولت تعدادی از موارد شکستن آن را توسط تعداد موارد در هر هفته سن و جنس است.

توزیع موارد به نظر می رسد چین با تعدادی از آزمایشات انجام می شود. برای مثال این گروه سنی با بالاترین درصد از موارد کسانی که در سنين 20 تا 44 همچنین گروه سنی که تا به حال ترین تست.

اکثر COVID-19 آمده تست منفی دولت داشبورد نشان می دهد تنها 6 درصد از آزمون به آینده مثبت است.

از ایالت شناسایی موارد 51 درصد مردان و 49 درصد زنان هستند.

در هفته گذشته در سطح جامعه گسترش تشدید از متوسط به “گسترده” به عنوان ذکر شده در دولت در بخش بهداشت و درمان وب سایت. جامعه گسترش به معنی بیمار که تست مثبت بود بدون سابقه سفر به مناطق مختلف جهان تحت تاثیر این کروناویروس جدید و همچنین تا به حال شناخته شده در تماس با فرد آلوده.

روز دوشنبه رژیم صهیونیستی است. mlb صدور یک فرمان اجرایی بیشتر تاکید بر نیاز به Arizonans به ماندن در خانه به سرعت coronavirus گسترش به جز ضروری سفر. یک لیست که قبلا منتشر کسب و کار خدمات و عملکرد دولت تلقی “ضروری” است که می تواند عامل بدون تغییر باقی مانده است.

دولت در بخش بهداشت و درمان در حال حاضر وب سایت می گوید: هر دو دولت و آزمایشگاه های خصوصی را تکمیل کرده اند در مجموع 19,371 آزمون COVID-19.

تعدادی از موارد است که به احتمال زیاد بسیار بیشتر از آمار رسمی نشان می دهد. مردم باید گزارش مشکل در گرفتن آزمایش به عنوان بهداشت حرفه ای مقابله با سردرگمی بیش از کسانی که برای تست و در صورت عدم تست لوازم.

دولت جدید صادر راهنمایی برای تست در مارس 25 به ارائه دهندگان مراقبت های اولیه گفت: آنها باید “در نظر گرفتن از بین بردن این تشخیصی ابزار از جعبه ابزار خود و مدیریت بیماران با شرایط تنفسی به عنوان اگر آنها COVID-19.”

در مارس 25 کنفرانس مطبوعاتی, دولت, سلامت, مدیر دکتر کارا مسیح گفت که اگر عفونت همچنان در زمان, سرعت, بیماری خواهد اوج در ماه آوریل و بستری شدن در بیمارستان را در اوج است.

“آریزونا است که هنوز در مراحل باز کردن آن COVID-19 شیوع و تعداد موارد در درون دولت را افزایش می دهد به طور قابل توجهی” مسیح گفت.

ملت ناواهو اعلام کرد که دوشنبه شب آن را به حال 148 موارد با پنج تایید مرگ.

148 موارد عبارتند از شهرستانهای استان در سه ایالت: 69 در Navajo County, 16 در آپاچی شهرستان و 32 در Coconino County در آریزونا; 15 در San Juan County, نه در مک کینلی شهرستان و یکی در Cibola شهرستان در نیومکزیکو; و شش در سن ژوئن کانتی در ایالت یوتا است.

ملت ناواهو وزارت بهداشت صادر شده جدید بهداشت عمومی اورژانس جهت است که پیاده سازی یک حکومت نظامی و گسترش “در خانه ماندن” سفارش.

“ناواهو اداره پلیس تحت رئیس پلیس فرانسیسکو قابل مشاهده خواهد بود در جوامع در سراسر کشور به مطمئن شوید که مردم مطابق با مقررات منع رفت و آمد,” ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان Nez گفت. “ما نیاز به حفاظت از مردم ما است.”

حکومت نظامی اجرا می شود از 8 p. m. به 5 صبح و رفت به اثر دوشنبه شب. هیچ جزئیات در مجازات های مربوط به نقض مقررات منع رفت و آمد شده اند ارائه شده است. حکومت نظامی مانع ضروری کارکنان سفر به و از کار می کنند اما آنها باید اسناد و مدارک.

جمهوری خبرنگاران راشل Leingang ماریا Polletta و Shondiin نقره کمک به این داستان.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>