اگر NFL رزومه این سقوط به لیگ ممکن است انجام این کار بدون معمول رسمی offseason تمرینات و شیوه و بدون غیررسمی کار می کنند که بسیاری از بازیکنان را در تیم امکانات و با هر یک از دیگر در طول تابستان است.

ممکن است یک برنامه اگر آمریکا ورزش می تواند به عقب بر گردیم روی پای خود را در زمان را از ویژگی های یک کوتاه اردوگاه های آموزشی و عادی فصل به طور منظم. اگر که یا هر چیزی مانند آن را تبدیل به واقعیت وایکینگ ها می تواند به نفع.

جوانه اعطای همیشه می گفت که دوام بزرگترین توانایی.

این NFL season ثبات ممکن است تبدیل به بزرگترین توانایی.

ممکن است که وایکینگها’ امضای کرک عموزاده خواهد پرداخت و در سال 2020 به دلیل دوام و ثبات ؟ در حالی که به ظاهر نصف لیگ در حال تغییر است quarterbacks وایکینگ ها باید یکی که باقی خواهد ماند در همان توهین آمیز سیستم و کسی که از دست رفته یک بازی به دلیل آسیب دیدگی از او کامل شد-زمان استارت در سال 2015.

با روز افتتاحیه این احتمال وجود دارد که هفت quarterbacks گرفته اند که تیم به پلی آف خواهد بود پوشیدن جدید کلاه. کسانی که تغییر کد پستی در حال حاضر عبارتند از: شاید بزرگترین کارفرمایی در تمام دوران (Tom Brady) یکی از پرکار ترین رهگذران از همه زمان (فیلیپ رودخانه), MVP از سوپر باول LII (Nick Foles) و سابق وایکینگ عروسکی بریج. 2015 لیگ MVP (Cam Newton), دیرین استارت اندی دالتون و سال گذشته NFL عبور yardage رهبر (Jameis وینستون) هنوز در بازار است.

این است که گردش مالی قابل توجه در مهم ترین و جشن موقعیت در آمریکا, ورزش, و آن را تست طولانی-برگزار نظریه داخل NFL است که تداوم و تکرار کلید به تیم برنده.

می بردی که نوبت 43 در ماه اوت انطباق با یک تیم جدید در یک برنامه به خوبی به اندازه کافی برای تولید چه Bucs امضا او را به انجام است که به حداقل توان برگشتی و امیدوارم برنده سوپر باول ؟

به عنوان غیر محتمل به نظر می رسد که وایکینگ ها ممکن است ارائه بهترین استدلال که بردی می تواند موفق شود.

در طول فصل او تبدیل 40 جغرافیا بازی شاید کارآمد ترین فصل در NFL در سال اول خود را با وایکینگ ها. و او را بدون offseason مى شنوم.

وایکینگ ها امضا Favre در اوت. 18. در سپتامبر. 13 او در آغاز فصل بازکن در کلیولند و منجر به وایکینگ ها را به یک 12-4 ضبط و در عرض یک بازی از سوپر باول.

با توجه به این که به هیچ وجه مدرن NFL مقامات خواهد اجازه دهید حریف ، بردی راه مقامات در این بازی NFC قهرمانی مجاز پرستاران به ، Favre 2009 Vikings ارائه یک الگو برای چه بردی می تواند انجام اگر Bucs می ساخت به اندازه کافی قوی تیم در اطراف او.

حرکت نزولی از بردی طرح وجود ندارد بسیاری از سوابق علاوه بر Favre به ارائه خوشبینی. جو مونتانا بود فقط 36 هنگامی که او رفت و به سران و آنها را به کنفدراسیون فوتبال آسیا عنوان بازی. اکثر quarterbacks که تغییر تیم اواخر در حرفه خود فقط بازی مانند پیر و شکسته به پایین quarterbacks. تصویر از جانی Unitas به عنوان یک شارژر است که به عنوان غم انگیز است که از ذرت ویلی به عنوان یک ملاقات کرد.

وجود دارد یکی دیگر از وایکینگ ها زاویه به این سال کارفرمایی مختلط و او از این موضوع از دلتنگ سوال “چگونه عروسکی به دنبال؟”

معلوم است در حدود پنج سال پس از رنج و فاجعه بار مصدومیت زانو که در نهایت منجر به وایکینگ ها امضای عموزاده ماساچوست است که به دنبال خوب.

او رفت 5-0 به عنوان یک نویسنده در تسکین Drew Brees سال گذشته با پرستاران و به تازگی امضا شده با Carolina Panthers.

NFC جنوبی در سال آینده خواهد شد از ویژگی های این شروع quarterbacks: بردی, Bridgewater, Brees و مت رایان ،

سال پس از از دست رفته 27-حیاط هدف زمینه هزینه ماساچوست اولین حذفی پیروزی او را دستمزد خانه-و-دور دوئل با دو تا از بزرگترین رهگذران در تاريخ NFL در حالی که تلاش برای جلوگیری از بردی از تبدیل شدن به یک دوم روز Favre.

 

جیم Souhan پادکست شنیده می شود در TalkNorth.com. در توییتر: @SouhanStrib. jsouhan@startribune.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im