شرکت در پشت Nutella و دیگر رفتار شکلات به استخدام 50 برای مترو ققنوس مرکز توزیع

این شرکت در پشت Nutella گسترش بحران میله و نوزاد اموزش میله آب نبات آوردن 50 شغل به یک مرکز توزیع در مترو ققنوس.

این 644,000 فوت مربع انبار کردن پنبه لین توماس در نزدیکی جاده در اوندیل رشد حلقه 303 پارک کسب و کار است که انتظار می رود برای باز کردن از اواسط ماه مارس.

Ferrero ایالات متحده آمریکا خواهد محبوب کشتی, شکلات, از جمله Butterfinger, نوزاد, اموزش و میله بحران در سراسر ایالات متحده

برنامه های کاربردی آنلاین برای جنوب غربی دره مرکز توزیع نشده ارسال شده و در عین حال سخنگوی اریک تامپسون گفت: در یک ایمیل.

“فررو را به محل جدید در شهرستان ما کمک می کند تا به ساخت یک جامعه قوی تر را فراهم می کند و فرصت های شغلی برای ساکنان ما و غرب دره” گودیر شهردار گرجستان خداوند در بیانیه ای گفت.

کسب و کار اخبار: مایکروسافت مرکز داده در میان 3 پروژه در حال بالا رفتن غرب از حلقه 101

این شرکت را صرف $100 میلیون دلار در این مرکز بیش از 10 سال آینده گفت: لوکا Robbiano معاون ارشد رئیس جمهور از زنجیره تامین در شمال امریکا است.

“Goodyear نیروی کار ماهر نزدیکی به مشتریان و رقابتی هزینه انجام کسب و کار ساخته شده آن را یک انتخاب عالی برای ما” Robbiano در بیانیه ای گفت.

رسیدن به خبرنگار جاشوا بولینگ در [email protected] یا 602-444-8138. او را دنبال کنید در توییتر @MrJoshuaBowling.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>