Commvault اعلام FutureReady کلیدی پخش

تینتون فالز, N. J., جولای 21, 2020 /PRNewswire/ — Commvault (NASDAQ: CVLT) – Commvault (NASDAQ: CVLT) به رسمیت شناخته شده جهانی شرکت نرم افزاری پیشرو در مدیریت داده ها در سراسر ابر و در محل, محیط, امروز اعلام کرد مجموعه جدید از محصولات و خدمات به صورت هوشمندانه مدیریت داده ها. این شرکت ساخته شده است این اطلاعیه در FutureReady یک رویداد مجازی متمرکز بر Commvault است ادامه داد: فناوری و نوآوری و رهبری علاوه بر مطبوعات صادر شده در اوایل این صبح است. Keynotes از مدیران شرکت آغاز شده و در ساعت 9:00 صبح به وقت شرق و در حال حاضر در دسترس با مراجعه به http://ir.commvault.com.

Keynotes خطاب تم شرکت تحول جدید محصولات و نمونه کارها پیشرفت ادامه داد: نوآوری و گسترش مشارکت. سخنرانان شامل: Sanjay Mirchandani, رئيس جمهور و مدیر عامل; راجیو Kottomtharayilرئیس محصول افسر; Ranga Rajagopolan, معاون رئیس جمهور, محصولات; Chris Powell, مدیر ارشد بازاریابی افسر; میراندا پرورش, معاون رئیس جمهور, ارتباطات; Manoj Nair, مدیر کل فلزی; Avinash Lakshmanعمومی, مدیر Hedvig و ریکاردو Di Blasioارشد درآمد افسر. مشتری و شریک مهمانان شامل رونالد Dowdenآن مدیر واحد در دانشگاه جانز هاپکینز و کیسی مک گیمعاون رئیس جمهور, جهانی, ISV فروش مایکروسافت.

اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد را می توان در #CVFutureReady.

حمایت از منابع

در مورد Commvault
Commvault یک رهبر جهانی در ارائه اطلاعات آمادگی را قادر می سازد مشتریان به صورت هوشمندانه مدیریت داده ها با راه حل های که فروشگاه, محافظت, بهینه سازی و استفاده از داده ها. Commvault نرم افزار خودکار ذهن بیحس کننده آن وظایف و باعث می شود داده ها کار سخت تر برای مشتریان به طوری که آنها می تواند به دست آوردن بینش ارزشمند برای کسب و کار خود را. Commvault راه حل های کار در سراسر ابر و در محل محیط های اعمال نفوذ ابزار دیجیتال و روش در حال حاضر در حال استفاده است. Commvault نرم افزار راه حل ها و خدمات موجود از این شرکت و از طریق یک اکوسیستم جهانی از شرکای قابل اعتماد. Commvault استخدام بیش از 2.300 بسیار ماهر افراد در سراسر بازارهای جهان به طور عمومی در بورس نزدک (CVLT) و مقر آن در تینتون فالز نیوجرسی در ایالات متحده. بازدید Commvault.com و یا به دنبال ما در @Commvault.

بندر امن بیانیه: مشتریان نتایج ممکن است مادی از آن بیان اینجا; Commvault تضمین نمی کند که کلیه مشتریان می تواند دستیابی به مزایای مشابه به کسانی که در بالا ذکر شد. این آزادی مطبوعات ممکن است به دنبال اظهارات و از جمله اظهارات در مورد پیش بینی های مالی است که به موضوع ریسک و عدم قطعیت مانند رقابتی عوامل مشکلات و تاخیر ذاتی در توسعه و تولید و بازاریابی و فروش محصولات نرم افزاری و خدمات مرتبط به طور کلی شرایط اقتصادی و دیگران. اظهارات در مورد Commvault اعتقادات و برنامه و انتظارات و یا نیت در مورد آینده هستند اظهارات به جلو نگاه در معنای بخش 27A از قانون اوراق بهادار سال 1933 به عنوان اصلاح و بخش 21E از اوراق بهادار قانون در سال 1934 به عنوان اصلاح. چنین اظهارات به جلو نگاه در حال ساخته شده به موجب مفاد بندر امن از اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995. نتایج واقعی ممکن است مادی از نتایج پیش بینی شده. Commvault انجام نیست برای به روز رسانی آن اظهارات به جلو نگاه. توسعه و زمان بندی هر محصول آزادی به عنوان به خوبی به عنوان هر یک از ویژگی های آن و یا قابلیت باقی می ماند صلاحدید ما.

©1999-2020 Commvault Systems, Inc. تمام حقوق محفوظ است. Commvault, Commvault و آرم “C شش گوش” آرم Commvault سیستم Commvault HyperScale, ScaleProtect, Commvault OnePass یکپارچه مدیریت داده ها, بازیابی سریع QR CommNet, GridStor, طاق ردیاب InnerVault سریع ضربه محکم و ناگهانی QSnap, IntelliSnap, بهبود, مدیر CommServe, CommCell, APSS, Commvault لبه Commvault رفتن Commvault مزیت Commvault کامل Commvault فعال Commvault هماهنگ, Commvault مرکز فرماندهی Hedvig, جهانی, داده, هواپیما “مکعب” آرم فلزی “M موج” آرم و CommValue علائم تجاری و یا علائم تجاری ثبت شده از Commvault Systems, Inc. همه شخص ثالث دیگر برندها, محصولات, خدمات, نام, علامت تجاری یا ثبت نام سرویس علائم اموال و مورد استفاده برای شناسایی محصولات و یا خدمات از صاحبان مربوطه می باشند. تمام مشخصات ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر.

منبع Commvault

لینک های مرتبط

https://www.commvault.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de