جامعه سوگوار تمپه آتش نشان است که در اثر کار مرتبط با سرطان

خانواده و دوستان به یاد تمپه آتش نشان است که درگذشت از کار مربوط به سرطان به عنوان کسی که با بزرگتر-از-زندگی شخصیت همیشه لبخند به لب خنده و شوخی.

تامی Arriaga این 36 سال تمپه آتش پزشکی نجات بخش آتش نشان که فوت 6 مارس به عنوان عالی پدر و کسی که همیشه کمک به مردم به بهترین توانایی های خود را.

“دوستان و خانواده می دانستند که آنها می تواند تکیه بر تامی زمانی که مورد نیاز است و او را به پیراهن خود را پشت بدون سوال پرسید,”, همسرش, مونیکا به جمعیت گفت: صدها نفر در مراسم تشییع جنازه صبح روز چهارشنبه.

Sun Valley Community Church در تمپه پر شده بود با خانواده و دوستان همکار آتش نشانان و اورژانس پاسخ تمام جمع آوری شده برای پرداخت به احترام و به یاد داشته باشید Arriaga. اتاق پر شده بود با رنگ قرمز از چراغ پشت تریبون.

Scottsdale و محفل ققنوس آتش نشانان تحت پوشش شیفت در تمپه ایستگاه های آتش نشانی در روز چهارشنبه اجازه می دهد تا تمپه آتش نشانان برای حضور در ارریگا مراسم تشییع جنازه.

جلوی اتاق تزئین شده بود با تصاویر Arriaga و لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا نمادها با یک عکس از او با همسر و دو دختر خود را 7 ساله میراندا و 3 ساله Madalynn.

پس از رنگ گارد آورده Arriaga را در تابوت به کلیسای تمپه پردیس پاستور Kyle گلن افتتاح شد در این مراسم ضمن تشکر از آتش نشانان و پاسخ گوی اضطراری برای خدمات خود را به جامعه.

رائول اوچوا از گلندیل آتش نشانی روحانی, رهبری, سرویس, خواندن نماز و صحبت در مورد وقت خود را با Arriaga.

“تامی به حال یک فصل به عنوان یک مادر و یک برادر و پدر” اوچوا گفت: مرجع جامعه. “این یک فصل دیگر از تامی زندگی پایان نیست.”

Arriaga صحبت کردن در کار های مربوط به ایمنی قبل از مرگ

Arriaga شروع کار خود را با گروه در سال 2014 و “به سرعت نشان داد تعهد خود را به ارائه بالاترین سطح خدمات” با توجه به گروه آزادی مطبوعات.

Arriaga شد یک عضو از مواد خطرناک و پاسخ تیم در سال 2016 و در خدمت وجود دارد تا زمانی که خود تشخیص سرطان کولورکتال در اوایل سال 2019.

او با توجه به تمپه جنوبی باشگاه روتاری برجسته آتش نشان و کارمند جایزه سال Feb. 28 برای خود “تعهد به بهبود خدمات آتش نشانی حتی در حالی که مبارزه با سرطان” آزادی مطبوعات گفت.

از سال 2009 حداقل نه آریزونا آتش نشانان را از سرطان درگذشت به گفته انجمن بین المللی آتش نشانان. ده ها تن بیشتر تشخیص داده شده اند با توجه به شهر ادعا می کند.

“آن را خنک می شود پاک” شد Arriaga مشاوره به هموطنان خود آتش نشانان گفت: چندین بار در طول خدمت به منظور تشویق آنها به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض خود را.

آتش نشانان ببینید 9 درصد افزایش سرطان تشخیص و 14 درصد افزایش سرطان های مربوط به مرگ و میر که در مقایسه با جمعیت عمومی با توجه به یک مطالعه به این نتیجه رسیدند در سال 2015 توسط موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی.

در یک کنفرانس مطبوعاتی که روز جمعه در مورد Arriaga مرگ معاون رئیس Kyle Carman بود که Arriaga کاپیتان خود را در سراسر زندگی حرفه ای او در توصیف این موضوع به عنوان “چیزی که تبدیل به یک بیماری همه گیر.”

او گفت که او امیدوار است آتش نشانان دنبال Arriaga مشاوره به عنوان بهترین راه برای به یاد داشته باشید خود را کاهش یافته همکار.

“این راه است که ما شروع به انجام این کار این است که ما افتخار مردم مانند تامی و مطمئن شوید که آنها نمی میرند بیهوده و انجام وعده های ما را به مطمئن شوید که ما می توانید انجام دهید هر آنچه که ما می توانیم برای جلوگیری از این اتفاق دوباره” Carman گفت.

عمومی می توانید از طریق پست کارت یا نامه به وزارت

این مراسم به پایان رسید و با خواندن آتش نشان را به نماز و مراسم زنگ زنگ به نمایندگی زنگ در داخل firehouses که سیگنال تماس به شرایط اضطراری و شروع و پایان یک شیفت.

از کلیسا صفوف از نعش کش, Arriaga خانواده و تمپه آتش پزشکی نجات وسایل نقلیه سفر به سبز هکتار سردخانه و گورستان در اسکاتسدیل آریزونا. وجود خصوصی کفن و دفن مراسم صورت گرفت.

دستیار رئیس آتش نشانی Andrea شیشه ای گفت: اعضای عمومی که مایل به ابراز تسلیت به Arriaga خانواده ممکن است ایمیل کارت یا نامه به وزارت دولت در 1400 E. آپاچی بلوار. در تمپه.

شیشه گفت: آنها نیز ممکن است مواردی از قبیل گل به گروه و ذخیره آنها را در مجسمه یاد آتش نشانان افتاده به عنوان یک راه تجلیل Arriaga.

جمهوری خبرنگاران جن Fifield, BrieAnna J. فرانک و مکنزی Shuman کمک به این مقاله است.

رسیدن به خبرنگار جیمز Carr در [email protected] و یا در توییتر @JamestheCarr.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im