کمیته تشکیل شده به پیش نویس میشل اوباما به عنوان بایدن را به معاونت

امکان دموکراتیک بلیط پیوند سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن سابق و بانوی اول میشل اوباما به رشد شاخص کمی به واقعیت نزدیک تر با تشکیل رسمی “کمیته پیش نویس میشل اوباما” به عنوان بایدن را در حال اجرا همسر.

با وجود اوباما هیچ علاقه همه در این موقعیت تا کنون کمیته حمایت دموکراتیک جمع آوری اعانه نادین هک و مک Wilbourn کاملا جدی در آن از قصد خود برای متقاعد کردن میشل اوباما برای پاسخ مثبت به بایدن گفته است که او “او را در یک ضربان قلب” را به عنوان در حال اجرا همسر Breitbart گزارش.

در بیانیه این کمیته نوشت: “هدف این کمپین این است که برای ساخت در های قابل توجهی حمایت مردمی و به صورت بالقوه میشل اوباما نامزدی و کمک به جلب توجه رسانه ها به صورت یک معاونت ریاست جمهوری نامزد که قدرت به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

بایدن اعلام کرده است که او در نظر دارد برای انتخاب یک زن در حال اجرا همسر و نامزدهای بالقوه شده اند و از سوی دیگر ، کامالا هریس D-کالیفرنیا سناتور. الیزابت وارن D-Mass., و از سوی دیگر ، ctq, D -, Minn. و همچنین به عنوان میشیگان به لیبریا گرچن Whitmer و گرجستان استیسی آبرامز دموکراتیک فعال.

اما خواهد میشل می خواهید کار کنید ؟ با توجه به سابق اوباما در کاخ سفید رسمی والری جارت که گفت: “هیچ شانسی” که میشل را در نظر در حال اجرا اضافه میکند: “به همین دلیل من که خیلی صریح است که وجود دارد فقط به سادگی هرگز زمانی که او ابراز علاقه در حال اجرا برای دفتر. او نه demurring اینجا. او را سخت برای به دست آوردن. او نمیخواهد این کار,” او گفت: تپه.

این کمیته اشاره کرد و آن را “قویا معتقد است که خانم اوباما نه تنها به نفع دموکرات بلیط این نوامبر بلکه کمک به این کشور به بیشتر فقط و مراقبت” و افزود: “او اعتبار به عنوان یک رهبر مورد اعتماد و قوی نماد وحدت در درون حزب دموکرات قطعا کمک دموکرات ها شکست جمهوری خواهان بالا و پایین انتخابات.”

یک همشهری نظرسنجی متوجه شد که 71 درصد از دموکرات ها می خواهند بایدن به انتخاب وارن با هریس در آینده در 59 درصد و آبرامز در 50 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im