Commisso به نیوز مکس تلویزیون: کمپین برای مبارزه با کروناویروس را افزایش می دهد $900k

آنلاین, کمپین جمع آوری کمک مالی به منظور مبارزه با کروناویروس در ایتالیا مطرح شده 811,687 یورو است که نزدیک به $900,000 با توجه به میلیاردر و Mediacom مدیر عامل Rocco B. Commisso در Newsmax تلویزیون.

Commisso راه اندازی GoFundMe حساب در 17 مارس همراه با ساوتهمپتون باشگاه فوتبال Forza E Cuore.

Commisso آغاز GoFundMe حساب زمانی که برخی از بازیکنان و تیم های دیگر کارکنان کردم coronavirus. پس از آن حدود 2,300 اهدا کنندگان پول داده به مبارزات انتخاباتی.

“در Mediacom ما 4,500 کارکنان اما تنها دو مورد از coronavirus” Commisso گفت: روز چهارشنبه “گرگ کلی گزارش.” “من باید بگویم ما تا به حال هرگز اخراج و ما انتظار نداریم که …, من بسیار افتخار می گویند که مردم من را می توانید در ادامه به دستمزد زندگی می کنند.”

Commisso گفت: رسانه های دیگر شرکت ها مانند Newsmax و ویاکام را نیز به این کمپین.

“ما هنوز هم بيشترين مرگ و میر در هر کشور و … اما ما در حال کاهش در شرایط جدید موارد” Commisso گفت.

همانطور که در آوریل 8, ایتالیا 139,422 تایید موارد coronavirus از جمله 17,669 مرگ و میر بیشتر از هر کشوری در جهان با توجه به Worldmeters.info.

“ما شده ایم غرق تعداد و مقدار سهم از هر دو در ایتالیا و به خصوص در کشور جدید در اینجا و امریکا” Commisso گفت. “هر کسی که می خواهد برای کمک به نگه داشتن این رفتن و کمک به این کشور فقیر از ایتالیا است که از منابع آمریکا, من می خواهم آن را قدردانی میکنیم.”

برای کمک به این کمپین اینجا را کلیک کنید.

مهم: دیدن نیوز مکس تلویزیون در حال حاضر انجام شده 70 میلیون کابل خانه های DirecTV Ch. 349, Dish Network Ch. 216, Xfinity , Ch. 1115, طیف, U-آیه Ch. 1220FiOS Ch. 615بهینه Ch. 102, Cox کابل Suddenlink Ch. 102, و یا پیدا کردن بیشتر سیستم های کابل – اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de