شیکاگو, Feb. 12, 2020 /PRNewswire/ — شیکاگومبتنی بر تجاری املاک و مستغلات سرمایه گذاری شرکت GK توسعه است تغییر علامت تجاری برای GK املاک و مستغلات.

گذار بود و باعث تکامل این شرکت با تجربه بیش از 25 سال گذشته. تحت آن رشد, نمونه کارها, GK املاک و مستغلات متحد استراتژی های سرمایه گذاری, لیزینگ, اموال, مدیریت, ساخت و ساز, طراحی و تامین مالی است.

ادامه مطلب

“کسب و کار ما رشد کرده و به بیش از فقط توسعه” گفت: Garo Kholamianرئیس GK املاک و مستغلات. “ما در حال کامل املاک و مستغلات سرمایه گذاری شرکت که بدست می آورد, توسعه, re-توسعه و اعزام سرمایه در خواص است که می تواند ایجاد ارزش افزوده ارائه قابل اعتماد و درآمد ارائه مالیات مزایای فرصت های سرمایه گذاری بسته به نیازهای سرمایه گذار. ما تغییر نام ما را بهتر منعکس کند که ما امروز و چگونه ما ادامه خواهد داد به انجام کسب و کار در حال حرکت رو به جلو است.”

شرکت املاک و مستغلات دارای مراکز خرده فروشی, ساختمان های اداری و مسکونی دارایی در سراسر کشور و در روند redeveloping مراکز مختلف از محصور مراکز خرید به جنب و جوش در هوای مخلوط با استفاده از میدان که شامل سرگرمی, ناهار خوری خرده فروشی و مسکونی قطعات.

هفته گذشته GK املاک و مستغلات راه اندازی وب سایت جدید خود را که می توان در یافت www.gk-re.com.

در مورد GK املاک و مستغلات

GK املاک و مستغلات در شیکاگومستقر در تجاری املاک و مستغلات سرمایه گذاری فراهم می کند که فرصت های سرمایه گذاری در متنوع دارایی های املاک و مستغلات اعم از تثبیت تولید درآمد خواص به برش لبه تحولات است. با 25 سال ثابت موفقیت در پروژه های سراسر خطر و استفاده از طیف تیم دارای یک طیف گسترده ای از املاک و مستغلات مهارت های فراگیر, خرده فروشی, دفتر, مهمان نوازی, پزشکی و چند خانواده را تجربه کنند. GK املاک و مستغلات متحد استراتژی های سرمایه گذاری, لیزینگ, اموال, مدیریت, ساخت و ساز, طراحی و تامین مالی زیر یک سقف. برای اطلاعات بیشتر www.gk-re.com.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

Candice قهوه ای-McElyea
360Candice@gmail.com
941-232-9046

فایل های مربوط به

تجاری املاک و مستغلات سرمایه گذاری شرکت نشان می دهد جدید name.docx

تصاویر مرتبط

rendering-of-the-demarcay.jpg
رندر از DeMarcay
این DeMarcay لوکس مسکونی مجتمع مسکونی پروژه توسط GK املاک و مستغلات در مرکز شهر ساراسوتا فلوریدا

لینک های مرتبط

سایت

منبع GK املاک و مستغلات

لینک های مرتبط

http://www.gk-re.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su