تجارت ثانیه. راس: آمریکا به قطع هواوی از چیپ تامین کنندگان

وزارت بازرگانی قصد دارد برای اصلاح آن مستقیم خارجی محصول حکومت در یک طرح به هدف Huawei فن آوری و کسب آن از نیمه هادی ها توسط بسته شدن یک “بسیار ویژگی های گریز” شرکت چینی شده است با استفاده از بخش دبیر ویلبر راس در روز جمعه گفت.

“شده است وجود دارد بسیار بسیار فنی گریز که از طریق آن Huawei شده است و قادر در اثر استفاده از تکنولوژی آمریکا” راس گفته فاکس کسب و کار’ Maria Bartiromo.

با توجه به وزارت بازرگانی این راه گریز اجازه داده Huawei به ادامه با استفاده از ایالات متحده, نرم افزار و فن آوری در آن نیمه هادی, طرح, حتی اگر آن را در یک لیست سیاه در مارس 2019 به گزارش رویترز،.

این تغییر به این معنی است که شرکت های خارجی با استفاده از ایالات متحده chipmaking تجهیزات باید با اخذ مجوز قبل از عرضه آنها در برخی از تراشه های به هواوی و یا یکی از شرکت های وابسته به آن.

وزارت بازرگانی نیز تمدید مجوز موقت بود که تمام شده اند روز شنبه به منظور اجازه می دهد شرکت های آمریکایی عامل شبکه های بی سیم در مناطق روستایی این کشور به ادامه انجام کسب و کار با هواوی از طریق Aug. 13.

“آنها همچنین نیاز [پول] برای تعمیر و نگهداری و ارتقاء ما بسیار خوشحالیم که کنگره به اختصاص 1 میلیارد دلار برای کمک به روستایی مخابرات به جداسازی خود را دارند.”

راس گفت که دولت می خواهد ارتباطات به آن را روشن آنچه را که آنها انجام می دهند به جداسازی خود از هواوی.

وزیر امور خارجه همچنین در مورد تایوان نیمه هادی تولید حرکت را حیاتی تامین کنندگان به آریزونا که در آن یک گیاه است که تولید تراشه های کامپیوتری “در لبه برش از فن آوری” است که ساخته شده است.

کارخانه ساخته شده در هزینه 12 میلیارد دلار قصد دارد به استخدام 1,600 کارگران و تولید 5 نانومتری تراشه که راس توضیح داده خواهد شد کوچکتر و قوی تر از 7 نانومتری تراشه های که در نظر گرفته شده دولت از هنر.

راس گفت: شرکت “امید به زنجیره تامین خود را با آنها” و هشت کلید تامین کنندگان. حرکت به آریزونا باید “تسهیل حتی بیشتر فعالیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de