Comerica بانک تگزاس شاخص روند تا

دالاس, Feb. 26, 2020 /PRNewswire/ — Comerica بانک تگزاس فعالیت های اقتصادی افزایش شاخص در ماه دسامبر به 141.5. دسامبر شاخص خواندن بود 46 امتیاز یا 48 درصد بالاتر از شاخص دوره ای کم از 95.5. این شاخص به طور متوسط 139.1 امتیاز برای همه 2019, 3.9 امتیاز بالاتر از متوسط برای سال 2018 است. نوامبر شاخص خواندن بود 141.0.

این Comerica بانک تگزاس فعالیت های اقتصادی افزایش شاخص برای چهارمین ماه متوالی در ماه دسامبر. این شاخص افزایش یافته است و در 15 از آخرین 17 ماه نشان می دهد مداوم گسترش تگزاس اقتصاد است. نتایج شاخص مخلوط شد در ماه دسامبر با پنج مولفه بهبود و چهار لغزش. بهبود قطعات در ماه دسامبر اعلام شد که آمار اشتغال, مسکن, خانه, قیمت کل وزارت امور خارجه و تجارت اشغال هتل. این قطعات که تضعیف در ماه دسامبر اعلام شد که بیمه بیکاری ادعا (معکوس) صنعتی برق تقاضای تگزاس دکل حفاری تعداد و دولت مالیات بر فروش درآمد. ما انتظار داریم که بازار کار شاخص به بیشتر باقی می ماند مثبت تگزاس در سال 2020 است. مسکن مربوط به شاخص همچنین نگاه قوی در پایان 2019 و به اوایل سال 2020 است. صنعتی شاخص از جمله برق صنعتی تقاضا و تعداد دکل ادامه خواهد داد به چالش کشیده می شود توسط پایین قیمت نفت به محیط زیست است. ما انتظار می رود تقاضای جهانی نفت به نرم باقی می ماند از طریق نیمه اول سال 2020 به عنوان آسیایی و اروپایی اقتصاد از دست دادن حرکت است. از شیوع کروناویروس در آسیا به نظر می رسد در سراسر جهان. این تاثیر در انرژی و دیگر در سطح جهانی متصل صنایع در تگزاس. مرکز کنترل بیماری ها صادر کرده است و هشدار داد که آنها انتظار می رود برای دیدن موارد بیشتر از عفونت کروناویروس در آمریکا ما فرض کنیم که تگزاس گنجانده شده است که هشدار دهنده است.

تگزاس فعالیت های اقتصادی شاخص متشکل از نه متغیر به شرح زیر است: اشتغال بخش حقوق و دستمزد و اشتغال در ادامه ادعا می کند برای بیمه بیکاری و مسکن شروع می شود شاخص قیمت خانه, صنعتی, برق, فروش تگزاس دوار دکل تعداد کل تجارت اشغال هتل و فروش مالیات بر درآمد. تمام داده ها بطور تطبیقی فصلی. ارزش اسمی تبدیل شده اند به ثابت دلار ارزش. در مجموع شاخص سطح بیان شده در شرایط از سه ماه میانگین متحرک است.

Comerica بانک است یک شرکت تابعه از Comerica گنجانیده شده (NYSE: CMA) ایالات متحده به بزرگترین بانک تجاری که مقر آن در تگزاساستراتژیک تراز وسط قرار دارد با سه بخش کسب و کار: کسب و کار بانک بانک های خرده فروشی و مدیریت ثروت. Comerica با تمرکز بر روابط و کمک به مردم و کسب و کار موفق خواهد بود. در علاوه بر این به یک محلی بانکی مرکز شبکه در سراسر دالاس-فورت وورث, هوستون, Austin, سن آنتونیو و آستین, وابسته به تکزاس, Comerica بانک مکان را می توان در Arizona, California, فلوریدا و میشیگانبا انتخاب کسب و کار عامل در چندین ایالت های دیگر و همچنین در کانادا و مکزیک.

برای عضویت در انتشارات ما و یا سوال با ما تماس بگیرید در [email protected] آرشیو در دسترس هستند http://www.comerica.com/insights. دنبال کنید با ما در توییتر: @Comerica_Econ.

منبع Comerica بانک

لینک های مرتبط

http://www.comerica.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>