برای شهرهای دوقلو اجرا; اقامت برای مکالمه

در صبح روز سه شنبه فقط پس از 9 صبح J. C. Lippold منتظر دونده در یک راهرو در بازار آمریکا است. چند, وارد, و بیشتر انتظار می رود حتی اگر آن را تنها 12 درجه خارج است. او با بررسی تلفن خود را به ببینید که چگونه نزدیک دیگران بودند به ورود. آنها در اینجا برای چه Lippold تماس “5K مکالمات روزمره.”

“در ماه آوریل گذشته من یک مینی نسخه از این,” او گفت:. “هر روز من را از میزبان 5K که در آن ما برای اولین بار هدف این بود که به یک مکالمه و هدف دوم این بود به حرکت می کند. چرا که 95 درصد از مردم خواهند گفت: ‘من یک دونده.’ و فکر می کنم در مورد چگونه غیر منطقی یک بیانیه است. ما همه قادر به عمل در حال اجرا درست مثل ما قادر به نشستن و راه رفتن.”

هر روز در ماه آوریل Lippold ارسال شده در Facebook که در آن اجرا را شروع می شود. چند روز یک فرد نشان داد. دیگر روز 25 انجام داد. یک روز یک زن را که به تازگی به پایان رسید یک رابطه طولانی. او زد و صحبت با یک زن دیگر که می خواهم پیشنهادی به شریک زندگی خود را. یک روز دیگر یک گروه کر معلم آمد و یکی از دانشجویان سابق به صورت تصادفی نشان داد. دو زد و وصل.

“ما تا به حال کالسکه ها و سگ ها و پدربزرگ و مادربزرگ و افرادی که به معنای واقعی کلمه خود را برای اولین بار 5K بود تا نشان دادن به یک مکالمه است. و آنها مانند ” من هرگز نقل مکان کرد و 3.1 مایل در زندگی من! “Lippold گفت. “اما شده است وجود ندارد یک لحظه زمانی که مردم رفته اند, ‘وای من اصلا چیزی به بحث در مورد’ که می گوید زیادی در یک جهان که در آن مردم بیشتر و بیشتر احساس از هم جدا شوند.”

آوریل پروژه رفت تا او تصمیم به گسترش آن برای یک سال کامل و تا 5K مکالمات روزمره 2020 متولد شد.

ما رهبری را از بازار به سرد است. خورشید روشن شد. پیاده رو اکثرا خشک است. با وجود سرد شد یک روز زرق و برق دار. شد و نه از ما. پس از معرفی مردم داشتند حرف زدند در مورد در حال اجرا در مورد چگونه آنها شنیده 5K مکالمات روزمره در مورد زندگی خود را.

برخی از دونده ها شناخته شده اند Lippold برای یک دهه. برخی از دانش آموزان در افرا گراو دبیرستان زمانی که او کارگردان تئاتر. دیگران در مورد آن شنیده در Facebook از یک دوست از یک دوست از یک دوست.

“من فکر می کنم این یک راه خوب به خارج در زمستان” گفت: گیل فریزر. دوست کریستین Grimes افزود: “این یک راه بسیار خوبی برای دیدار با افرادی که می خواهید به انجام چیزی که به عنوان J. C. می گوید.”

Lippold توصیف خود را در راه های مختلفی: یوگا تسهیل کننده صوتی, مربی, کارگردان تئاتر, مشاور کسب و کار است که می خواهید به “پیدا فرهنگی خود را پایه.” برای توصیف آنچه او می کند, او با استفاده از عبارات مانند “ایجاد فضای امن برای مردم به حرکت و اتصال در” و “قرار دادن انرژی مثبت فرصت است.”

وجود دارد, ظاهرا, غذا برای کسانی که.

“این خیلی فوق العاده” گفت: Emi Uelmen. “هر وقت من با اجرای J. C. من ملاقات تمام وقت دونده. دیدار من با اولین-time runners. من دیدار با واکر. این جنبش. من به خانه آمده و هر روز پس از آن با یک دیدگاه جدید. کسی به من آموخت چیزی. من فقط دوست دارم که.”

‘احساس تعلق’

Uelmen نژاد مدیر Eau Claire مسابقه دو ماراتون. اما شما لازم نیست که به یک دونده جدی برای لذت بردن از منافع گروه 5K مکالمات روزمره. روانشناس کلی McGonigal, نویسنده, “The Joy از جنبش می گوید:” همه شما را مجبور به انسان است.

“ما می دانیم که افرادی که فعال تر هستند و کمتر تنهایی” McGonigal گفت. “آنها گزارش بهتر روابط اجتماعی آنها بیشتر احساس احساس تعلق. در روز مردم ورزش آنها بیشتر مثبت تعاملات اجتماعی با مردم بعد از آن روز. بنابراین من فکر می کنم بخش اجتماعی بخش عظیمی از ورزش به دلیل چقدر مهم تعلق و ارتباط به ما سلامت روان و شادی ما. و جنبش می تواند تسهیل آن است.”

در کتاب جدید او McGonigal لیست بسیاری از مزایای ورزش — کاهش استرس و اضطراب بیشتر, باز بودن به شادی. اما یکی از اثرات تعجب آور است که باعث می شود مردم بیشتر به ارتباط اجتماعی به دلیل تولید endocannabinoids. این انتقال دهنده های عصبی تولید “دونده بالا” بلکه نقش مهمی در اجتماعی پیوند دارد. و, او تاکید کرد, یک فرد نیست و باید برای اجرای 5K برای دریافت این مزایا — فقط حرکت خود را (با این حال شما می توانید) با متوسط تلاش برای 20 دقیقه. و اگر شما می توانید آن را با شخص دیگری بسیار بهتر است.

“هنگامی که شما راه رفتن با یک غریبه این که آیا شما یک مکالمه و یا فقط به اشتراک گذاری تجربه” گفت: McGonigal در یک مصاحبه “است که شما را احساس بیشتر شبیه به آنها. آن را خواهد شما را مانند آنها بیشتر است. و آن را به شما به آنها اعتماد بیشتر است. هنگامی که شما در حال حرکت با کسی رو در همان جهت در همگام سازی و یا در گشاد گشاد راه رفتن آن اجازه می دهد تا شما را به می گویند چیزهایی که شما ممکن است می گویند در غیر این صورت.”

پشت در اجرا کسی فریاد زد “یخ!”

“آن را جامد اما لغزنده” Lippold chimed در. “من می خواهم پیشنهاد رفتن به مسیر دوچرخه سواری در, توقف در اینجا.”

پس از حدود 15 دقیقه گروه آمار در نیمه راه از علامت گذاری و سپس تبدیل به اطراف. زمان آن بازگشت به بازار چیزی عجیب و غریب اتفاق افتاده است. برای برخی از دلیل دیگر دوندگان به نظر می رسید مانند مردم من را برای مدت طولانی شناخته شده. من احساس عجیب گرم به سمت آنها حتی اگر من فقط می خواهم آنها را ملاقات کرد.

در بازار ما رفت و ما راه جداگانه همه احساس کمی بهتر کمی بیشتر متصل است. با یکی دیگر از اجرا کردن Lippold نگاه به آینده به یک تعداد رو به رشد از انرژی مثبت ،

“هر روز دو یا سه یا چهار نفر عضویت در Facebook, گروه,” او گفت:. “این دور از ذهن به فکر می کنم که در دسامبر. 31 ما باید چند صد نفر اگر نه بیشتر در حال اجرا است.”

فرانک Bures ویرایش جدید گلچین مینیاپولیس نوشتن “زیر آسمان بنفش.” او زندگی می کند در مینیاپولیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im