کلمبیا در ارتفاعات’ جدید تالار شهر را در زیر همان سقف به عنوان آپارتمان, کافه

آغاز این بهار مرکز شهر کلمبیا ارتفاعات را تحت تغییرات بزرگ با استفاده از مخلوط توسعه است که مسئولان شهرستان اذعان خطر است اما اعتقاد دارند دارای پتانسیل برای احیای شمالی-مترو جامعه است.

“شورای خواستم به ساقه برای ماه” گفت: هارون Chirpich شهر را توسعه جامعه مدیر. “وجود ندارد یک قالب برای این. … هر پررنگ دید یک عنصر از خطر است.”

آن را غیر معمول استفاده از مخلوط توسعه با ترکیب جدید شهر 265 بازار-نرخ آپارتمان ها و کافی شاپ و کافه فضایی همه زیر یک سقف. ساخت و ساز از 60 میلیون دلار ساختمان شش طبقه در مرکز شهر راهرو را لگد کردن این بهار پس از اعضای شورای امضا کردن در زمین استفاده و منطقه بندی پنج شنبه شب.

این شهرستان با همکاری مینیاپولیس مبتنی بر توسعه دهنده Alatus به تخریب خالی متعلق به شهرستان ملک در گوشه ای از خیابان مرکزی و شرقی. 40 خیابان راه را برای این پروژه است.

Chirpich اشاره کرد قابل مقایسه توسعه در اوکلند پارک Fla., اما نزدیک ترین استفاده از مخلوط نمونه در مینه سوتا نیست کاملا مطابقت کردن به چه کلمبیا ارتفاعات برای عکسبرداری. واکونیا شهرستان سالن است که در همان ساختمان به عنوان ارشد بازار-نرخ مسکن عمومی است. مورهد شهرستان سالن است که در وسط یک خصوصي بازار هر چند مورهد ممکن است فروش به پیدا کردن یک خانه جدید برای شهرستان سالن.

کلمبیا ارتفاعات اعضای شورا به تازگی بررسی یک rezoning پیشنهاد قبل از تصویب نهایی Feb. 24. Chirpich گفت: این مهم در فاز پروژه, اما جلوتر است “وب سایت درهم از قراردادها و موافقت نامه.” این شهرستان را به خود فضا برای شهرستان سالن و به اشتراک گذاری ساختمان و پارکینگ رمپ هزینه های تعمیر و نگهداری با Alatus.

موجود شهرستان سالن در 590 NE. 40 Av., ساخته شده در سال 1942 و گسترده معوق تعمیر و نگهداری از جمله آزبست و ادا noncompliance. یک شرکت معماری برآورد نوسازی هزینه بیش از $6.6 میلیون تا شهر بررسی جایگزینی گزینه های. آنها در نظر گرفته اضافه کردن بر روی جدید ایمنی ساختمان و یا بازسازی در محل موجود. اما مستقل تالار شهر اجرا می شود بین 8 دلار و 10 میلیون دلار Chirpich گفت.

این همکاری به طور قابل توجهی برش هزینه. شهرداری بخشی از جدید استفاده از مخلوط — پروژه در مورد 20,650 فوت مربع است که حدود 5 میلیون Chirpich گفت و Alatus دریافت خواهد کرد بین 8 دلار و 10 میلیون دلار در مالیات بر افزایش تامین مالی (TIF) برای کمک به صندوق خود را به اشتراک بگذارید. “این پروژه اتفاق نمی افتد و بدون TIF,” او گفت:.

Chirpich گفت: مردمی شهرستان در سالن نبودند متقاعد شده آن خواهد بود مناسب و پیشنهاد قرار دادن بیشتر فضای تجاری در طبقه اول به جای شهر دفاتر اداری. اما او گفت: این پروژه کوچک برای دیدار با آنچه در بازار می تواند مقاومت در برابر.

برای بوت, افزایش تراکم از طریق آپارتمان جدید او گفت: رانندگی را از دیگر امکانات و فعالیت است. در حال حاضر این شهرستان به تصویب مشروط با استفاده از مجوز برای یک brewpub و بازی های آنلاین. مجوز برای راه آهن Werks دم انبار و Starcade کردم متهور در اوایل این ماه برای پر کردن فضاهای خالی در مرکز نوار در 4001 NE. Central Av.

کلمبیا در ارتفاعات’ 2040 جامع طرح نهایی در پاییز گذشته شامل جایگزینی تالار شهر و redeveloping گوشه ای از 40 و مرکزی. این ساختمان که در گوشه قبلا شرق, مرکز کسب و کار 3989 NE. Central Av., خالی بوده است به مدت شش سال. شهر سازمان توسعه اقتصادی (EDA) خرید ساختمان در جولای برای $2.8 میلیون Chirpich گفت. EDA قصد بود به منظور توسعه اموال وجود دارد به عنوان یک “دیرینه تمایل به احیای” شهر اصلی راهرو.

بازار-نرخ آپارتمان ها برای اولین بار کلمبیا در ارتفاعات بیش از 30 سال Chirpich گفت. این واحد را از ویژگی های بالا پایان امکانات در یک نقطه قیمت پایین تر نسبت به آنچه که مردم می تواند در مرکز شهر, مینیاپولیس, او اضافه شده است.

در روز دوشنبه جلسه اعضای شورای کانی Buesgens و ساکن Amada مارکز شبیه ساز است که در حال اجرا برای شهردار خواست در مورد Airbnb. هر دو ابراز نگرانی ساکنان اجاره کردن واحد از طریق خدمات آنلاین یا subletting برای مدت طولانی است.

بارت Corwin ارشد مالی و تحلیلگر Alatus گفت: اجاره نمی دهد subletting یا Airbnb اجاره. Corwin گفت: دیگر Alatus خواص در دولت انجام دهد این معاملات اما کلمبیا در ارتفاعات پروژه ندارد.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im