کلرادو مدرسه مسلح می شود زندگی با امکان آزادی مشروط

یک نوجوان که به گفته مقامات که او راه اندازی یک تیراندازی مرگبار حمله در حومه دنور مدرسه در سال گذشته به دلیل او می خواست آنها را به تجربه تروما مانند است که او تجربه کرده بود محکوم شد روز جمعه به زندگی در زندان با امکان آزادی مشروط پس از حدود دو دهه پشت میله های زندان.

الک میشن عذرخواهی به پدر و مادر Kendrick Castillo که کشته شد به عنوان او تلاش برای جلوگیری از حمله بنیادی در مدرسه ارتفاعات در مرتع پرورش احشام و به دانش آموزان دیگر زخمی شدند و همچنین صدمه حمله.

“من هرگز تکرار این اقدامات تا کنون دوباره به خاطر من آسیب ناشی از این است که واقعا بیش از حد برای هر کسی که به یاد” او گفت: به عنوان او به نظر می رسید به خفه کردن اشک و صدای او را خورده است.

McKinney, 17, جوان تر از دو دانش آموز متهم در مارس 7, 2019, تیراندازی است. او 16 در زمان تیراندازی بنابراین حتی اگر او تحت تعقیب قرار بود به عنوان یک بزرگسال می تواند او paroled پس از حدود 25 سال در زندان بدون توجه به آنچه در حکم او بر خلاف گفته conspirator دوون اریکسون بود که 18 در زمان.

حداقل حکم برای قتل درجه اول برای یک نوجوان است که زندگی در زندان با امکان آزادی مشروط پس از 40 سال در حالی که حداقل حکم برای بزرگسالان است, زندگی بدون امکان آزادی مشروط.

مککیننی التماس کرد گناه را به اتهام زخمی شدن شش نفر دیگر که گفته می شود شات یا میشن یا اریکسون و دو نفر دیگر بودند که به اشتباه به ضرب گلوله یک نگهبان در پاسخ به تیراندازی.

اریکسون, 19, التماس کرد گناه نیست به همان اتهامات مککیننی اصل رو در تیراندازی. وکلای او را به تصویر کشیده میشن به عنوان سر دسته که تحت فشار اریکسون به شرکت. او برنامه ریزی شده است که در دادگاه در اواخر ماه سپتامبر.

او نمی خواهد مجازات مرگ روبرو اگر او را محکوم کرد. کلرادو شد 22nd, دولت برای لغو مجازات اعدام در این سال اما اریکسون می تواند هنوز هم واجد شرایط برای آن به دلیل تیراندازی اتفاق افتاد قبل از آن قانون به تصویب رسید. در حالی که کاستیلیوس والدين پشتیبانی جمع مجازات اعدام, دادستان منطقه جورج Brauchler تصمیم به ذکر است که اریکسون وکلا می تواند استدلال در برابر آن به دلیل سن و فقدان سابقه کیفری و کاهش عوامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de