کولون و رکتوم و سرطان در حال افزایش در میان بزرگسالان جوان و محققان مطمئن نیستند که چه چیزی باعث افزایش, با توجه به مطالعه منتشر شد پنج شنبه.

برای افراد کمتر از 50 سال بروز سرطان روده بزرگ با افزایش حدود 2 درصد در هر سال از سال 2011 از طریق 2016, محققان گفت: در گزارش منتشر شده توسط CA: یک مجله سرطان برای پزشکان.

این مطالعه نشان داد وجود دارد سریع گزارش کاهش در بروز برای کسانی که 65 سال و بالاتر به پایین در حدود 3 ٪ در سال در طول همان سال است. کاهش ادامه روند از 2000s مطالعه گفت.

برای کسانی که سن 50-64 سال محققان دریافتند که میزان افزایش در حدود 1 ٪ در سال است.

به گفته کارشناسان نظارت بهتر بود یک عامل کلیدی در کاهش, در میان بیماران مسن تر اما این افزایش در میان بزرگسالان جوان است یک راز است.

“میزان بروز در حال کاهش در سالمندان 65 ساله و مسن تر تا حد زیادی به دلیل جذب سریع از سرطان کولورکتال (سرطان روده بزرگ) غربالگری گفت:” ربکا سیگل یکی از این مطالعه محققان علمی و مدیر نظارت و تحقیق برای انجمن سرطان آمریکا واشنگتن تایمز گزارش داد. “دلیل افزایش بروز در بزرگسالان جوانتر ناشناخته باقی مانده است.

“اپیدمی چاقی است که احتمالا کمک اما به نظر نمی رسد تنها علت. رژیم غذایی تأثیر زیادی در خطر ابتلا به سرطان کولورکتال و وجود دارد بسیاری از تحقیقات در حال رفتن به دنبال چیزهای مختلف چگونه مصرف کنیم از جمله داروهای آنتی بیوتیک مانند نفوذ روده سلامت به طور خاص نقش خود را در تعیین میکروارگانیسم ها را تشکیل می دهند که ما میکروبیوم.”

این مطالعه نشان داد تعداد افراد کمتر از 50 سال که از درگذشت از سرطان کولورکتال با افزایش 1.3% در هر سال از سال 2008 تا سال 2017 در حالی که نرخ مرگ و میر برای افراد 50 تا 64 سال به نصف افزایش یافته است که نرخ 0.6% — در هر سال.

در همین حال نرخ مرگ برای کسانی که 65 سال و مسن تر کاهش 3 ٪ در سال در طول همان قاب زمان.

سرطان روده بزرگ چهارمین علت شایع مرگ ناشی از سرطان در مردان و زنان در ایالات متحده با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از واشنگتن تایمز اشاره کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de