کالج مدیره لغو همه نشسته تست تا اواخر تابستان و ممکن است فقط اداره “از راه دور” تست سقوط بعدی آن اعلام کرد در آزادی مطبوعات.

“برای نگه داشتن دانش آموزان امن و در تراز با بهداشت عمومی راهنمایی و تعطیلی مدارس در سراسر 192 کشور ما نمی خواهد بود قادر به اداره نشسته یا نشسته موضوع آزمون در 6 ژوئن سال 2020” در هر انتشار.

“اگر آن را بی خطر از بهداشت عمومی نظر ما فراهم آخر هفته SAT دولت هر ماه از طریق پایان تقویم سال ابتدا در ماه اوت است. این شامل یک دولت جدید در ماه های سپتامبر و قبلا برنامه ریزی آزمون در اوت 29, اکتبر 3, 7 نوامبر و 5 دسامبر.”

کالج مدیره نیز در توئیتر خود نوشت:

“با دانش آموز و مربی ایمنی به عنوان اولویت ما, ما در حال تطبیق با چالش های ارائه شده توسط Covid-19. در حالی که ما قادر به اداره ژوئن ما خواهد شد:
◼️ یک شنبه هر ماه با شروع ماه اوت
◼️ به طور قابل توجهی گسترش ظرفیت برای سقوط امتحانات
بیشتر: http://spr.ly/60151Fj4v.”

برخی از مدارس را لغو آزمون شنبه الزامات مورد نیاز برای برنامه های کاربردی کالج, اما, کالج, هیئت مدیره خواهد بود رسیدن به محل به گسترش آزمایش برای پاییز آینده بیش از حد.

“برای هر دولت ما در حال آماده سازی به طور قابل توجهی گسترش ظرفیت ما برای دانش آموزان به شنبه پس از بازگشایی مدارس” از انتشار اضافه کنید. “ما در حال تماس با ما عضو مدارس و کالج ها و همچنین جوامع محلی برای ارائه اضافی مرکز آزمون ظرفیت به طوری که هر دانش آموز که می خواهد به را نشسته می توانید انجام دهید.”

همچنین هیئت کالج در حال کار بر روی یک دیجیتال تست که ممکن است قادر به کار گرفته می شود پاییز آینده در این رویداد اجتماعی فاصله پروتکل های اجازه نمی دهد اجتماعات بزرگ در برخی از مناطق.

“در صورت بعید است که مدارس بازگشایی این سقوط کالج هیئت مدیره ارائه خواهد شد digital SAT برای استفاده در خانه بود و چگونه ما در حال ارائه دیجیتال امتحانات به 3 میلیون AP دانش آموزان در این بهار” هیئت کالج انتشار بخوانید.

“همانطور که ما در حال انجام با در خانه پیشرفته قرار دادن امتحانات ما خواهد اطمینان حاصل شود که در خانه نشسته تست ساده و امن و عادلانه برای همه در دسترس و معتبر برای استفاده در پذیرش کالج.

“مانند کاغذ تست دیجیتال کنترل از راه دور نسخه از این نشست را اندازه گیری آنچه که دانش آموزان در حال یادگیری در مدرسه و آنچه را که آنها نیاز به دانستن به موفقیت در کالج.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im