کالین پاول: رسانه ها واکنش ‘هیستریک” در مورد روسیه فضل

گزارش پر از شکوفه شد که روسیه پیشنهاد پول برای کشتن سربازان آمریکایی در افغانستان و وزیر امور خارجه سابق کالین پاول گفت.

“آنچه من می دانم این است که ما فرماندهان نظامی بر روی زمین فکر نمی کنم که آن را به عنوان یک مشکل جدی به روزنامه ها گزارش شد و تلویزیون بود, گزارش,” پاول گفت: MSNBC. “این نوع از کنترل خارج قبل از اینکه ما واقعا تا به حال درک درستی از آنچه اتفاق افتاده بود. من مطمئن هستم که ما به طور کامل درک کن.”

پاول ادامه داد:”اما [فرمانده فرماندهی مرکزی ایالات متحده] ژنرال. [Kenneth] مکنزی … او فکر نمی کنم این بود که از سطح اهمیت برای ما است. به یاد داشته باشید, آن را جامعه اطلاعاتی که در حال رفتن به مبارزه با این بچه ها این بچه ها بر روی زمین است. این سربازان ما. ما فرماندهان که در حال رفتن به مقابله با این نوع تهدید با استفاده از اطلاعاتی که به آنها داده شده توسط جامعه اطلاعاتی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد نیویورک تایمز گزارش ادعا او دریافت جلسات در نعمت اما نکردند.

“شما می بینید بسیاری از شاخص” پاول گفت. “بسیاری از آنها نگران کننده بسیاری از آنها را به شما عمل می کنند. اما در این مورد وجود دارد فقط وجود دارد به اندازه کافی وجود دارد. من فرستاده هوش بچه ها پشت به ادامه حفاری در آن و به اعتقاد من آنها در حال ادامه به حفاری در حال حاضر, اما من فقط نمی بینم به اندازه کافی وجود دارد به من بگویید که مدار, بسته شد در این راستا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net