جهانی آنلاین سرمایه گذار Roadshow (GOIR) خیاط ساخته شده برای چالش های جدید ارائه شده توسط COVID-19. تنها از طریق دعوت به roadshow تشکیل شده است از چهار جلسات آنلاین برگزار می شود در یک هفته پوشش چهار منطقه مهم جهان با هر منطقه پوشش کشورهای متعدد. چهار منطقه عبارتند از: —

  1. آسیاچین, ژاپن, کره جنوبی , سنگاپور, تایلند, اندونزی, مالزی, فیلیپین, ویتنام, Australia & روسیه.
  2. MIDDLE EAST & AFRICA – امارات متحده عربی, عربستان سعودی, قطر, موریس, اسرائیل, ترکیه, مصر, نیجریه, & آفریقای جنوبی.
  3. اروپا – انگلستان, فرانسه,آلمان, ایتالیا, اسپانیا, سوئیس, Nordic & روسیه.
  4. آمریکاایالات متحده آمریکا, کانادا, مکزیک, برزیل, آرژانتین.

هر جلسه شامل یک دولت از بازار کلیدی از کارشناسان صنعت و سخنرانی از پروژه های با کیفیت بالا است که با دقت انتخاب شده از یک قضاوت پانل متشکل از با تجربه های سرمایه گذاری و سرمایه گذاران حرفه ای. تمام سخنرانی ها و ارائه خواهد شد به طور همزمان تفسیر از زبان انگلیسی به پانزده زبان از جمله چینی, ژاپنی, کره ای, اندونزیایی, مالایا, هندی, عربی, ترکی, فارسی, روسی, اسپانیایی, فرانسوی, ایتالیایی, پرتغالی, آلمانی و سوئدی. GOIR است آنلاین بزرگترین سرمایه گذار در کنفرانس از نوع خود با وسیعترین رسیدن به لحاظ منطقه ای و منطقه تحت پوشش و تعداد زبان و همزمان تفسیر است.

علاوه بر موارد فوق چهار منطقه ای جلسات آنلاین که در آن صدها نفر از سرمایه گذاران حرفه ای انتظار می رود برای پیوستن بهمنحصر به فرد محلی و ماهواره ای حوادث برای گروه های کوچک محلی سرمایه گذاران حرفه ای برگزار خواهد شد. این شامل یک محل انتخاب شده برای هر منطقهبرای مجموع چهار در محل جلسات در کل roadshow, مانند توکیو برای آسیا جلسه دبی برای Middle East & Africa جلسه لندن برای اروپا جلسه و نیویورک آمریکا ، علاوه بر این Coinstreet نمایندگان و کارگزار فروشنده همکاران ارائه خواهد شد محلی حمایت و پیگیری برای اطمینان از کارآمد ترین ارتباطی است.

“ما در میان یک بحران جهانی در حال حاضر که در آن اطمینان از ایمنی همه از اهمیت” گفت: Samson لی, موسس و مدیر عامل شرکت Coinstreet. “در چینی کلمه “بحران” تشکیل شده است از دو حرف “وی” و “او”به معنی “خطر” و “فرصت” بود. بسیاری از سرمایه گذاران را نا امید به عنوان محیط فعلی ایجاد برخی موانع برای دیدار با کارآفرینان و بررسی فرصت های سرمایه گذاری. Coinstreet است یک نقش فعال در این بازار بحران و آوردن معاملات بزرگ به سرمایه گذاران تحویل از طریق GOIR. با گرفتن یک بزرگتر مخاطبان و گسترش پوشش بازار ما نیز می تواند ارائه خدمات بهتر به مشتریان شرکت های بزرگ در حالی که مدیریت همه بهداشت و ایمنی خطر است.”

“در حال حاضر تحت محیط آنلاین roadshows خواهد بود یک راه کلیدی برای انجام خصوصی دادن حرکت رو به جلو گفت:” ریچارد راپاپورتارشد اجرایی و بنیانگذار WestPark سرمایه یک شریک استراتژیک Coinstreet همکاران. “ما بسیار خوشحال به برتر بسیار منحصر به فرد در برخورد با این roadshow – آمریکا اقیانوس آرام Bancorp است که قبل از IPO bank holding company برای ما مثال. به اعتقاد ما این را یک فرصت بسیار منحصر به فرد به منحصر به فرد گروه از سرمایه گذاران به حضور در این roadshow.”

“نوآوری کلیدی است برای الهام بخشیدن به رشد است. BMI سرمایه قوی سنتی بانکداری سرمایه گذاری تجربه و گسترده نهادی سرمایه گذار شبکه در هر دو ایالات متحده آمریکا و آسیا و مناطق. آن است که واقعا هیجان انگیز به همکاری با Coinstreet به گسترش خدمات ما در سراسر جهان از طریق سیستم عامل آنلاین گفت:” رابرت Trappمدیر عامل شرکت BMI سرمایه بین المللی است.

“پس از راه اندازی Coinstreet ایالات متحده آمریکا در اوایل این سال ما را ساخته اند گام های زیادی برای مشتریان و کمک به پیوند شرق و غرب با اطلاع رسانی به سرمایه گذاران ایالات متحده از دقت سرپرستی پان آسیایی سرمایه گذاری و محافل مالی ایالات متحده-پروژه های مبتنی بر. ما اعتقاد داریم که ما F. M. T. تمرکز — ارائه به مشتریان شرکت های بزرگ یک مجموعه یکپارچه از رسانه ها و فن آوری و خدمات مالی, در حال ساخت یک تفاوت بزرگ شتاب زمان به پول برای مشتریان ما در حالی که نگه داشتن هزینه ها در بررسی” گفت: حداکثر Smetannikov شریک به طور کلی از Coinstreet ایالات متحده آمریکا. “آخرین ابتکار توسعه در تمرد در COVID-19 آن عهد به روح و عزم سازمان ما است.”

بر اساس یک نظرسنجی از مجمع جهانی اقتصاد در حدود 10 ٪ از تولید ناخالص داخلی جهانی خواهد بود tokenized و ذخیره شده در Blockchain توسط 2027. Coinstreet در خدمت مشتریان با پردازش زبانهای طبيعی نیاز اعم از stablecoins, املاک و مستغلات, خدمات مالی, فناوری, زیست فناوری, بهداشت و درمان, مخابرات, انرژی, ساخت و تولید, هتل, مهمان نوازی, شیوه زندگی, بازی های رسانه ای و سرگرمی بخش است. رشد قابل توجهی در تعداد بالا و با کیفیت STO پروژه ها و گسترش جهانی سرمایه گذار جوامع رود به عنوان اقتباس از این جدید امور مالی شرکت مدل دستاوردهای محبوبیت در سراسر جهان.

برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید – https://coinstreet.partners/

در مورد Coinstreet همکاران (Coinstreet)

تاسیس در سال 2017 و در همکاری با BMI گروه Coinstreet است که برنده جایزه* غیر متمرکز بانکداری سرمایه گذاری گروه و شرکت مشاوره در امور رسانه ای و فن آوری (FMT) زمینه ارائه کسب و کار سازگار با محیط زیست سیستم برای عصر جدید دیجیتال اقتصاد است. Coinstreet با تمرکز بر پنج بخش کسب و کار: نشانه سرمایه گذاری, مشاوره, دیجیتال دارایی و ثروت, مدیریت روابط عمومی رسانه ای و روابط سرمایه گذاری دیجیتال دارایی پردازش زبانهای طبيعی & پلت فرم تجاری و غیر متمرکز امور مالی و DLT راه حل. Coinstreet گروه متشکل از شرکت های مالی و فن آوری بخش ها از جمله —

  • BMI Coinstreet دیجیتال (http://bcdigital.io/) یک سرمایه گذاری مشترک با BMI گروه (25 سال+ سنتی گروه خدمات مالی بین المللی) برای توسعه دارایی پردازش زبانهای طبيعی و STO فرصت های بازار.
  • این STO آزمایشگاه (http://thestolab.com/) یک کسب و کار جهانی داد شبکه و سیستم سازگار با محیط زیست برای یافتن منابع و توزیع با کیفیت بالا STO پروژه ها در بازارهای بین المللی است.
  • Blackwhale (http://blackwhale.io), یکپارچه روابط عمومی, بازاریابی رویدادها و ارتباطات شرکت مشاوره ارائه پایان به پایان سرمایه گذار جامعه چرخه عمر مدیریت برنامه ها با بهترین نژاد رسانه ها و FinTech فن آوری.
  • STO جهانی-X (http://www.stgx.io/) فن آوری شرکت بازار ارائه راه حل به صورت end-to-end دارایی های دیجیتال / رمز امنیت چرخه عمر مدیریت.
  • DFINI (http://dfini.com/) فن آوری شرکت غیر متمرکز ارائه راه حل های مالی برای تاسیس موسسات به اتخاذ DLT و برای افراد در سراسر جهان به تعامل با بازسازی و لیبرال تر سیستم مالی است.

* برنده از “آسیا نگر جایزه رهبری” (Practitioner ثانیهigh Flyer یکبخش – Outstanding Deal Originator در آسیا) سازماندهی شده توسط “Association از Family ازfices در آسیا“.

* برنده از “نشانه های امنیتی متوجه جوایز لندن 2020” (Judges Favorite منnvestment Bank /PE / Fund Embracing Digital Securities) سازماندهی شده توسط “ژولیت رهبری در اجلاس”.

برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید — https://coinstreet.partners/

در مورد WestPark سرمایه

WestPark سرمایه یک سرویس کامل بانک سرمایه گذاری متمرکز بر ظهور و رشد بخش هایی مانند بهداشت و درمان, نرم افزار, تکنولوژی, بیوتکنولوژی, خدمات مالی و تولید و مصرف کننده محصولات رسانه ای و صنایع مخابرات در میان سایر دسته ها. WestPark سرمایه فراهم می کند طیف کاملی از شرکت های بزرگ خدمات مالی از جمله عرضه اولیه, دنبال ارائه خصوصی دادن CMPOs, RDs SIPOs و امور مالی شرکت خدمات مشاوره. اطلاعات اضافی دربارهی WestPark سرمایه در دسترس است www.wpcapital.com

در مورد BMI سرمایه بین المللی LLC (BMI)

BMI سرمایه عضو FINRA & SIPC و کارگزار فروشنده ارائه بانکداری سرمایه گذاری و استراتژیک خدمات مشاوره ای به شرکت های دولتی و خصوصی در ایالات متحده و خارج از کشور. BMI سرمایه کم و اتصالات ارائه به مشتریان مزایای که همراه یک مرزی رابطه با آمریکا و اروپا و آسیا. از طریق این تماس های بین المللی ما به عنوان یک جهانی “توقف” امور مالی شرکت مشاوره به ارائه راه حل های نوآورانه برای سرمایه گذاران به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که به دنبال افزایش سرمایه برای کسب و کار خود را. Coinstreet همکاران سهامداران اقلیت BMI سرمایه است. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید — https://www.bmicapital.com/

در مورد آمریکا و اقیانوسیه Bancorp, Inc.

آمریکا و اقیانوسیه Bancorp, Inc. یک بانک نگه داشتن شرکت ثبت شده در تگزاسمتمرکز بر (من) دستیابی به حقوق صاحبان سهام و سرمایه گذاری در بانک(ص) و یا دیگر بانک شرکت های هلدینگ و (ii) ایجاد و یا دستیابی به شرکت های تابعه است که در تعامل با nonbanking فعالیت های نزدیک و مرتبط با بانکداری از جمله وام مسکن, بانکداری, شرکت اعتماد, بانکداری, تکنولوژی, وام, خدمات, اجاره, مشکل, مدیریت دارایی, ارزیابی املاک و مستغلات برخی از املاک و مستغلات عنوان بیمه مربوط به فعالیت های مالی و مشاوره سرمایه گذاری فعالیت های مشاوره مدیریت و مشاوره سرمایه بالا بردن خدمات. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید — http://amerpacbancorp.com/

منبع Coinstreet همکاران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de