قانع کننده بانک می افزاید: کریستوفر پیلی و Avani دسای به هیئت مدیره

نارنجی شهرستان, فلوریدا., Feb. 28 سال 2020 /PRNewswire/ — قانع کننده بانک اعلام کرد انتصاب جدید اعضای هیئت مدیره: Avani دسای و کریس پیلای.

ادامه مطلب

Avani دسای یک شریک و رئیس جمهور در Schellman & Company, LLC یک تو رفتگی در دیوار بزرگ حسابدار شرکت متمرکز بر تکنولوژی و ارزیابی امنیت و پیشرو در ارائه دهنده گواهی و انطباق خدمات. این شرکت تنها شرکت CPA است که همچنین در سطح جهانی دارای مجوز PCI واجد شرایط امنیتی ارزیاب ISO صدور گواهینامه بدن HITRUST ارزیاب و FedRAMP 3PAO. دسای همچنین مدیر عامل و بنیانگذاران MyCryptoAlert یک هشدار از طریق فشار و نمونه کارها برنامه برای cryptocurrency. او خدمت در هیئت مدیره از آرنولد پالمر پزشکی مرکز فلوریدای مرکزی بنیاد اورلاندو انجمن تکنولوژی و زنان دسته جمعی به شبکه و روسای 100 زنان قوی, دادن, دایره, در فلوریدای مرکزی بنیاد.

کریس پیلی است که رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Semele Data, LLC یک شرکت نرم افزار مستقر در جکسون ویل فلوریدااست که فراهم می کند راه حل های نوآورانه برای آزمون اطلاعات زیر تنظیم و مبهم و تاریک کردن به صورت مستمر آزمایش و تحویل. Semele را ممیزی راه حل واقع اطلاعات حساس در معرض نقض در آزمون و محیط های توسعه. پیشرو ملی مشتریان در خدمات مالی, بهداشت و درمان و بیمه بهداشت و درمان تکیه بر Semele به صورت سریع و کارآمد خودکار داده ها از آزمون راه حل.

پیلای بنیانگذار و مدیر عامل سابق از نصف النهار تکنولوژی, تکنولوژی و نیروی انسانی شرکت که ذکر شده بیشتر از بزرگترین بانک های ایالات متحده به عنوان مشتریان و همچنین به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در فناوری اطلاعات مشاوره و توسعه نرم افزار. او همچنین عضو هیئت مدیره در مشاوره راه حل. پیلی با بیش از 20 سال رهبری و مدیریت تجربه در تسهیل توسعه قابلیت های کسب و کار است که ارائه موثر و کارآمد راه حل برای مجتمع بزرگ سازمان.

“ما بسیار خوشحال به استقبال Avani و کریس به ما هیئت مدیره” اظهار نظر لی هانامدیر عامل قانع کننده بانک. “سنگ بنای برنامه استراتژیک ما برای ارائه به مشتریان ما با نوآورانه تکنولوژی پیشرو در حالی که مدیریت خطرات مرتبط با ارائه این خدمات به طور فزاینده ای پیچیده جهان است. اضافه کردن استعداد بالا در تمام مناطق این شرکت از جمله ما هیئت مدیره میباشد برای دستیابی به این هدف است. هر دو Avani و کریس در حال انجام است که رهبران ساخته شده و رهبری موفق کسب و کار و بالا انجام تیم است. ثروت خود را از دانش و تجربه همراه با زمینه های متنوع خود خواهد بود و کلام در اجرای موفق برنامه استراتژیک ما.”

قانع کننده بانک های دولتی در اجاره بانک تجاری با مراکز بانکی در Jacksonville, Fl, نارنجی شهرو تمپا. این بانک ارائه می دهد مشتریان با تجربه مدیریت ارتباط تیم با ریشه های عمیق در جوامع آن را در خدمت. ارائه قوی وام و سپرده گذاری محصولات همراه با پیچیده خزانه داری مدیریت خدمات قانع کننده بانک را فراهم می کند یک گزاره ارزش منحصر به فرد به مشتریان خود از طریق آن بالا لمسی, پاسخگو, رویکرد بانکداری است.

برای اطلاعات بیشتر قانع کننده بانک در www.cogentbank.net. عضو FDIC. وام دهنده مسکن برابر.

تماس با ما:
آنا Trenary مدیر بازاریابی
[email protected]

فایل های مربوط به

Avani دسای.jpg

کریس پیلای.jpg

تصاویر مرتبط

cogent-bank.jpg
قانع کننده بانک
قانع کننده بانک

منبع قانع کننده بانک

لینک های مرتبط

http://www.cogentbank.net

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>