کوکا کولا شیرین کننده های مصنوعی عرضه ضربه توسط ویروس

کوکا کولا است هشدار خود را در دراز مدت تامین مصنوعی sweetners ممکن است نهفته شیوع کروناویروس در چین با توجه به فاکس نیوز.

“ما عرضه زنجیره ای برای عدم غذايي نشاسته و برخی دیگر از مواد تشکیل دهنده برای محصولات ما شامل تامین کنندگان در چین” کوکا کولا در نوشته اخیر خود گزارش سالانه در رادیو فردا.

“به عنوان یک نتیجه از شیوع رمان coronavirus COVID-19 ابتدا در ژانویه سال 2020 ما تامین کنندگان در چین را تجربه کرده اند برخی از تاخیر در تولید و صادرات این مواد. ما در آغاز احتمالی عرضه برنامه ها و پیش بینی نیست یک تاثیر کوتاه مدت با توجه به این تاخیر.

“ما ممکن است سخت تر منابع برخی از این مواد در دراز مدت باید تولید یا عملیات صادرات در چین وخامت است.”

کوکا کولا همچنین خطاب به تاثیر از coronavirus در بیانیه خود به سرمایه گذاران در هفته گذشته.

“این شرکت در عمیق ترین همدردی رفتن به کسانی که تحت تاثیر این COVID-19 شیوع” کوکا کولا گفت: در فاکس نیوز. “این شرکت با دقت به دنبال دستورالعمل دولت و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای انجام آنچه در آن می تواند به جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس. این شرکت همچنین کمک به سازمان هایی که در حال کار مجدانه برای حمایت از بیماران و حاوی ویروس است.

“ایمنی و بهداشت شرکت همکاران همچنان یک اولویت بالا. این شرکت اجرا کرده است اقدامات پیشگیرانه برای حفاظت از کارکنان در چین که شامل ارائه ماسک صورت و دست عفونی; نصب و متوسط غربالگری در دفاتر و امکانات تولید و راه اندازی نظارت بر سلامت مکانیسم های سراسر Coca-Cola سیستم در چین است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>