گارد ساحلی افسر محکوم در سلاح گرم مواد مخدر اتهامات

یک گارد ساحلی ستوان متهم توسط دادستان بودن داخلی تروریستی قصد ارتکاب قتل با انگیزه های سیاسی و با الهام از راست توده قاتل محکوم شد جمعه به بیش از 13 سال زندان برای اسلحه و مواد مخدر و جرائم.

کریستوفر حسون, 50, تا به حال با آن مواجه حداکثر حبس از 31 سال در صدور حکم توسط ایالات متحده در منطقه قاضی جورج هازل. شدت حسون را از جمله لولایی در دو کاملا متفاوت توضیحات برای کش از سلاح های ضبط شده از خود مریلند خانه و نگران کننده مواد بر روی کامپیوتر خود را در گارد دفتر مرکزی آن در واشنگتن است.

هازل که محکوم حسون به 160 سال گفت: او معتقد است که گارد ساحلی افسر آماده شد برای انجام یک “جرم تلفات حمله به عنوان یک راه برای عمل خود را سفید نمایش ملی.”

“نیاز به محافظت از بالاترین اهمیت است” قاضی گفت.

حسون در اولین نظرات پس از دستگیری او گفت: او هرگز آزار کسی در زندگی خود و نبود برنامه ریزی برای صدمه زدن به هر کسی که “در هر شکل و فرم.” اما او عذرخواهی به خانواده اش گارد ساحلی همکاران و به عموم مردم گفت: او می دانست که اقدامات او احساس خطر بسیاری از مردم است.

“من خجالت می کشم با این چیزها و متاسفم برای درد آنها ناشی از” او گفت:.

دادستان فدرال توصیه می شود 25 سال حکم زندان. آنها را به نام حسون داخلی تروریستی و خود توصیف سفید ملی قصد انجام کشتار جمعی. اما آنها هیچ ظ مربوط به تروریسم اتهامات علیه او.

دستیار آمریکا وکیل توماس Windom گفت: حسون در نظر گرفته شده برای “ضربه زدن به دولت آمریکا امیدوار است از انقیاد و تهدید آمیز آن است.”

وکلای دفاع خواست هازل یدکی حسون از زندان و حکم او را به زندان زمان خدمت از فوریه 2019 بازداشت. حسون وکلای متهم وزارت دادگستری دادستان از جعل یک روایت ساختگی که متاهل و پدر دو فرزند رشد کرده در حال برنامه ریزی یک حمله تروریستی است.

“آقای حسون شده است به اندازه کافی مجازات” گفت: یکی از وکلای او لیز Oyer. “شهرت او شده است به طور دائم غرق کار خود را به پایان رسیده است.”

هازل گفت که او مجازات حسون اعمال خود نمی مشاهدات خود را. او قبول کرد که به درخواست “تروریسم افزایش” قابل توجهی افزایش توصیه می شود حکم زندان تحت دستورالعمل صدور حکم.

قاضی گفت: حکم نیست طراحی شده برای حمله به یک بزرگتر از ضربه در برابر نفرت در ایالات متحده جایی که او گفت: دانه های سفید supremacist ایدئولوژی “رشد کرده و تولید خطرناک میوه” بیش از نسل.

“آقای حسون است فقط یک برگ است که کاهش یافته است که از درخت” درخت فندق گفت.

حسون مورد است که در میان یک رشته اخیر از شر تروریسم داخلی تحقیقات. در طول چند ماه گذشته عوامل بازداشت چند نفر که عمدتا مردان جوان در ارتباط به خشونت نئو نازی ها و سفید گروه های ملی به نام Atomwaffen بخش و پایه. سه نفر متهم که از اعضای پایه دستگیر شدند در مریلند و دلاور در Jan. 16 پس از یک دوربین مخفی دستگیر شده دو نفر از آنها بحث در مورد چگونه خشونت در حقوق تفنگ تجمع در ویرجینیا می تواند شروع یک جنگ داخلی.

دادستان مرتبط نیست حسون به خاص هر گروه افراطی اما گفت او بوده است “گنجه skinhead” تمام زندگی بزرگسالی است.

حسون التماس گناه در ماه اکتبر به داشتن ثبت نشده و unserialized خفه کن که معتاد به مواد مخدر و در اختیار داشتن سلاح گرم و در اختیار داشتن غیر قانونی از ترامادول یک داروی مسکن مخدر.

در ماه سپتامبر هازل حاضر به اخراج حسون تفنگ اتهامات عنوان شده علیه.

در یک دادگاه قبل از تشکیل پرونده دادستان گفت: حسون “در نظر دارد به قتل غیر نظامیان بی گناه در یک مقیاس به ندرت دیده می شود در این کشور است.” آنها همچنین گفت حسون پیش نویس یک ماه ژوئن 2017 ایمیل که در آن او گفت که او “رویای یک راه برای کشتن تقریبا هر فرد بر روی زمین است.”

“با شروع حملات بیولوژیکی به دنبال حمله بر تامین مواد غذایی,” او نوشت.

تماس حسون داخلی تروریستی دادستان گفت: اتهامات علیه او بودند “ضرب المثلی نوک کوه یخ است.” آنها حسون گفت: به نظر می رسد به برنامه ریزی حملات با الهام از مانیفست آندرس بریویک نروژی راست تروریستی که منجر به کشته شدن 77 نفر در سال 2011 بمب و تیراندازی داد و بیداد.

دادستان ها همچنین ادعا کرد حسون کشید تا آنچه به نظر می رسد به یک برنامه صفحه گسترده لیست آمار نامگذاری مجلس نانسی پلوسی رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر و دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری از جمله الیزابت وارن. او همچنین به ذکر چند شبکه تلویزیونی روزنامه نگاران از جمله MSNBC کریس هیز و جو Scarborough و سی ان ان Chris Cuomo و ون جونز.

در فوریه 2018, حسون جستجو آنلاین این که آیا دیوان عالی کشور هستند “حفاظت شده” دو هفته قبل از او به جستجو برای خانه, آدرس دو دیوان عالی کشور با توجه به Windom.

هازل گفت: حسون را به جستجو برای خانه, آدرس دادگستری Sonia Sotomayor و عدالت النا کاگان شواهد بود که گارد ساحلی افسر بود و در روند توطئه حمله.

“من نمی توانم نظر من قرار دادن که در اطراف بودن چیزی فراتر از هدف قرار دادن” قاضی گفت.

زمانی که محققان جستجو حسون زیرزمین آپارتمان در سیلور اسپرینگ مریلند آنها در بر داشت 15 اسلحه از جمله هفت تفنگ و بیش از 1000 مهمات.

در یک سال 2017 نامه ای به او نوشت: ظاهرا به یک نئو نازی ها رهبر حسون شناسایی خود را به عنوان یک ناسیونالیست برای بیش از 30 سال و “حمایت برای ‘متمرکز خشونت’ به منظور ایجاد یک میهن” با توجه به دادستان. حسون آنلاین تاریخچه نشان داد جستجوهای است که شامل عبارت “چگونه به پایین آوردن دولت ایالات متحده” “لیبرال ترین تغذیه قضات ایالات متحده آمریکا” و “چگونه به خلاص شدن از شر ما را از یهودیان” دادستان گفت.

قاضی شنیده می شود بیش از سه ساعت از شهادت جمعه توسط یک شاهد برای حسون دفاع استفن هارت یک متخصص در خشونت های ارزیابی ریسک. هارت بررسی شواهد ذکر شده توسط دادستان را رد کرد و نظریه خود را که حسون در نظر گرفته شده برای انجام یک حمله.

دفاع وکلا اختلاف است که مشتری خود را است هر یک “صمیمانه برگزار شد” افراطی نژادپرستانه یا سفید نمایش ملی. آنها او را به عنوان توضیح مشتاق جمع آوری سلاح گرم و فاجعه “katey” که در انبارها مانده دنده برای “روز قیامت-نوع حالات.”

حسون مشغول به کار در گارد ساحلی ستاد در یک برنامه برای به دست آوردن پیشرفته جدید برش برای آژانس. او باقی مانده است در وظیفه فعال در انتظار نتیجه پرونده جنایی.

حسون دستور داد حداقل 4,650 قرص ترامادول از اینترنت توزیع کنندگان و آنها را حمل به خانه خود را در مریلند و Currituck کارولینای شمالی با توجه به Windom. دادستان گفت: حسون مصرف بسیاری از این قرص ها اغلب در محل کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر