مربی ریچارد Pitino و Gophers مطالعه بازار نقل و انتقالات برای یک مرد بزرگ

با دانیل Oturu به احتمال زیاد رفتن به NBA و سایر frontcourt مسائل مربوط به حل و فصل Gophers کارکنان مربیگری شده است ترکیب بازار نقل و انتقالات برای بزرگ مردان است.

تیم بسکتبال کالج با پست به بازیکن نیاز دارد و نمی توانید صبر کنید بیش از حد طولانی است. آن را مانند رول کاغذ توالت در این دوران سخت. شما نیاز به گرفتن آنها را قبل از آنها از بین رفته اند.

مربی ریچارد Pitino است برای آماده سازی به عنوان اگر او می تواند از دست دادن خود را شروع frontcourt از این فصل از جمله Oturu دانشجوی سال دوم همه امریکا و خروج ارشد به جلو Alihan دمیر سابق فارغ التحصیل انتقال از درخل.

“ما در حال حاضر به دنبال برای اضافه کردن قطعه یا قطعات این بهار” Pitino نوشت و در وبلاگ خود در اوایل این هفته. “بدیهی است که ما باید برای کشف تمام گزینه های به عنوان دانیل وضعیت تکامل می یابد.”

این 6-10 Oturu نشده رسما اعلام شده اولیه برای NBA draft, اما او تا به آغاز این روند است و به طور گسترده ای پیش بینی شده برای ترک Gophers و تبدیل شدن به یک دور اول انتخاب کنید. جایگزین او خواهد بود هیچ کار آسان است. Pitino ارائه می تواند یک شانس برای بازی در کنار مارکوس Carr بود که یک سوم تمام تیم بزرگ ده نقطه گارد فصل گذشته به عنوان دانشجوی سال دوم.

پنج گراد نقل و انتقالات در بالای رتبه بندی 10 توسط ESPN.com یکشنبه بودند از آیوی لیگ از جمله دانشگاه هاروارد به جلو ست شهرها که برداشت ایالتی اوهایو بیش از دوک در روز شنبه.

دانشگاه ییل را 6-9 اردن برونر و 6-10 هم تیمی پاتریک نوار نیز در هر دو حال استخدام توسط دوک. نوار گفت استار تریبیون که Gophers مربی رسیده به او در حالی که پیش اما او شنیده ام هیچ چیز به تازگی. که احتمالا به دلیل نوار در حال حاضر بازدید ایالتی اوهایو سیراکوس و USC — و مربی K احتمال فروش او می تواند جای تمام-امریکا ورنون کری.

مینه سوتا بزرگترین هدف به معنای واقعی کلمه است 7-3, 260 پوند Loyola Marymount گراد انتقال Mattias Markusson یک سوئد بومی شده است که صحبت های زیادی با تو کادر مربیگری به تازگی.

Markusson redshirted فصل گذشته در برخورد با مرگ مادر خود را, اما او به طور متوسط 10.2 امتیاز 6.8 ریباند و 58 درصد از زمینه دو فصل پیش.

“مینه سوتا است که رسیدن به من هر روز دیگر” Markusson گفت استار تریبیون. “ما تا به حال برخی از مکالمات بنابراین من مطمئن هستم که علاقه ای به این برنامه است.”

Markusson گفت: Gophers باید او را به صحبت در مورد شهر و مدرسه و بالقوه خود نقش اما “هنوز خیلی زود در این روند است.” او همچنین شنیدن از آرکانزاس, Arizona State, Georgia Tech, ایالت اوهایو, San Diego State و بیدار جنگل, در میان دیگران.

Markusson اندازه کمک خواهد کرد Gophers رقابت در داخل در ده اما آنها نیست خود را محدود به شدت سنتی back-to-the-سبد بزرگ مردان است. آنها ارائه کمک هزینه تحصیلی به Virginia Tech را 6-7, 230 پوند Landers Nolley دوم و ویچیتا ایالت 6-8, 240 پوند موریس Udeze.

با 7 پا بال, Udeze بود کوچکتر از مرکز Shockers. او تنها 10.5 دقیقه در هر بازی در فصل گذشته با سه مرد چرخش در وسط. اما هوستون بومی بود که توسط ارتش سابق ایالتی ویچیتا و زمان Gophers دستیار Kyle Lindsted به طور متوسط 16.2 امتیاز و 10.6 ریباند در هر 40 دقیقه به عنوان یک دانشجوی سال دوم در این فصل است.

مانند Markusson و Udeze, Nolley بیش از یک دوجین مدارس علاقه مند به او از جمله از Pac-12 بزرگ ده ثانیه و شرق است. اما Nolley به احتمال زیاد به دنبال به بازی بیشتر در بال با توجه به گزارش. او یک کالا پس از به طور متوسط 15.5 امتیاز و 5.8 ریباند به عنوان یک دانشجوی سال اول این سال است.

Udeze و Nolley هستند underclassmen به عنوان ایالتی اوهایو دانشجوی سال اول گارد نقطه D. J. کارتن که تماس گرفته شد Gophers این ماه پس از اعلام او ،

تحت زمان NCAA قوانین نقل و انتقالات که نیست تکمیل مدرک کارشناسی خود را مجبور به نشستن یک سال قبل از بازی با تیم جدید خود را. اما Pitino و بسیاری دیگر از مربیان انتظار دارند که انتقال حکومت به تغییر اجازه می دهد تمام بازیکنان فوری واجد شرایط بودن پس از انتقال اولین بار.

بنابراین Gophers در حال مصاحبه با یک شبکه گسترده ای. آنها نیاز فوری-تاثیر پست بازیکن, اما آنها نمی لخت در frontcourt. تاریخ اریک کاری انتظار دارد که به سالم بازگشت از آسیب های متعدد. دانشجوی سال دوم جارویس Omersa و دانشجویان سال اول اشعیا Ihnen و سام فریمن بودند ذخایر فصل گذشته. Ihnen خاص نشان داد و یک بار از بالقوه در اواخر فصل.

Pitino را دو بورسیه باز با Oturu خروج از آنجا که Gophers امضا گارد جمال Mashburn جونیور و رو به جلو Martice میچل در اوایل دوره است.

جهان همیشه در حال گسترش انتقال پورتال می تواند اضافه کردن به 2020 کلاس این بهار اما آن را می تواند یک چالش برای Gophers برای اضافه کردن عمق و استعداد خود را frontcourt نیاز دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر